چگونه از شر گوگل پنگوئن خلاص شویم

گوگل پنگوئن نام یکی از دردناک ترین بروزرسانی های گوگل می باشد که می تواند سئو یک وب سایت را نابود کند؛ گوگل پنگوئن تمرکز خود را بر روی وب سایت هایی می گذارد که قصد دارند با خرید بک لینک “دستیابی غیرعادی” برای وب سایت خود ، نتایج جستجو را به نفع خود تغییر دهند.

گوگل پنگوئن با استفاده از ارزش منفی در لینکهای خاص نسبت به سایت های خریدار و فروشنده تصمیم گیری می کند پس اگر چنین لینکهایی دارید ، رتبه شما پایین تر خواهد رفت نه بالاتر

خلاص شدن از شر Google Penguin

اگر تحت تأثیر الگوریتم پنگوئن گوگل قرار گرفتید ، احتمالاً به کمک احتیاج دارید؛ لازم است که بک لینک ها را شناسایی کنید و سپس حذف کنید.

غیرفعال کردن پیوندها کاری است که می توانید از طریق ابزار disavow Google گوگل انجام دهید؛ این ابزار این امکان را به شما می دهد تا فایلی را با آدرس های اینترنتی و دامنه هایی که از آنها پیوند دارید بارگذاری کنید و بگویید: “من نمی خواهم که این لینک ها حساب شوند”. البته این فایل تکست باید در قالب مشخص باشد.

گوگل پنگوئن و سئو منفی

یکی از عوارض جانبی و ناگوار الگوریتم پنگوئن که متاسفانه واقعی نیز هست و معمولاً توسط گوگل صحبت نمی شود سوءاستفاده از همین الگوریتم است؛ از آنجا که پیوندهای خاص دارای ارزش منفی هستند ، می توانید از آنها استفاده منفی کنید، به عبارتی می توانید پیوندهایی را به سمت رقیب خود بخرید و به آنها توسط پنگوئن ضربه بزنید؛ این کار به راحتی انجام نمی شود ، اما این اتفاق می افتد و در صورت انجام آن می تواند برای تجارت بسیار بد باشد.

برای سئو سایت اصولی شما نباید لینک بخرید؛ همیشه این خطر بسیار بزرگ وجود دارد که توسط گوگل پنگوئن جریمه شوید.

فراموش نکنید تمامی صحبت های من در مورد ایده های بد خرید بک لینک است نه به دست آوردن صحیح و معتبر آن، اما همیشه ریسک انجام آن وجود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
گوگل پنگوئن
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *