لوگو آپسئو

اعتبار داخلی سایت برای سئو تا چه میزان مهم می باشد؟

اعتبار داخلی سایت برای سئو یعنی همان محتوا و ساختار که گزینه اصلی در رتبه بندی گوگل است. اعتبار داخلی به عنوان آیتم ضروری در سئو سایت می باشد، بدون وجود اعتبار در نتایج قرار نخواهید گرفت.

همانطور که گفته شد محتوا و ساختار سایت از اهمیت زیادی در بهینه سازی سایت برخوردار است پس در ادامه به این دو مسئله می پردازیم.

تولید محتوای با کیفیت برای افزایش اعتبار داخلی سایت

محتوای با کیفیت همیشه در سئو مهم بوده و هست ، پس تا می توانید محتوای درجه یک و یونیک ایجاد کنید. اما تولید محتوا نیز قواعد خود را دارد و باید هنگام نوشتن موارد مهمی را رعایت کنید.

محتوای سایت باید تکراری نباشد

علاوه بر اینکه محتوای داخلی سایت نباید کپی از دیگر منابع باشد، حتی نباید داخل سایت خودتان نیز کپی شده باشد.

محتوای کمتر از 400 کلمه نداشته باشید

بیشتر افراد در تولید محتوا مشکل دارند ، مثلا بسیار شنیدیم که برای سئو سایت فروشگاهی که محصولات مشابه دارد چطور مطلب بنویسیم؟

خیلی ساده است ، صورت مسئله اینجا باید پاک شود ، می پرسید چطور؟

برای حل این مشکل می توان بسیاری از محصولات مشابه را با هم ادغام کرد و با امکاناتی نظیر انتخاب حجم ، ابعاد یا رنگ از تکرار محصول مشابه جلوگیری به عمل آورید.

محتوا در اعتبارسازی نقش اساسی را خواهد داشت زیرا که در محتوا می توانید کلمه کلیدی را بگنجانید. گوگل محتوای موجود را در پایگاه داده خود ذخیره و اگر کاربر محتوا و عباراتی در این خصوص را جستجو نماید در نتایج دیده خواهد شد.

در این مطلب به دو پیشنهاد بسنده کردیم ، اما شما می توانید دیگر مطالب سئو ما را دنبال و با کلی ترفند سئو آشنا شوید.

نقش اعتبارسازی داخلی در سئو

اعتبار سازی داخلی در واقع بیشتر به لینک سازی داخلی اشاره دارد. شما باید لیستی از کلمات کلیدی و صفحاتی که می خواهید رتبه بگیرند در لینک سازی داخلی استفاده نماید. در واقع شما باید هدف مشخصی در تولید محتوا داشته باشید و این هدف مشخص تمرکز روی یک یا چند کلیدواژه ای است که شما می خواهید در صفحات اول گوگل اول باشید.

به طور مثال اگر کلمه کلیدی سایت شما ” سئو سایت “ باشد و اگر این کلمه کلیدی را در سایت خود نگنجانید پس در نتیجه نخواهید توانست در رنکینگی قرار گیرید. این به این معنی است که اعتبارسازی داخلی نقش مهم و اساسی را در پروسه سئو سایت اجرا می کند، به نحوی که بدون انجام اعتبار سازی داخلی نخواهید توانست رنکینگی بدست آورید.

Rate this post
اعتبار داخلی به عنوان آیتم ضروری در سئو سایت
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.