سئو صفحه اصلی

سئو صفحه اصلی که اغلب مهم ترین صفحه در تمامی سایتهاست برای کلمه کلیدی اصلی و به اصطلاح سخت تر در زمینه کسب و کارتان انتخاب نماید. به طور مثال زمینه کاری ما در آپسئو سئو سایت است پس صفحه اصلی سایت خودمان را با همین عنوان پر رقابت تنظیم کرده ایم. این کار در واقع نشان می دهد که محوریت سایت آپسئو در زمینه بهینه سازی سایت است و می توان صفحات سایت را با این کلیدواژه هماهنگ و صفحات داخلی را در ارتباط با آن ایجاد کرد.

تنظیمات سئو صفحه اصلی سایت چگونه است؟

تنظیمات دقیق و بکار بردن المانهای مورد نیاز در هنگام سئو صفحه اصلی می تواند شانس شما را تا مقدار زیادی در بهبود رتبه سایت در گوگل بالا ببرد.

تنظیم تگ h1 در صفحه اصلی

H1 در واقع عنوان و معرف برای هر صفحه از سایت می باشد. این نکته را بدانید که هر صفحه از سایت شما یک هدف برای ایجاد دارد و باید هر صفحه از سایت یک h1 یکتا داشته باشد. پس برای صفحه اصلی سایت خود h1 را حتما قرار دهید و در آن مهمترین کلمه کلیدی آن صفحه را در ابتدای عنوان درج کنید.

عنوان صفحه اصلی

عنوان سایت را متناسب با کلمه کلیدی سایت قرار دهید. همچنین در کنار عنوان سایت نام برند و نام تجاری خود را نیز بگذارید.

الگوی صحیح : نام صفحه – برند

محتوای صفحه اصلی

محتوای صفحه اصلی را متناسب با خدمات و همچنین کلمه کلیدی انتخابی تهیه کنید. صفحه اصلی سایت یک صفحه مانند دیگر صفحات سایت شما می باشد. تولید محتوا را متناسب با کلمه کلیدی سایت خود تنظیم کنید. رعایت چگالی کلمه کلیدی را فراموش نکنید. برای این کار زمینه کاری خود و نیز سایتهای رقبا را مشاهده نمایید. محتوای شما می تواند متن ، تصویر ، ویدیو ، صوت و غیره باشد. در واقع تنها متن محتوا نیست.

توضیحات متا

مطمئنا صفحه اصلی سایت جزء مهمی از سایت به شمار می رود و قطعا بیشترین بازدید را به خود اختصاص می دهد ، همین مسئله باعث شده نوشتن توضیحات متا برای این صفحه مهم باشد. اما چطور می توان بهترین توضیحات متا را برای صفحه اصلی نوشت؟

بهتر است متن انتخابی کاملا دقیق به کل هدف سایت بپردازد و معرف درست و شفافی از آنچه در صفحه اصلی قرار است ببینند باشد.

لینک سازی برای سئو صفحه اصلی

لینک سازی خارجی یا همان بک لینک در خارج از سایت انجام می شود و به واسط کلمات کلیدی شما که برای صفحه اصلی سایت انتخاب شده تهیه می گردد. نقش بک لینک اعتباردهی به سایت می باشد و تراس سایت شما را بالا می برد.

برای سئو صفحه اصلی از افزونه بهینه سازی سئو کمک بگیرید

اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید ، می توانید از افزونه سئو وردپرس مثل یواست کمک بگیرید. این افزونه ضمن تنظیم دقیق موارد مهم در سئو صفحه می تواند راهنمای خوبی در هنگام نوشتن باشد وتنظیمات سئو سایت وردپرس را به درستی انجام دهد. قابل ذکر است این افزونه سئو رایگان می باشد.

ما مبحثی در رابطه با انجام سئو وردپرس داریم که پیشنهاد می کنیم در همین رابطه مطالعه فرماید!

وقتی می دانید که چه چیزی برای گفتن دارید ، همزمان می دانید شنونده آن کیست، مطمئن باشید موتورهای جستجو یکی از آن افرادی هستند که می خوهند پیام شما را بشنوند. بهترین راه برای انجام این کار آشنایی با دستورالعمل های اینکار است.

همانطور که فن آوری های موتورهای جستجو در حال پیشرفت است، سئو هم به طور گسترده ای روی کاربران و رفتارشان تمرکز دارد تا آن ها را به محتوای طبقه بندی شده که جستجو می کنند برسانند. البته روش های سئو قدیمی که به دور زدن الگوریتم ها و کلمات کلیدی متمرکز بودند دیگر کار نمیکنند و شما باید اول و مهمتر از همه در مورد کاربران خود فکر کنید و از رفتار اونا سر در بیارید.

موتورهای جستجو به اندازه کافی پیچیده هستند تا سایت هایی که برای مردم مفید هستند را شناسایی کنند، این سایت ها به خوبی طبقه بندی شدند و مطالب با کیفیت را به بازدید کنندگان خود ارائه می کنند.

دستورالعمل های سئو کلاه سیاه چیه؟

دستورالعمل های سئو کلاه سیاه لیستی از ترفندهای نادرسته که توسط افراد تازه کار و اسپمر ها برای به دست آوردن ترافیک بی کیفیت استفاده می کنن. البته گوگل پیشنهاد می کنه که از این روش ها دوری کنید. این هشدار گوگلو جدی بگیرید چون موتور جستجوی گوگل به اندازه کافی پیچیده و هوشمندانه شده که این نوع روش ها را تشخیص بده و به رتبه بندی سایت شما آسیب برسونه. از آنجایی که گوگل عامل اصلی در جستجو است، دستورالعمل های آن می تواند معیار دیگری برای سایر موتورهای جستجو نیز باشد.

سئو را چطور فرا بگیریم؟

سعی نکنید چیزهایی را که بیش از دو سال از انتشار آن ها گذشته را مطالعه کنید ، زیرا سئو سایت حرفه ای بسیار سریع اطلاعات خود را بروز می کند.

اگر شما یک وب سایت جدید را شروع کردید، پس فرا گرفتن مطالب جدید سئو بیشتر به شما کمک میکنه.

با مطالعه و تحقیق، راهنمایی های مختلف مفاهیم اصلی سئو که با گوگل سازگار هستند را متوجه می شوید و حتی ممکن است متوجه شوید که برخی از عناصر وجود دارند که هنوز تغییر نکردند.

به عنوان مثال، مفهوم داشتن محتوای عالی همیشه پابرجاست.

البته یک متخصص سئو می تواند کمک زیادی در افزایش سرعت بالا آمدن سایت شما در گوگل بکند ، زیرا هم هدف شما و هم سئوکار شما قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است.

ما پیشنهاد می کنیم از مشاوره سئو برخوردار شوید تا در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده باشید.

چطور با سئو بالاتر باشیم؟

با سئو در بالای نتایج گوگل
با سئو در بالای نتایج گوگل

” سئو ” این اصطلاح را تمام وقت می شنوید، اما چگونه در موتورهای جستجو می توان بالاترین رتبه را کسب کردو از آن بهره برد؟

من به یاد دارم زمانی که اولین بار اصطلاح سئو را شنیدم، مثل برخی از جادوهای داستان ها تصور می کردم که فقط چند نفر می دانستند چگونه از آن استفاده کنند.

واقعیت این است که سئو آپولو هوا کردن نیست.

بعضی از سئوکار ها معتقدند که سالهاست در این زمینه تحقیق می کنن و مطالب اختصاص داده شده به آن را درک می کنن ، اما من فکر نمی کنم این درست باشد؛ مطمئنا، تسلط بر ظرافت های بالای سئو سایت حرفه ای زمانبر است.

اما حقیقت این است که شما فقط می توانید پایه و اساس سئو را ظرف فقط چند دقیقه یاد بگیرید.

بسیاری از سئوکار ها اشتباه بزرگی را همیشه تکرار می کنن و به نظر می رسه از این مسئله راضی هستند، اما در واقعیت این مشتریان و صاحبان وب سایت ها هستند که باید از این مسئه راضی باشند و سود ببرند.

این درست است که ترافیکی که از گوگل جذب می شود رایگان است اما جذب ترافیک رایگان کم ارزش نتیجه نهایی سئو نیست.

سئو سایت حرفه ای چگونه است؟

هدف واقعی سئو سایت حرفه ای کمک به افرادیست که به دنبال شما هستند.

برای انجام این کار، باید محتوا را در وب سایت خود با چیزی که میخواهید پس از جستجو در آن دیده شوید مطابقت دهید تا چیزی که مردم تلاش می کنند پیدا کنند را به درستی بیابند.

اگر شما می خواهید سئو برای شما کار کند، باید مطمئن شوید که اهداف شما با اهداف بازدیدکنندگان مطابقت دارد.

این در مورد ترافیک نیست این در مورد بدست آوردن آنچه شما می خواهید و سپس بهینه سازی برای کلمات کلیدیست که به بازدید کنندگانی که می خواهند همان چیز را به دست بیاورند.

ابزار سئو صفحه اصلی سایت

آپسئو به همین منظور یک ابزار رایگان سئو سایت را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید سئو صفحه اصلی سایت خود را انجام دهید ، در ابزار حرفه ای سئو کلیه اصول چک می شوند و راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

ابزار بررسی سئو سایت رایگان آپسئو برای سئو صفحه اصلی

چطور می توان بهترین آموزش سئو صفحه اصلی را پیدا کرد؟

سئو سایت در هر صفحه قوانین مشخصی دارد که اتفاقا با سئو صفحه اصلی تفاوتی ندارد.

آیا صفحه اصلی شانس بیشتری در رتبه بندی دارد؟

بله ، صفحه اصلی هر سایت قدرت بیشتری در رتبه گرفتن دارد ، پس بهترین کلیدواژه را برای این کار انتخاب کنید که احتمالا پر رقابت ترین کلیدواژه باشد.

آیا صفحه اصلی یا اول سایت نیاز به متن یا نوشته دارد؟

بله صفحه اصلی سایت نیز مانند دیگر صفحات نیاز به نوشته دارد ، ظاهرا هر چه این متن بیشتر باشد قدرت بیشتری خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
سئو صفحه اصلی
فهرست مطلب

2 دیدگاه در “سئو صفحه اصلی

 1. خدایی گفت:

  سلام وقت بخیر سایتمو طراحی کردم ولی بلد نیستم صفحه اصلی رو سئو کنم باید چطوری صفحه اصلی رو سئو کنم؟

  1. مجید صالح پور گفت:

   سلام با این ابزار ما میتونید این کارو انجام بدید:

   https://www.analytics.upseo.ir/website-reviewer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *