بلاگ جدیدترین مقالات در زمینه سئو

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل : لینک 1

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل | لینک اول

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و لینک اول شدن در گوگل به تازگی به شدت سخت تر شده است. با توجه به اینکه صفحه اول گوگل مکانی است که همه می خواهند در آن باشند؛ چگونه می‌توان سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار داد؟

با توجه به بروز رسانی الگوریتم های گوگل دست یافتن به لینک اول در لیست ابتدایی نتایج جستجو گوگل به رویا تبدیل شده و هر کسی آرزوی آن را دارد. اما با آپسئو قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و لینک 1 غیر ممکن نیست و شما می توانید صفحه اول گوگل باشید.

همانطور که می دانید، صفحه اول گوگل شامل 10 لینک برتر است که بر اساس الگوریتم های گوگل و تلاش های وبمستران مرتب شده اند. در این مقاله، ما در مورد نحوه راه یابی یک سایت به صفحه اول گوگل بحث خواهیم کرد.

گوگل در لپ تاپ فهرست مطالب قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قرار دادن سایت در صفحه اول گوگل چگونه است؟

چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟ با تمام این صحبت ها و شنیده ها، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل اصلا گزینه دست نیافتنی نیست و قرار دادن سایت در صفحه اول گوگل امکانپذیر است. حال برای این کار یا با استفاده از تبلیغات صفحه اول گوگل باید صفحه اول گوگل بیایید یا برای این کار، روش ساده تری نیز وجود دارد که کافیست با آپسئو تماس بگیرید و صفحه اول گوگل باشید.

هزینه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چقدر است؟

هزینه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بهایی است که بابت آن قرار است به صفحه اول گوگل باشید، پس با توجه به رقابت زیادی که وجود دارد احتمالا غیر هزینه ریالی هزینه زمان و تلاش بی وقفه بهای آن است. قیمت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بر اساس معیارهایی بیش از پرداخت نقدی آن برآورد می شود.

امروزه اینترنت به شدت در کسب و کارها تغییر ایجاد کرده و روال تبلیغ و پیدا کردن مشتریان کلا عوض شده و دیگر مثل قبل نمی توان با یک تبلیغ روزنامه ای و یا مجله ای و یا حتی بیلبورد و تلویزیون فروش زیاد را تضمین کرد. به همین دلیل حتما باید صفحه اول گوگل باشید.

راه حل بهبود کسب و کار در حال حاضر چیست؟ راه حل مدرن امروزی بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل جهت بهبود فروش و افزایش شهرت برند است. با آپسئو تماس بگیرید: 02122428931

لینک اول در گوگل

در این میان با توجه به این که بهترین و پرکاربردترین موتور جستجو در ایران موتور جستجو گوگل می باشد و برای افزایش رتبه و قرار گرفتن در لینک یک گوگل ، نیاز به سئو سایت نیز احساس می شود ، پس بهتر است اصول اولیه سئو را فرا بگیرید و در جهت بهبود رتبه سایت و لینک یک گوگل تلاش کنید. رفتن به صفحه اول نتايج گوگل کار ساده ای نیست.

لینک اول در گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یکی از ارزان ترین راه های جذب مشتری و افزایش فروش است؛ پس رسیدن به لینک یک در نتایج جستجو گوگل قطعا فروش را تضمین و اعتبار لینک اول بودن در گوگل مشتریان را ترقیب می کند حتما از سایت شما خرید را انجام دهند.

جهت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و برای رسیدن به لینک یک در گوگل باید مواردی مثل طراحی سایت استاندارد با کد نویسی اصولی، تولید محتوای بکر و یونیک و افزایش شهرت برند در فضای مجازی را دنبال کنید تا بتوانید با پشتکار و تلاش به نتایج اول و لینک اول در گوگل دست یابید.

لینک اول از آنجا که ما خودمان در گوگل لینک اول هستیم ، علاقه مندیم مشتریان ما نیز در لینک اول حضور داشته باشند و با افزایش رتبه در گوگل به آنها کمک می کنیم.

ما در آپسئو آمادگی داریم جهت ارتقا رتبه سایت و افزایش رتبه در لینک اول گوگل ، خدمات سئو را به سایت های ایرانی و خارجی و همچنین همکاران محترم ارائه نماییم.

