سئو سایت: نکات محتوانویسی

/ / مطالب سئو
نکات محتوانویسی

محتوانویسی در سئو سایت یکی از مهم ترین اقدامات تاثیرگذار می باشد که می تواند محوریت سایت شما را به گوگل بشناساند.

بسیاری از سایت های پرترافیک به واسط محتوایی که تولید نموده اند در نتایج جستجو قرار گرفته اند.

در ادامه به بیان نکات محتونیسی در سئو سایت خواهیم پرداخت.

اصول محتوا نویسی در سئو سایت

هر صفحه از سایت شما می تواند فرصت و شانسی برای جذب ترافیک به شما دهد؛ اگر شما محتواهایی که بیشتر مورد نیاز کاربران شما قرار می گیرد را تولید نمایید پس در نتایج جستجو شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت، بنابراین اولین اصولی که می بایست در زمان تولید محتوا درنظر بگیرید و توجه نمایید انتخاب تیتر مناسب می باشد.

 انتخاب تیتر در سئو محتوا

کاربران شما بیشتر به دنبال چه تیتر محتوایی می باشند؟ آنها را در سایت خود تولید و منتشر نمایید و به واسط نمایش در موتورهای جستجو می توانید ترافیک بالایی را به سمت سایت خود هدایت نمایید و به واسط آن بهبود در سئو سایت خود را خواهید داشت.

چگالی کلمه کلیدی در سئو محتوا

گوگل و دیگر موتورهای جستجو محتوای درج شده در صفحات شما را می خوانند، بنابراین در هر صفحه از سایت خود تمامی کلمات کلیدی و نیز عبارات که مرتبط به موضوع شما می باشد را درج نمایید.

توجه به تیترهای پیشنهادی گوگل

برای انتخاب تیتر محتوا خود می توانید به پیشنهادات گوگل نیز توجه نمایید زیرا که عباراتی که بیشتر توسط کاربران جستجو می شود را گوگل به شما پیشنهاد می نماید، پس زمینه کاری سایت خود را بزنید و پس از آن به لیست پیشنهادات گوگل توجه نمایید و محتوایی مرتبط را در سایت خود تولید نمایید که این امر اثرگذاری بسیاری در سئو سایت شما خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *