چگونگی یادگیری سئو به صورت کامل ، منبع معتبر اطلاعات سئو کجاست؟

/ / مطالب سئو
چگونگی یادگیری سئو

چگونگی یادگیری سئو خیلی مهمه چون اطلاعات بسیار زیادی در هنگام فراگیری به سمت شما سرازیر میشه. یادگیری سئو ، کار مشکلی به نظر میآید اما مهارت در چگونگی یادگیری سئو چیز دیگریست.

شاید شما تصور کنید برای فراگیری سئو سایت فقط باید مطالعه کنید و به تمرین نیاز دارید. اما این موارد کافی نیست و اطلاعات زیاد و گاهی گیج کننده شما را برای یافتن حقیقت در مورد سئو واقعی دیوانه می کند. با آپسئو باشید تا نحوه صحیح تبدیل شدن به متخصص سئو را به شما بگوییم.

برای تمرین و یادگیری سئو یک وب سایت واقعی را راه اندازی کنید

بهترین کار برای فراگیری سئو ، راه اندازی یک وب سایت برای تمرین است. شما در این پروسه با مشکلات و تکنیک ها آشنا می شوید و حتی پرسش هایی برای شما پیش می آید که برای به دست آوردن پاسخ صحیح تلاش می کنید.

مطالعه کردن در مورد سئو کافی نیست. شما باید حتما یک پروژه واقعی را برای بهبود رتبه و آموزش خود داشته باشید. پس بهترین گزینه ابتدا تمرین در سئو است.

منبع معتبر اطلاعات سئو را پیدا کنید

مشکل سئو کمبود اطلاعات نیست. برعکس اطلاعات زیادی در مورد هر زاویه از سئو وجود دارد و ممکن است برای یک مبتدی سخت باشد که نوع اطلاعات خوب را از بد تشخیص دهد. مهم است که قبل از شروع به یادگیری و عمل به توصیه های دیگران ، ابتدا مطمئن شوید منبع اطلاعات معتبر است و حتی تناقض در ارائه آن وجود ندارد. مثلا چندین وب سایت را با هم مقایسه کنید و ببینید اطلاعات کدام منطقی به نظر می رسد.

این تناقض در همان روز ابتدای یادگیری سئو ظاهر می شود. مثلا برخی می گویند که محتوا باید 2000 کلمه باشد. بعضی دیگر می گویند طول مطالب مهم نیست. افرادی دیگر می گویند رفتار کاربر یک عامل رتبه بندی است ، واقعا به چه کسی اعتماد می کنید؟

خوب ، اصلی ترین چیزی که باید در اینجا دقت کنید این است که تنها یک منبع اطلاعات سئو وجود دارد. بله درست فکر کردید خود گوگل منبعی از راهنمایی رسمی و تعداد زیادی محتوا برای توضیح نحوه کار جستجو است.

مشکل گوگل رفتار مغرضانه آن است. مثلا گوگل ادعا می کند که می توانید محتوای با کیفیت تولید کنید و این باعث می شود در نتایج رتبه بگیرید و از مجازات الگوریتم نیز دور باشید. اما اگر این طور باشد پس هر کسی می تواند در گوگل رتبه بالا به دست آورد و همه چیز کشک و دوغ می شود. اما جالب است بدانید بسیاری از تاکتیک های قدیمی سئو وجود دارند که علی رغم غیرقانونی بودن، هنوز در سئو کار می کنند. به همین دلیل یک احساس بی اعتمادی بین گوگل و متخصصان حرفه ای سئو وجود دارد.

یکی دیگر از مشکلاتی که در منابع اطلاعات سئو وجود دارد این است که هیچ یک از آنها به الگوریتم جستجوی گوگل دسترسی ندارند. بنابراین آنها واقعاً نمی دانند که جستجو گوگل چگونه کار می کند. مشاهده ، آزمایش، و جمع آوری داده ها در نهایت ارائه فرضیات کاریست که افراد بر اساس آن اقدام به سئو می کنند. اما هیچکس نمی تواند 100٪ مطمئن باشد که آیا چیزی عامل رتبه بندیست یا خیر.

قبل از هرکس دیگری به Google گوش دهید

بله ، گوگل در جریمه سایت های متخلف خیلی اغراق می کند ، اما نه همیشه. گوگل در طول سالها ثابت کرده بیشتر تهدیدهای خود را عملی می کند. خوب اگر می خواهید از روش های به اصطلاح سئو کلاه سیاه استفاده کنید، مشکلی نیست اما حتی اگر کار هم کنند ، کوتاه مدت خواهد بود. پس الگوریتم های گوگل را دست کم نگیرید.

برای یادگیری سئو از منابع معتبر استفاده کنید

بسیاری از وب سایت های معتبر وجود دارند که اعتبار آنها در بین کاربران ثابت شده است و می توان در برخی وارد به اطلاعات آنها اطمینان کرد. تجزیه و تحلیل این داده ها به شما کمک می کند مطمئن شوید که کاری که می کنید جواب می دهد یا خیر.

مهمترین آنها شامل Moz ، Ahrefs ، Semrush ، SearchPilot و البته وب سایت خودمان upseo.ir است .

فراموش نکنید حتی حرفه ای ترین سئوکارها هم حرف ها و مشاوره های مزخرف زیادی ارائه می کنند. بنابراین همیشه بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *