فاکتورهای سئو سایت تاثیر گذار در رتبه بندی گوگل

دامنه سایت : عمر دامنه تاثیر زیادی در سئو سایت دارد ولی این بدان معنی نیست که شما دامنه 10 سال پیش را خریداری کنید منظور اینکه گوگل اولین بار سایت ما را index کرده است.
معماری داخلی سایت : یکی از بخش های مهم در سئو معماری داخلی سایت است که کلمه کلیدی در تیتر سایت باشد بعضی از سایت ها در تیتر سایتشان از کلمه خوش آمدید استفاده کردند که در سئو سایت تاثیر منفی میگذارد.
محتوای کپی : بیشترین تاثیر منفی در کپی مطالب می باشد حتی شاید منجر به بلاگ کردن سایت ما از طرف گوگل شود،حتی اگر شما یک مطلب در مورد سئو 2 سال پیش نوشتید نباید همان را کپی کنید.
سرعت بازشدن سایت : یکی از محبوبترین مرورگرا کروم می باشد و اکثر کاربرا کروم را با گوگل لاگین میکنن این تاثیر مستقیم در سئو دارد چون ربات های جستجوگر گوگل به راحتی وارد سایت شده و اطلاعات را در اختیار میگیرند.
بروزرسانی خود محتوای سایت : برای سئو سایت بهتر محتوا را به روزرسانی کنید مثلا اگر مطلبی در مورد سئو نوشتید و گوگل چند ماه بعد قوائد را عوض کرد باید محتوای سایتمان به روزرسانی شود.
Rel=canonical : ارتباط این موضوع با سئو سایت اینست که محتواها ممکن است از نظر گوگل کپی بنظر برسد مخصوصا در فروشگاههای اینترنتی با مدل Rel=canonical که در تگ متا قرار میگیرد ما به گوگل میفهمانیم که درست است صفحه کپی است ولی ارجاع بده به صفحه نخست،تا در بهینه سازی سایت تاثیر منفی نگذارد.

رعایت کردن موارد داخلی سئو سایت

تعداد لینک های داخلی : لینک هایی که در داخل سایت به صفحات دیگر سایتمان لینک داده میشود تاثیر مستقیم در سئو دارد.
لینک های غیر فعال : یکی از معیار هایی که تاثیر منفی زیادی در سئو سایت دارد لینک دادن به سایت هایی که دیگر وجود ندارند است.
استفاده از میکرو دیتاها : اگر سئو سایت به صورت حرفه ای انجام شده باشد وقتی کاربر در گوگل سرچ میکند در نتایج گوگل، گوگل به ما rating میدهد ویا در تعریف سایتمان قیمت میگذارد که باعث متمایز شدن با بقیه سایت ها می شویم.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *