لوگو آپسئو
تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل

فهرست مطالب

تبلیغات در گوگل تبلیغات هدفمند و قابل اعتماد؛ تعداد مخاطبین بسیار بالا ، عدم محدودیت در نمایش آگهی ، هزینه بسیار پایین ، سریع و آسان بودن از دلایلی هستند که مردم را به استفاده از تبلیغات در گوگل تشویق می کنند.

تبلیغات در گوگل توسط آپسئو بدون هیچ گونه هزینه اضافی و یا مخفی خواهد بود. بطور مثال شما می توانید با پرداخت 100 دلار در ماه بدون محدودیت کلمات کلیدی مورد نظرتان در صفحه اول گوگل باشید. ضمنا هیچ هزینه اضافی دیگری بابت تبلیغات در گوگل از شما گرفته نخواهد شد

هزینه تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل متناسب با بودجه شما می باشد ، بدون هزینه اضافی

نمایش هوشمند تبلیغات در گوگل

می توانید نمایش تبلیغات در گوگل را برای تلفن های هوشمند محدود کنید

تنظیمات سفارشی گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز امکان سفارشی سازی آگهی را فراهم می کند ، همانطور که شما می خواهید

کشور و زبان خاص در گوگل ادز

می توانید هدف خود را به زبان و یا کشور و منطقه خاص محدود کنید

هدفگذاری دقیق آگهی گوگل

مشتری را هدف گذاری کنید و به هدف بزنید ، در گوگل برای هر سنت برنامه ریزی کنید

پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته

برای تغییر و مشاهده عملکرد تبلیغات گوگل هیچ محدودیتی وجود ندارد ما آنلاین هستیم

ایجاد کمپین موفق

هر کسی می تواند یک کمپین PPC ایجاد کند ، اما ایجاد یک کمپین موفق که نتایج را به سمت محصول می برد نیازمند تحقیق و تحلیل بسیاری است.

ما کمپین را به روش خودمان می سازیم که مشتری های مناسب را به شما هدایت می کند.

ما به دنبال پیدا کردن کلمات کلیدی می باشیم که می تواند تبلیغات شما را بدون نیاز به صرف مقدار زیادی از بودجه افزایش دهد.

با نگاهی به رقابت و سایر عوامل، ما اطمینان داریم که شما به پتانسیل کامل خود می رسید.

هنگام انجام تبلیغات در گوگل ، ایجاد و طراحی صفحه فرود عالی بسیار مهم است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که وقتی کسی روی تبلیغ شما کلیک کند، به یک صفحه فرود ارسال می شود که به آنها بهترین فرصت برای تبدیل می دهد.

نوشتن تبلیغات جذاب یکی از مهمترین جنبه های موفقیت آمیز کمپین است ما تبلیغاتی را طراحی می کنیم که کاربران بر روی آنها کلیک می کنند، اما آنها را تشویق می کنند تا خرید کنند.

تبلیغ در گوگل google adwords گوگل ادورز ، گوگل اد ، تبلیغات در گوگل تمامی اصطلاحاتی است که به پرداخت هزینه به گوگل به منظور نمایش سایت در نتایج جستجو باز می گردد. تبلیغ در گوگل در واقع شما به گوگل پول می دهید تا شما را در نتایج جستجو در صفحه اول و دیگر صفحات نشان دهد.

تبلیغ در گوگل و بازاریابی اینترنتی

گوگل به عنوان یک بازاریاب قوی می تواند بیشمار کاربر و مشتری را به سایت شما وارد کند. کاربران نیازهای خود را در قالب کلمه کلیدی در گوگل سرچ می کنند. حال اگر سایت شما در این لیست وجود داشته باشد می تواند مشتریان را به سمت سایت شما بکشاند و در واقع بازاریابی اینترنتی انجام شده است. تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز نیز به شما این فرصت می دهد که با پرداخت هزینه در صفحه اول گوگل قرار گیرید و فرصت بدست آوردن سود را از گوگل بدست آورید.

تبلیغ در گوگل و سئو

آیا تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز در سئو سایت اثرگذار است؟ در پاسخ باید بگوییم که گوگل ادورز google ad موجب جذب ترافیک و هدایت ترافیک می شود و این ترافیک کاربران علاوه بر نقشی که در کسب سود دارد موجب اعتبار بخشی به سایت شما می شود و در روند سئو غیر مستقیم اثرگذار است.

آیا تبلیغ در گوگل فیلتر است؟

تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز اخیرا از فیلترینگ در ایران درآمده است و کاربران پس از کلیک بر روی سایت شما بدون نیاز به فیلتر شکن وارد سایت شما می شوند. در تبلیغ در گوگل و گوگل ادورز تیتری که کاربران مشاهده می کنند را می توانید انتخاب کنید و مطابق با نظر و ایده کسب وکاری که دارید می توانید به انجام رسانید.

هزینه گوگل ادوردز چقدر می شود؟

قبل از اینکه بخواهیم به هزینه گوگل ادوردز بپردازیم ، باید به نکته مهمی در مورد تبلیغات در گوگل توجه داشته باشید ، سیستم تبلیغاتی گوگل صرفا برای جذب مشتری در بازه زمانی خاص انجام میگیرد و قطعا مانند سئو سایت به صرفه نیست که بخواهید دائما انجام دهید ، بهتر است اگر برنامه ریزی طولانی مدتی برای تجارت خود دارید از سرویس سئو استفاده کنید.

گوگل ادوردز سیستم تبلیغات پولی گوگل می باشد که با گرفتن هزینه ای به وب سایت ها فرصت نمایش در صفحه اول گوگل را می دهد و در مقابل به ازای تعداد کلیک مبلغ را دریافت می نماید.

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز google adwods در مقابل سئو سایت اگر به طور مداوم بخواهید در صفحه اول باشید با صرف هزینه بیشتری همراه می شود.

هزینه گوگل ادوردز

هزینه گوگل ادوردز بسته به کلمه کلیدی و رقابتی که در آن کلمه کلیدی وجود دارد متفاوت می باشد. برای مثال هزینه کلمه کلیدی سئو با کلمه کلیدی آموزش تعمیرات تخصصی موبایل متفاوت می باشد زیرا که میزان رقابت در این کلمه متفاوت می باشد. گوگل خود برای هر کلمه کلیدی میزان و هزینه ای را تعریف می کند.

نحوه کار گوگل ادوردز

در سیستم ادورز شما تعداد اکانت خود را شارژ می نمایید. برای مثال با 50 دلار ، 100 دلار ، 500 دلار و غیره شارژ می کنید و سپس کلمه کلیدی خود را به گوگل معرفی می کنید . گوگل برای هر کلمه کلیدی و کلیکی که براساس آن کلمه کلیدی می شود هزینه ای را تعیین می کند و از مقدار شارژ شما کسر می کند.

شاید شما بخواهید سایت خود را در دو کلمه کلیدی به نمایش گذارید برای مثال در کلمه کلیدی طراحی سایت و همچنین سئو سایت بخواهید نمایش دهید . گوگل محاسبه ای از هزینه هر کلیک برای این دو کلمه کلیدی تعیین می کند و پس از آن از اکانت شما کسر می گردد.

هزینه گوگل ادوردز در مقابل سئو سایت

هزینه گوگل ادوردز اگر به صورت مداوم انجام گیرد با هزینه بسیاری شما هر ماه روبه رو خواهید شد و در نتیجه امر با قطع گوگل ادوردز ، سایت شما در نتایج و سئو جایگاهی نخواهد داشت. اما در مقابل سئو سایت اگرچه نیز با هزینه ای همراه می باشد اما مبلغ این هزینه کمتر می باشد و نیز اینکه شما در خروجی سایت سئو شده خود را خواهید داشت که ارزش و نیز سرمایه قابل فروش برای شما محسوب می گردد . پروسه سئو سایت با سختی بیشتری همراه است که در گوگل ادوردز با آن روبه رو نمی شویم.