تیم آپسئو با رعایت اصول سئو و بهینه سازی استاندارد بصورت کاملا طبیعی و بدون استفاده از روش های غیر اصولی اقدام به افزایش رتبه سایت ها می نماید و رتبه یک گوگل را برای آنها در نظر دارد.

اگر می خواهید هزینه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ، قیمت لینک اول و در واقع قیمت سئو سایت را بدانید همچنین جهت مشاوره رایگان و سفارش پروژه با ما در تماس باشید.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل بسته به هر کلیدواژه متفاوت است ، اما مثالی برای شما میزنم:

مثلا هزینه آمدن به صفحه اول گوگل با کلیدواژه سئو سایت = 500 میلیون تومان می باشد، اما هزینه آمدن به صفحه اول گوگل با کلیدواژه سئو 450 میلیون تومان می باشد.

اما چرا این اتفاق در قیمت گذاری افتاد؟ خیلی ساده است ما در قیمت گذاری به نوع کلیدواژه و نرخ تبدیل به مشتری کلیدواژه مورد نظر توجه می کنیم نه صرفا تک سیلابی بودن آن کلیدواژه؛ حال مثالی دیگر برای شما می آوریم:

هزینه سئو کلیدواژه تلویزیون سامسونگ برابر با 150 میلیون تومان است در صورتی که هزینه کلیدواژه گوشی موبایل سامسونگ 250 میلیون تومان است.

در مثال بالا همانطور که میبینید کلیدواژه تلویزیون سامسونگ دو سیلابی است اما کلیدواژه گوشی موبایل سامسونگ با اینکه 3 سیلابی است هزینه بیشتری برای سئو دارد، این مسئله به خاطر این است که تعداد افرادی که گوشی موبایل سامسونگ را جستجو می کنند بیشتر است.

برآورد هزینه آمدن به صفحه اول گوگل برآورد هزینه آمدن به صفحه اول گوگل کمی نیاز به زمان دارد ، پس وقتی تماس گرفتید حتما کلیدواژه خاص خود را اعلام فرماید. تماس با آپسئو تهران : 22428931-021 مشاوره در تلگرام و واتساپ : 09122126038

چطور در صفحه اول گوگل بیاییم

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟ این سئوال بسیاری از صاحبان سایت ها می باشد و واقعا پاسخی ساده دارد.

پاسخ : برای اینکه صفحه اول گوگل باشید ، آن چیزی باشید که واقعا کمک می کند.

این کار بهترین راه برای این است که چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانیم.

شاید این حرف من حالتان را بد کند اما همه ما برای گوگل کار می کنیم تا گوگل قوی و ثروتمند باشد.

گوگل بازی ساده ای دارد! گوگل وب سایت های کارآمد و دارای رتبه های بهتر را پاداش می دهد. اولین قدم پیروزی در هر نبرد سئو ، بهینه سازی صفحه است تا رتبه اول در سرچ گوگل باشید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل : لینک 1 شعر باز میشه این در

چگونه سایت خود را در گوگل قرار دهم؟

عملکرد گوگل برای ایندکس سایت شما بصورت کاملا خودکار است و در واقع شما قرار نیست کار خاصی انجام دهید مگر اینکه در موارد خاصی به دلیل کد نویسی اشتباه یا تنظیمات اشتباه مانع از دسترسی توسط گوگل شوید. به طور مثال در صفحات شما از برچسب noindex استفاده شده است. این ویژگی مانع از ایندکس صفحات سایت شما در گوگل می شود.

موفقیت در جستجوی ارگانیک به یافتن ، خواندن و ارزیابی محتوای وب سایت بستگی دارد و شما باید محتوای خود را کاملا حساب شده تولید کنید. در هر حال صبور باشید!

شاید فکر کنید قرار گرفتن در صفحه اول گوگل واقعا دیگر دست نیافتنی شده باشد ، اما به این هم همزمان فکر کنید که همه سایت های که حالا در صفحه اول گوگل یا حتی لینک اول حضور دارند زمانی مثل شما فکر می کردند.

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و شروع سئو بهتر است محتوای با کیفیت تولید کنید. سعی نکنید با خرید بک لینک ، نتایج را به نفع خود تغییر دهید ، بروز باشید و یک سایت با ساختار صحیح درست کنید.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم این سئوالی است که اکثرا میپرسند در حالی که بیشتر مردم اهمیت سئو سایت را درک می کنند اما این واقعیت که بیش از 200 عامل تعیین کننده رتبه صفحات هستند را نادیده میگیرند.

با گذشت سالها ، به روزرسانی های عمده ای در مورد “الگوریتم های بدنام” مشهور انجام شده است. برخی از عوامل رتبه بندی منسوخ می شوند و سایر موارد جدید اضافه می شوند.

خبر خوب این است که ستون های خاصی از بهینه سازی سایت وجود دارد که با گذشت زمان یکسان باقی می مانند.

شاید اولین گام در رتبه بندی یک وب سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کار بر روی بهینه سازی صفحه با ساختار استاندارد است.

در حالی که بسیاری از افراد در مورد سئو خارجی و ایجاد لینک صحبت می کنند ، اگر بهینه سازی صفحه به درستی انجام نشده باشد ، تمام تلاش های دیگر، بی فایده می شوند. در سئو، صفحه بهینه شده بخشی اساسی و لاینفک فرایند قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است.

بهتر است برای شروع، به دنبال آموزش آوردن سایت به صفحه اول گوگل با روش های اصولی باشید.

سئو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو فرآیند اجرای شیوه های خاص سئو داخلی و خارجی سایت می باشد که باعث افزایش ارگانیک ترافیک موتور جستجو به صفحات شما می شود. در واقع سئو منجر به بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل می شود و تنها راه ممکن است.

سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی نمایانگر فرآیند کامل سازی اطلاعات داده های متا ، رسانه ، کد وب سایت و محتوای کاربر پسند برای موتورهای جستجو است.

سئو داخلی چرا اینقدر مهم است؟

شما می توانید برای کلمات کلیدی مورد نظر خود بهترین محتوا را در اینترنت داشته باشید ، اما اگر سئو در صفحه شما برای این کلمات کلیدی بهینه نشده باشد، هرگز در موتورهای جستجو رتبه نخواهید گرفت.

دیدن نتایج چه مدت طول می کشد؟

پاسخ این سئوال به کلمات کلیدی مورد نظر و محتوای صفحه بستگی دارد.

اگر کلمات کلیدی کم رقابت و محتوای با کیفیت بالایی دارید ، بهینه سازی صفحه می تواند نتایج سریع ایجاد کند.

اگر کلمات کلیدی شما رقابت بالایی دارند و محتوای کم کیفیت دارید؟ این روند می تواند یک سال یا بیشتر طول بکشد.

نا امید نشوید، یادتان باشد دریافت هیچ پیامی، خود یک پیام است.

مشکلات آتی که باعث بی کیفیت شدن صفحه می شوند

ما در طول عمر کاریمان یعنی بیش از 20 سال، متوجه شدیم اکثر افراد اشتباهاتی انجام می دهند که کل زحماتشان را به فنا می دهند، بهتر است نگاهی به این اشتباهات کنیم تا اگر شما هم فکر می کنیم این اشتباهات را انجام داده اید از آن نکته برداری کنید.

اشتباهات رایج محتوا نویسی

 • قالب بندی نادرست عنوان صفحه
 • منحصر بفرد نبودن عنوان صفحه
 • عنوان صفحه خیلی کوتاه و طولانی است
 • عنوان صفحه کپی شده است
 • عنوان صفحه بی ارتباط با موضوع است
 • توضیحات متا موجود نیست
 • توضیحات متا خیلی کوتاه و طولانی
 • توضیحات متا کپی شده است
 • انتخاب عنوان تگ H1 با عنوان محتوا متفاوت است

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل : لینک 1

اشتباهات رایج کلیدواژه ها

 • تحلیل رقابتی کلید واژه انجام نشده است
 • حجم جستجوی کلمات کلیدی انتخاب شده بسیار کم است
 • انتخاب کلید واژه کوتاه در ابتدای فعالیت انجام شده است
 • کلیدواژه های مرتبط آورده نشده است
 • فرکانس کلمات کلیدی موجود نیست
 • پیوند داخلی در نوشته ها و محتوا نادرست است یا وجود ندارد

اشتباهات رایج بهینه سازی صفحه

 • سرعت پایین صفحه موبایل
 • عدم استفاده از ریسپانسیو و بجای آن استفاده از تغییر مسیر دسکتاپ به سایت مخصوص موبایل
 • در دسترس بودن چند آدرس از یک صفحه مانند www یا بدون www

اشتباهات رایج در دسترسی ربات های موتور جستجو

 • Robots.txt وجود ندارد
 • Robots.txt محتوای ارزشمند را مسدود کرده است
 • XML نقشه سایت موجود نیست
 • لیست صفحات نقشه سایت XML توسط Robots.txt مسدود شده است
 • XML نقشه سایت نادرست / ناقص / قدیمی است
 • XML و نقشه نقشه تصویری موجود نیست
 • ابزارهای Webmaster یا همان کنسول جستجو در دسترس نیست
 • استفاده نامناسب برچسبهای Canonical Robots Meta Tag

اشتباهات رایج آدرس سایت

 • زیر دامنه های غیر ضروری
 • دایرکتوری های بی فایده
 • ساختار فهرست منو طولانی
 • مشکلات URL پویا
 • ایراد در پارامترهای URL
 • وجود شناسه در URL

اشتباهات رایج در لینک های داخلی و خارجی

 • استفاده زیاد از لینک داخلی
 • Breadcrumbs نادرست
 • نبود علامت گذاری اسکیما در Breadcrumbs
 • پیوندهای داخلی غیر متعارف

اشتباهات رایج ریدایرکت صفحات

 • تغییر مسیرهای غیر ضروری
 • 302 تغییر مسیر
 • عدم ریدایرکت 301 صفحات از دست رفته حیاتی

اشتباهات رایج خطاهای صفحه

 • سایت دارای خطاهای متعدد صفحه است
 • پیوندهای شکسته در صفحه
 • تصویر حذف شده و شکسته وجود دارد
 • صفحه خطای 404 سفارشی وجود ندارد

آوردن سایت به صفحه اول گوگل چگونه است؟

آوردن سایت به صفحه اول گوگل این روزها از نان شب مهمتر به نظر می رسد ، اما واقعا چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم و با وجود بسیاری از سایتها که حتی قبل از شما در گوگل و صفحات ابتدایی قرار دارند، رتبه اول گوگل باشید.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

بالا آمدن سایت در سرچ گوگل با چه روشی است؟

چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟ برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و بالا آمدن سایت در سرچ گوگل باید سئو سایت انجام دهید ، انجام سئو اغلب کمی دلهره آوره ، اما نگران نباشید، می توانید آن را یاد بگیرید.

بهترین راه برای شروع حرفه ای سئو به عنوان یک مبتدی ، این است که برای ایده های جدید به اندازه کافی شجاع باشید تا چیزهای جدید را امتحان کنید؛ برای شروع آماده هستید؟ ما به شما یک برنامه عملی سئو می دهیم!

اولین چیزی که باید بدانید این است که سئو میان بر نیست؛ ادعاهایی مانند ” آوردن سایت به صفحه اول گوگل فقط در یک هفته یا شما در گوگل شماره یک در رتبه بندی می شوید” به درستی صحت ندارد. بهینه سازی موتور جستجو مهارتی است که باید با گذشت زمان یاد گرفته و تمرین شود.

ثانیاً ، “بهینه سازی موتور جستجو” فقط برای موتورهای جستجو نیست ، در واقع هدف بهینه سازی در درجه اول برای کاربران و سپس برای گوگل است.

ایده این است که اگر پروژه سئو شما واقعاً ارزش افزوده ای را به کاربران شما تحویل دهد و سایت راحت و آسان باشد ، گوگل به شما در رتبه های خوبی در صفحات نتایج جستجو ( SERPs ) پاداش می دهد.

