استعلام قیمت سئو | آپسئو

سعی می کنیم تماس ها را ساده کنیم

سیاست قیمت گذاری

من در آپسئو با دوستان و گاهی افراد جالبی برخورد کردم که پروژه سئو آن ها را قبول و انجام دادم ، اما طیف مشتريان ما گسترده تر است مانند شرکت ها، موسسات، ادارات دولتی و خصوصی، افراد حرفه ای، سازمانهای تبليغاتی و فعالان حوزه فناوری اطلاعات که هر کدام نسبت به شرایطشان قیمت مخصوص به خودشان را دریافت می کنند.

من سعی می کنم همیشه استعلام قیمت سئو سایت را منصفانه ارائه بدهم ، هر چند قیمت سئو سایت در ایران آن چنان رضایت بخش نیست چون کاری که ما انجام می دهیم فراتر از اینترنت مارکتینگ است.

فراموش نکنید در آپسئو قطعا لینک اول خواهید شد.

19 سال با شما

حالا که 19 سال است سئو سایت را انجام می دهم ، هنوز فکر می کنم 19 سال دیگر باید تلاش کنم تا بتوانم مدتی دیگر سئو را فرا بگیرم.

شاید برای شما هم جالب باشد ، 19 سال پیش آن چیزی را که من درباره سئو فکر می کردم ، دقیقا همان چیزی است که حالا فکر می کنم ، این را زمانی متوجه شدم که در این سال ها همه هزاران پروژه ای را که انجام دادم با روشهای متفاوت سئو بود اما هر بار که پروژه جدید را شروع می کردم هیچ کدام از روش های قبلی کارساز نبود.

اعتراف می کنم هرگز چیزی به نام بک لینک را نتوانستم درک و در پروژه هایم استفاده کنم و حتی یکبار هم نتوانستم متوجه شوم خرید بک لینک آیا واقعا آن طور که دیگران می گویند کار ساز است یا خیر

اما همزمان به این هم فکر می کنم که اگر من جای این همه زمان که برای یادگیری و آزمون خطا درباره سئو سایت می گذاشتم با بک لینک کار ساده تر نمیشد؟

در هر حال به لطف خدا و محبت اطرافیان در این حوزه موفق بوده ام و تا امروز توانسته ام در کار سئو سایت که انصافا تمام همکاران عزیز برای جایگاه آن تلاش می کنند لینک اول صفحه اول گوگل بمانم.

بالا