لوگو آپسئو

چگونه سئو را در مدت کوتاه انجام دهیم؟

چگونه سئو را در مدت کوتاه انجام دهیم؟ این سوال برای خیلی از افراد که قصد دارند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند پیش می آید و تقریبا حاضرند برای آن هر کاری انجام دهند با ما باشید تا راز این کار را فاش کنیم!

سئو سایت در مدت کوتاه یا سئو سایت سریع با متریک قرار دادن تایم و زمان می خواهد در مدت کوتاه تری سایت را در صفحه اول گوگل به نمایش گذارد.

اینکه بخواهیم سئو سایت را در مدت کوتاهی اجرا کنیم بسته به فشار کاری و نیز عملکردی که بر روی سایت خود انجام می دهیم مطرح می شود.

در واقع در بهینه سازی سایت اگر می خواهید در مدت کوتاهی به نتیجه دلخواه که همان صفحه اول گوگل است برسیم باید فشار بیشتری را بر روی سایت خود انجام دهیم.

روال محتوا گذاری در سئو سایت را بیشتر کنید

محتواگذاری خود را در تعداد بیشتری منتشر کنید. یعنی اینکه اگر پیش از این هر روز یک مطلب را درج می کردید حال به منظور اینکه سئو سایت خود را در مدت کوتاه تری انجام دهید تعداد آن را به روزی دو و یا سه عدد بیفزایید.

زنده بودن سایت متریک مهمی در سئو سایت است و هر چه شما تولید محتوا و انتشار مطلب را بیشتر نمایید می توانید سایت خود را زنده و اکتیوتر نشان دهید.

لینک سازی را در سئو سایت بیشتر نمایید

از دیگر مواردی که موجب می شود شما سئو سایت را در مدت کوتاه تری داشته باشید افزایش لینک سازی و تعداد بک لینک ها می باشد.

لینک سازی و بک لینک ها نقش اعتبار بخشی به سایت شما می نمایند.

بک لینک ها در واقع لینک هایی می باشند که در دیگر سایت ها از شما به واسط کلمات کلیدی گذاشته می شوند. هرچه لینک سازی و بک لینک های شما بیشتر ، اعتبار بیشتری نیز برای سایت شما برای گوگل در نظر گرفته می شود.

فعالیت در شبکه های اجتماعی برای ترافیک در سئو

ترافیک سایت متریک مهمی در سئو سایت است. پس سعی نمایید ترافیک را در سایت خود زیاد نمایید. شبکه های اجتماعی می تواند ترافیک را به سمت سایت شما هدایت کند و به موجب ترافیکی که در سایت خود دارید می توانید به اعتبار سایت خود بیفزایید.

هرچه سایت شما ترافیک بیشتری داشته باشد این موضوع را به گوگل می شناساند که سایت شما معتبرتر است.

5/5 - (1 امتیاز)
سئو را در مدت کوتاه انجام دهیم
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.