چگونه سئو را یاد بگیریم؟

برای یادگیری سئو اولین کاری که باید انجام دهید انجام ممیزی بر روی دانش و مهارت های خودتان است. به عنوان مثال ، آیا شما با ابزارهای رایگان سئو مانند Google Analytics یا کنسول جستجوی Google آشنا هستید؟ یا قبلاً از ابزارهای رایگان سئو آپسئو استفاده کردید؟

پر اهمیت ترین مسئله در سئو توانایی شما در ایجاد محتوای منحصر به فرد و با ارزش برای مخاطب هدف میباشد.

مهمترین کار وب سایت شما ارائه تجربه کاربری خوب برای مخاطبان هدف شما است، به همین دلیل باید محتوای با کیفیت را در اختیار کاربران خود قرار دهید که به آنها ارزش افزوده می دهد؛ در عین حال ، این محتوا باید بی نظیر باشد.

مواردی مانند محتوای تکراری ، کلیشه ای و دسته ای از کلمات پر کننده ، تجربه خوبی را برای کاربران ایجاد نمی کنند.

تولید محتوای با کیفیت بالا به دلیل فواید آن برای بازدید کنندگان می تواند این دیدگاه را ایجاد کند که سایت شما برای کاربران کمک کننده است. از طرف دیگر ، کاربران اینترنت نسبت به جستجوی مطالب بی تاب هستند. مردم عادات متفاوتی در خواندن آنلاین نسبت به آفلاین دارند.

برای اینکه محتوای شما به راحتی توسط موتورهای جستجو و کاربران مورد توجه قرار بگیرد ، نیاز به یک ساختار منطقی دارد.

نحوه ایجاد مطالب باکیفیت برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

تحقیق در مورد کلید واژه ها: کدام یک از کلمات کلیدی را باید انتخاب کرد؟

برای این که متن شما پاسخگوی نیاز کاربران باشد ، باید حاوی اصطلاحات مهمی باشد که محتوای وب سایت را تشریح یا توصیف می کند. این کلمات کلیدی می تواند توسط بازدید کنندگان شما برای جستجوی مطالب شما در موتور جستجوی مورد نظرشان استفاده شود.

به عنوان یک قاعده کلی ، موارد زیر اعمال می شود:

کلمات کلیدی عمومی (اصطلاحات عمومی ، “کلمات کلیدی تک کلمه”) حجم جستجوی بالاتری دارند؛ با این حال ، آنها معمولاً رقابتی تر هستند و غالباً پاسخگوی نیازهای دقیق کاربر نیستند.

کلمات کلیدی بلند معمولاً توسط افراد کمتری جستجو می شود، این کلمات کلیدی به طور معمول دقیق تر از آنچه که کاربران به دنبال آن هستند می باشند.

این ایده زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد سئو یک فروشگاه آنلاین را داشته باشید، از این گذشته ، هر چه به نیازهای جستجو نزدیکتر شوید ، شانس بیشتری وجود دارد که یک بازدید کننده به یک خریدار تبدیل شود و بدین ترتیب به آنچه به عنوان ” تبدیل ” معروف است ، برسید.

ساختار محتوای تولیدی باید منطقی باشد تا ارزش مطلب حفظ شود

تگ H1 در کد HTML وب سایت وظیفه سرفصل اصلی را دارد ، اما باقی برچسب های H نیز نشان دهنده مقدار اهمیت هر سر فصل می باشد که باید مشخص شود.

برچسب H که از شماره 1-6 استفاده می شود و به ترتیب نزولی ، تعیین می کند که یک عنوان چقدر مهم است.

مهمترین عنوان با برچسب H1 مشخص می شود و فقط باید در هر URL یک بار مورد استفاده قرار بگیرد که البته باید شامل کلمه کلیدی تمرکز شما باشد.

به عنوان قاعده کلی: کاربر بلافاصله باید بتواند درک کند که متن شما درمورد چیست و ترغیب به خواندن بر اساس آن شود.

انتخاب عناوین مناسب برای رسیدن به صفحه اول گوگل

اگر می خواهید تلاشتان را برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بکنید پس عناوینی انتخاب کنید که ارزش اینکار را داشته باشد ، سعی کنید کلماتی که مردم بیشتر جستجو می کنند را برای عنوان برگزینید.

اطمینان حاصل کنید هر صفحه دارای یک عنوان منحصر به فرد است که با صفحه به خوبی مرتبط است.

در جهت بهبود رتبه بندی در گوگل از قابلیت معجزه آسای اینترنال لینک استفاده کنید ، فراموش نکنید هر صفحه سایت شما باید حداقل یک لینک داخلی مرتبط به صفحات دیگر سایت شما داشته باشد.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل این روزها به شدت ( حداقل برای کسب درآمد بیشتر ) حیاتی است، اما فراموش نکنید تنها راه برای اول شدن در گوگل و لینک اول سئو سایت توسط یک متخصص خبره و با تجربه است.

قابلیت سایتلینکس ( SiteLinks ) در صفحه اول گوگل چیست؟

SiteLinksلینک هایی که در زیر برخی نتایج جستجو گوگل نشان داده می شوند ( سایتلینکس ) به منظور کمک به کاربران جهت پیدا کردن راحت صفحات سایت ها می باشند.

گوگل درباره SiteLinks می گوید :

سیستم های ما ساختار پیوند سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنند تا میانبرهایی پیدا کند که کاربران را با صرفه جویی در وقت به هدف برساند.

ما فقط این لینک ها را در زیر سایت هایی قرار می دهیم که فکر می کنیم برای کاربر مفید هستند. اما اگر ساختار سایت طوری است که اجازه نمی دهد الگوریتم های ما لینک های خوب را پیدا کنند، یا فکر می کنیم لینک های سایت شما برای نتایج مربوط نیست ، ما آنها را نشان نمی دهیم.

به نظر می رسد این قابلیت تنها بصورت خودکار فعال است ، اما گوگل قول داده در آینده این امکان را در وبمستر ایجاد کند تا کاربران نیز در انتخاب این لینک ها تلاش کنند.

صفحه اول جستجوی گوگل

صفحه اول گوگل

ما در آپسئو آماده ایم ، سایت شما را با روش های اصولی و مورد تایید گوگل به صفحه اول گوگل بیاوریم و انتخابی درست پیش روی شما قرار دهیم.

سئو سایت را از پایه تا صفحه اول انجام دهید

سئو سایت پروسه ای است که از آغاز طراحی قالب سایت مورد پیاده سازی و اجرا قرار می گیرد و با درنظر گرفتن نکاتی در خصوص برنامه نویسی قالب همراه می شود و پس از آن محتواگذاری و در گام همراه با آن تبلیغات در دیگر سایت ها مطرح می شود تا ترافیک موجود در سایت را جهت بهبود رتبه بیفزاییم.

سئو قالب سایت

سئو قالب سایت به مواردی همچون در نظر گرفتن تگ هدینگ ها ، بهینه سازی سورس کد سایت ، در نظر گرفتن کدها مطابق به سرعت سایت ، عدم وجود استایل داخلی بازمیگردد. به واسط اجرای این آیتم ها می توانید سئو سایت خود را با پیشرفت بسیار خوبی روبه رو نمایید.

سئو محتوای سایت

محتوای سایت آیتمی با تاثیرگذاری بسیار بالا خوانده می شود زیرا که اگر محتوای خود را تماما در حول یک کلمه کلیدی تنظیم نمایید می توانید ارتباط سایت خود را به آن کلمه کلیدی بیشتر به گوگل بشناسانید. چگالی کلمه کلیدی در سئو سایت متریک بسیار تاثیرگذاری می باشد و می بایست تیترها و هدینگ صفحات را مورد دقت و توجه قرار دهید.

تبلیغات در دیگر سایت ها

ترافیک موجود در سایت می تواند اعتبار سایت شما را نشان دهد. بنابراین به دنبال راه هایی برای جذب ترافیک به سمت سایت خود باشید تا اثرگذاری در روند سئو سایت خود را منجر گردید. انتشار محتوا در دیگر سایت ها و فروم های تخصصی می تواند فاکتوری در جذب ترافیک باشد.

برای رسیدن به رتبه 1 گوگل چقدر زمان لازم است؟

آیا قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یک شبه امکان دارد؟ برای رسیدن به رتبه 1 گوگل چقدر زمان لازم است؟ اهمیت و نقشی که سئو سایت در بازاریابی و مارکتینگ کسب و کارها دارد موجب می شود که مالکان سایت به دنبال رسیدن سریع تر به صفحه اول گوگل در مدت زمان کوتاه شوند.

سایت های مختلف در یک کلمه کلیدی مدت زمان های متفاوتی را طی نموده اند. البته این آیتم را باید در نظر داشت که سئو سایت همواره در حال سخت تر شدن می باشد و این امر موجب می شود که مدت زمانی که برای سئو سایت در نظر می گیرید همواره در حال افزایش باشد. حال اگر بخواهید سئو سایت را در مدت بسیار کوتاه انجام دهید باید چکارهایی انجام دهید.

اگر شما می خواهید کار دو ماه سایت رقیب را یک شب انجام دهید پس می بایست عملکرد و فعالیت آنها را یک شب انجام دهید. در واقع می بایست به یکباره تولید محتوا در حجم بالا را تولید نمایید و پس از آن به فکر تبلیغات در سطح گسترده باشید. فشار و عملکردی که شما بر روی سایت دارید اگر به اندازه فعالیت دو ماه رقیب شما باشد پس شما می توانید به جایگاه و سئو سایت رقیب در مدت زمان کوتاه تر برسید.

معمولا چند درصد کاربران بر روی رتبه اول گوگل کلیک میکنند؟

تقریبا 85 درصد مردم ترجیه می دهند بر روی رتبه اول گوگل کلیک کنند و این بر می گردد به حس اعتمادی که گوگل به مردم تزریق می کند، همچنین صفحه دوم گوگل کمترین مقدار کلیک را خواهد داشت.

چگونه سایت خود را قوی کنیم؟

یکی از راه های قوی کردن سایت در گوگل ، نوشتن و تولید محتوای دست اول و با کیفیت بصورت مرتب می باشد ، البته شما باید زیر ساخت صحیح سایت از نظر سئو فنی را مد نظر قرار دهید.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل چقدر است؟

از دید تجربی، شما به دو حالت هزینه آمدن به صفحه اول گوگل را پرداخت می کنید ، هزینه اول مربوط به هزینه سئو سایت توسط متخصص سئو و هزینه بعدی مربوط به هزینه زمان گذاشته شده روی بهبود سایت می باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

4 دیدگاه در “قرار گرفتن در صفحه اول گوگل : لینک 1

 1. امین گفت:

  با تشکر از مطالب و سایت خوبتون من از وبسایتون زیاد استفاده می کنم تشکر ازتون؛ سوالی داشتم، متن و مقاله طولانی در صفحه اول آیا مشکل ساز هست برای seo سایت یا بهتر است از خلاصه مطلب در صفحه اول استفاده بشه و ادامه به صفحه دیگر بره ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

  1. مجید صالح پور گفت:

   سلام خوشحالم که مورد توجه شما قرار گرفته ، صفحه اول سایت همانند دیگر صفحات نیاز به غنی سازی و تولید محتوا داره ، این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کنه که بدانید صفحه اول سایت از قدرت و نفوذ بیشتری در گوگل برخورداره ، پیشنهاد می کنم برای صفحه اول ، پر رقابت ترین کلیدواژه انتخاب و بیش از 5000 کلمه تولید محتوا انجام بشه.

   در مورد سوالتون که پرسیدید ادامه محتوا با کلیک انجام بشه هم پیشنهاد می کنم رویکردتون رو نسبت به صفحه اول تغییر بدید ، روال سنتی اینگونه بود اما در روش صحیح لزومی به قرار دادن محتوا در صفحه اول و کلیک بر روی اون ها نیست

 2. میترا حجازی گفت:

  از این جمله واقعا خوشم اومد” شاید این حرف من حالتان را بد کند اما همه ما برای گوگل کار می کنیم تا گوگل قوی و ثروتمند باشد.”
  الان همه برده گوگل شدیم و داریم تلاش می کنیم که گوگل بهترین باشه

  1. مجید صالح پور گفت:

   سلام ، بله یک واقعیت هست و نمیشه انکار کرد، منتها باید کارمند خوبی باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *