سئو سایت با شبکه های اجتماعی

 

 

سئو سایت با شبکه های اجتماعی یکی دیگر از مراحلی است که باید در فرایند بهینه سازی انجام شود. جذب بازدیدکننده و افزایش صفحات باعث می شود رتبه سایت ما از نظر سایت الکسا بهبود بخشیده شود .

 

 

نقش شبکه های اجتماعی در سئو سایت

شاخص های سئو سایت چیست؟

شاخص های سئو سایت چیست؟

اگر ما سایت خود را به گونه ای طراحی کرده باشیم که برای بازاریابی آماده شده باشد تعداد و درصدی از این افراد بازدید کننده به مشتری و خریداران محصولات ما تبدیل خواهند شد. جدا از این بحث قرار دادن و به اشتراک گذاری لینک سایت خود در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی باعث می شود افراد بسیاری از سایت ما دیدن کرده و از محصولات و خدمات آن استفاده کنند و این امر باعث بهبود فرایند سئو سایت ما خواهد شد.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی و سئو

سئو سایت: چرا بک لینک مشکل ساز می شود؟

سئو سایت: چرا بک لینک مشکل ساز می شود؟

میتوانیم روش بالعکس را در سایت خود پیاده سازی کرده و دکمه را در سایت خود قرار داده و از طریق آن افراد را به شبکه های اجتماعی متصل کنیم. سئو با شبکه های اجتماعی حتما باید جزوه برنامه ریزی والویت کاری سئو کاران قرار بگیرد . استفاده از شبکه های اجتماعی علاوه ببر این که باعث میشود بازدید سایت ما بالا برود بلکه باعث می شود ما با مشتریان خود آشنا شده و از نظر و سلایق آنها باخبر شویم.البته این نکته قابل ذکر است که اگر میخواهیم در این راه موفق باشیم بهتر است از یمک یا دو شبکه اجتماعی در سایت خود استفاده کنیم زیرا استفاده همه آنها در کنار هم باعث می شود جلوه و اهمیت آن از بین رفته و کاربران ارزشی برای آنها قائل نشوند. بدون شک سئو با شبکه های اجتماعی پس از گذشت مدتی نتیجه بسیار مطلوبی را به دنبال خواهد داشت و ما صد در صد تغییر و پیشرفت را در فرایند سئوی سایت خود مشاهده میکنیم.

183 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...