لوگو آپسئو

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل تبلیغات هدفمند و قابل اعتماد

تعداد مخاطبین بسیار بالا ، عدم محدودیت در نمایش آگهی ، هزینه بسیار پایین ، سریع و آسان بودن از دلایلی هستند که مردم را به استفاده از تبلیغات در گوگل تشویق می کنند.

نمایش تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل توسط آپسئو بدون هیچ گونه هزینه اضافی و یا مخفی خواهد بود.

بطور مثال شما می توانید با پرداخت 100 دلار در ماه بدون محدودیت کلمات کلیدی مورد نظرتان در صفحه اول گوگل باشید. ضمنا هیچ هزینه اضافی دیگری بابت تبلیغات در گوگل از شما گرفته نخواهد شد

هزینه تبلیغات گوگل

هزینه تبلیغات گوگل متناسب با بودجه شما می باشد ، بدون هزینه اضافی

نمایش هوشمند

می توانید نمایش تبلیغ در گوگل را برای تلفن های هوشمند محدود کنید

تنظیمات سفارشی گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز امکان سفارشی سازی آگهی را فراهم می کند ، همانطور که شما می خواهید

کشور و زبان خاص در گوگل ادز

می توانید هدف خود را به زبان و یا کشور و منطقه خاص محدود کنید

هدفگذاری دقیق آگهی گوگل

مشتری را هدف گذاری کنید و به هدف بزنید ، در گوگل برای هر سنت برنامه ریزی کنید

پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته

برای تغییر و مشاهده عملکرد تبلیغات گوگل هیچ محدودیتی وجود ندارد ما آنلاین هستیم

ایجاد کمپین موفق

هر کسی می تواند یک کمپین PPC ایجاد کند ، اما ایجاد یک کمپین موفق که نتایج را به سمت محصول می برد نیازمند تحقیق و تحلیل بسیاری است.

ما کمپین را به روش خودمان می سازیم که مشتری های مناسب را به شما هدایت می کند.

ما به دنبال پیدا کردن کلمات کلیدی می باشیم که می تواند تبلیغات شما را بدون نیاز به صرف مقدار زیادی از بودجه افزایش دهد.

با نگاهی به رقابت و سایر عوامل، ما اطمینان داریم که شما به پتانسیل کامل خود می رسید.

هنگام انجام تبلیغات در گوگل ، ایجاد و طراحی صفحه فرود عالی بسیار مهم است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که وقتی کسی روی تبلیغ شما کلیک کند، به یک صفحه فرود ارسال می شود که به آنها بهترین فرصت برای تبدیل می دهد.

نوشتن تبلیغات جذاب یکی از مهمترین جنبه های موفقیت آمیز کمپین است ما تبلیغاتی را طراحی می کنیم که کاربران بر روی آنها کلیک می کنند، اما آنها را تشویق می کنند تا خرید کنند.

تبلیغ در گوگل google adwords گوگل ادورز ، گوگل اد ، تبلیغات در گوگل تمامی اصطلاحاتی است که به پرداخت هزینه به گوگل به منظور نمایش سایت در نتایج جستجو باز می گردد. تبلیغ در گوگل در واقع شما به گوگل پول می دهید تا شما را در نتایج جستجو در صفحه اول و دیگر صفحات نشان دهد.

تبلیغ در گوگل و بازاریابی اینترنتی

گوگل به عنوان یک بازاریاب قوی می تواند بیشمار کاربر و مشتری را به سایت شما وارد کند. کاربران نیازهای خود را در قالب کلمه کلیدی در گوگل سرچ می کنند. حال اگر سایت شما در این لیست وجود داشته باشد می تواند مشتریان را به سمت سایت شما بکشاند و در واقع بازاریابی اینترنتی انجام شده است. تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز نیز به شما این فرصت می دهد که با پرداخت هزینه در صفحه اول گوگل قرار گیرید و فرصت بدست آوردن سود را از گوگل بدست آورید.

تبلیغ در گوگل و سئو

آیا تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز در سئو سایت اثرگذار است؟ در پاسخ باید بگوییم که گوگل ادورز google ad موجب جذب ترافیک و هدایت ترافیک می شود و این ترافیک کاربران علاوه بر نقشی که در کسب سود دارد موجب اعتبار بخشی به سایت شما می شود و در روند سئو غیر مستقیم اثرگذار است.

آیا تبلیغ در گوگل فیلتر است؟

تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز اخیرا از فیلترینگ در ایران درآمده است و کاربران پس از کلیک بر روی سایت شما بدون نیاز به فیلتر شکن وارد سایت شما می شوند. در تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز تیتری که کاربران مشاهده می کنند را می توانید انتخاب کنید و مطابق با نظر و ایده کسب وکاری که دارید می توانید به انجام رسانید.

تبلیغ در گوگل
فهرست مطالب