چگونه سئو سایت را برای تمامی کلمات کلیدی داشته باشیم؟

اگر شما بخواهید کلمه کلیدی سایت خود را تعیین کنید شاید بتوانید لیستی از کلمات را مشخص نمایید. حال چگونه می توانید شانس و فرصت خود را برای بازاریابی اینترنتی در تمامی این کلمات داشته باشید. زیرا که کاربران هر یک ممکن است کلمه کلیدی مختلف را جستجو کنند که در لیست خدمات و سرویس سایت شما می باشد. در ادامه به بیان انجام سئو سایت برای تمامی کلمات کلیدی سایت خواهیم پرداخت.

لیست کلمات کلیدی سئو سایت خود را تعیین کنید

در ابتدایی ترین گام باید لیست کلمات کلیدی خود را تعیین کنید. این امر به شما کمک می کند تا این کلمات کلیدی را بیشتر در ذهن خود داشته باشید تا در محتوای خود بیشتر آنها را تکرار کنید و به عبارتی چگالی کلمات کلیدی را بر محور آن کلمات کلیدی می توانید چیدمان نمایند.

تعیین صفحه برای کلمات کلیدی در سئو سایت

این موضوع را در حتما توجه داشته باشید که هر کلمه کلیدی که در لیست دارید باید صفحه ای برایش ایجاد شده باشد و صفحه ای داشته باشد. به لیست خود مراجعه کنید و حتما این موضوع را بررسی کنید.

کلمه کلیدی در هدینگ صفحه در سئو سایت

به صفحه ای که برای کلمه کلیدی انتخاب کرده اید مراجعه کنید. ایا هدینگ آن صفحه همان کلمه کلیدی انتخابی می باشد.آیا تیترهای داخلی متناسب با آن کلمه کلیدی انتخابی برای صفحه تنظیم شده است. این موارد را حتما چک نمایید و هدینگ ، تگ h و تیترهای داخلی را متناسب با کلمه کلیدی چیدمان نمایید.

لینک سازی خارجی در سئو سایت

حال که از داخل سایت خود مطمئن شده اید می بایست لینک سازی خارجی را متناسب با آن کلمه کلیدی تنظیم نمایید و برای سایت خود لینک سازی نمایید.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *