تبلیغ در گوگل

تبلیغات هدفمند گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تعداد مخاطبین بسیار بالا ، عدم محدودیت در نمایش آگهی ، هزینه بسیار پایین ، سریع و آسان بودن از دلایلی هستند که مردم را به استفاده از تبلیغات در گوگل تشویق می کنند.

داشبورد گوگل ادورز

هزینه تبلیغ در گوگل توسط سورن مدیا با قیمت بسیار پایین تر

بطور مثال شما می توانید با پرداخت 400 هزار تومان در ماه بدون محدودیت کلمات کلیدی مورد نظرتان صفحه اول گوگل باشید. ضمنا هیچ هزینه اضافی دیگری بابت تبلیغات در گوگل از شما گرفته نخواهد شد

ایجاد کمپین موفق

هر کسی می تواند یک کمپین PPC ایجاد کند، اما ایجاد یک کمپین موفق که نتایج را به سمت محصول می برد، نیازمند تحقیق و تحلیل بسیاری است. ما کمپین را به روش خودمان می سازیم که مشتری های مناسب را به شما هدایت می کند.

ما به دنبال پیدا کردن کلمات کلیدی می باشیم که می تواند تبلیغات شما را بدون نیاز به صرف مقدار زیادی از بودجه افزایش افزایش دهد. با نگاهی به رقابت و سایر عوامل، ما اطمینان داریم که شما به پتانسیل کامل خود می رسید.

هنگام انجام تبلیغات در گوگل ، ایجاد و طراحی صفحه فرود عالی بسیار مهم است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که وقتی کسی روی تبلیغ شما کلیک کند، به یک صفحه فرود ارسال می شود که به آنها بهترین فرصت برای تبدیل می دهد.

نوشتن تبلیغات جذاب یکی از مهمترین جنبه های موفقیت آمیز کمپین است ما تبلیغاتی را طراحی می کنیم که کاربران بر روی آنها کلیک می کنند، اما آنها را تشویق می کنند تا خرید کنند.

TOP