مشاور سئو

SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است. تصمیم به استخدام یک مشاور سئو یا سئو کار یک تصمیم بزرگ است که به طور بالقوه می تواند سایت شما را بهبود بخشد و زمان را صرفه جویی کند ، اما شما همچنین می توانید به سایت و شهرت خود آسیب برساند. اطمینان حاصل کنید که مزایای بالقوه و همچنین آسیب هایی را که یک سئو کار غیر مسئول می تواند به سایت شما برساند بررسی کنید.

مشاور سئو چگونه به شما کمک می کند

بسیاری از سئو کار ها و سایر مشاوران سئو ، خدمات سئو وب سایت ها را ارائه می دهند، از جمله:

بررسی محتوا یا ساختار سایت شما
مشاوره فنی در مورد توسعه وب سایت: برای مثال ، میزبانی ، تغییر مسیرها ، صفحات خطا ، استفاده از جاوا اسکریپت
توسعه محتوا
مدیریت کمپین های توسعه کسب و کار آنلاین
تحقیق برای کلید واژه مناسب
آموزش SEO
تخصص در بازارهای خاص و جغرافیایی

به یاد داشته باشید که صفحه نتایج جستجوی Google شامل نتایج جستجوی طبیعی است و اغلب هزینه ای که بابت تبلیغات پرداخت می شود (به عنوان “تبلیغات” و یا “حمایت”). تبلیغات با Google هیچ تأثیری در حضور سایت شما در نتایج جستجوی گوگل نخواهد داشت. گوگل هرگز پولی را برای رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی خود نمی پذیرد و هیچ هزینه ای برای نمایش در نتایج جستجوی برتر گوگل ندارد. منابع رایگان مانند Search Console، وبلاگ رسمی Webmaster Central و انجمن بحث گوگل می توانند اطلاعات زیادی در مورد نحوه بهینه سازی سایت برای جستجوی طبیعی فراهم کنند.

قبل از شروع جستجوی خود برای موتور های جستجو ، ایده عالی برای تبدیل شدن به یک مصرف کننده آموزش دیده و آشنا شدن با نحوه کار موتورهای جستجو است. توصیه می کنیم از اینجا شروع کنید:

دستورالعمل گوگل وب مستر در سئو

اگر شما در مورد استخدام یک مشاور سئو فکر می کنید، هر چه زودتر انجام دهید. بهترین زمان برای استخدام مشاور سئو زمانی است که شما در حال بررسی یک طراحی مجدد سایت یا برنامه ریزی برای راه اندازی یک سایت جدید هستید. به این ترتیب، شما و سئو کار خود می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما صحیح و اصولی طراحی شده است که از پایین به بالا برای جستجوی موتورهای جستجو سازگار باشد. با این حال ، یک مشاور سئو خوب نیز می تواند به بهبود یک سایت که از قبل موجود است کمک کند.

برخی از سوالات مفید برای درخواست مشاور سئو عبارتند از:

آیا می توانید نمونه هایی از کار قبلی خود را به من نشان دهید و برخی از داستان های موفقیت را به اشتراک بگذارید؟
آیا شما از راهنماهای گوگل وب مستر پیروی می کنید؟
آیا شما خدمات بازاریابی آنلاین یا مشاوره ای برای تکمیل کسب و کار جستجوی طبیعی خود ارائه می دهید؟
شما انتظار چه نوعی از نتایج را دارید و در چه زمانی؟ چگونه موفقیت شما را ارزیابی می کند؟
تجربه شما در کسب و کار من چیست؟
تجربه شما در کشور / شهر من چیست؟
تجربه شما در توسعه و سئو سایت های بین المللی است؟
مهمترین تکنیک های SEO شما چیست؟
چه مدت است که در حال سئو سازی سایت ها هستید؟
چگونه می توانم انتظار داشته باشم با شما ارتباط برقرار کنم؟ آیا شما تمام تغییرات را که به سایت من انجام می دهید به اشتراک می گذارید و اطلاعات مفصلی در مورد توصیه های خود و استدلال پشت سر آنها ارائه می دهید؟

در حالی که سئو کار ها می توانند خدمات ارزشمند خود را به مشتریان ارائه دهند، برخی از روش های SEO غیر اخلاقی به چشم می خورد مثلا از طریق اقدامات بازاریابی بیش از حد و تلاش برای دستکاری در نتایج موتورهای جستجو به شیوه های غیرمنصفانه

تمرینهایی که دستورالعملهای گوگل را نقض می کنند ممکن است منفی بودن حضور سایت شما در گوگل یا حتی حذف سایت شما از نتایج گوگل باشد. در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد:

یک کلاهبرداری رایج ایجاد دامنه های متعدد است که با استفاده از هدایت های فریبنده کاربران را به یک سایت هدایت می کند. این دامنه های فریبنده اغلب متعلق به سئو کارها است که ادعا می کند که از طرف مشتری کار می کند. با این حال، در صورتی که ارتباط بین سایت ها باشد، سئو کارها ممکن است دامنه را به یک سایت دیگر یا حتی دامنه رقیب هدایت کنند. در صورتی که چنین اتفاقی بیفتد، مشتری برای ایجاد یک سایت رقابتی که به طور کامل توسط جستجوگرها متعلق به آن است، پرداخته است.

یکی دیگر از اقدامات غیر قانونی این است که صفحات “بک لینک” را با کلمات کلیدی در سایت مشتری در جایی قرار می دهند. سئو کارها وعده می دهند که این صفحه بیشتر برای نمایش بیشتر مرتبط است. این کار ذاتا نادرست است زیرا صفحات فردی به ندرت برای طیف وسیعی از کلمات کلیدی مرتبط هستند. با این حال، محتاطانه برخورد کنید زیرا این صفحات بک لینک های اغلب حاوی پیوندهای پنهان به سایر مشتریان SEO نیز هستند. صفحات درونی این صفحات محبوبیت پیوند یک سایت را از بین می برد و مسیر آن را به جستجوگرها و دیگر مشتریان خود می برد که ممکن است شامل سایت هایی با محتوای غریب یا غیر قانونی باشد.

اگر احساس می کنید که توسط یک سئو کار به نوعی فریب خورده اید، ممکن است کمی دیر شده باشد اما با در ارتباط باشید و گزارش دهید

232 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...