لوگو آپسئو

چطور مطلب به سبک جذاب برای سئو بنویسیم

نوشتن به شما برای سئو بهتر کمک می کند ، اما یک نوشته جذاب علاوه بر سئو خوب مخاطبان را نیز راضی و طرفدار شما نگه می دارد.

حال ما به شما در 5 مرحله آموزش می دهیم چطور مطلب به سبک جذاب برای سئو بنویسید.

زیاد بخوانید

اگر می خواهید سبک نوشتن جذاب داشته باشید ، باید مطالب زیادی بخوانید. خواندن (رمان ، وبلاگ ، مجله ، و هر چیز دیگری) به شما الهام می بخشد تا مقاله های بسیار جذاب خود را بنویسید.

این کار به شما می آموزد که چگونه افراد جملات خود را تشکیل داده و پاراگرافهای خود را می سازند.

این روش به شما می آموزد که چگونه از شوخی ها و نحوه بازی با زبان استفاده کنید.

سرانجام ، خواندن زیاد به شما امکان می دهد تا احساساتی راجع به آنچه باعث می شود متن زیبا خوانده شود ایجاد کنید.

تصمیم بگیرید می خواهید رسمی بنویسید یا غیر رسمی

بیشتر متون وب خیلی رسمی نیستند. وبلاگ نویسی سبک غیر رسمی را امکان پذیر می کند.

با این حال ، همه وبلاگ ها یکسان نیستند و همه وبلاگ نویسان نیز یکسان نیستند.

در آپسئو، سعی می کنیم با اشتیاق بنویسیم. مخاطبان ما اکثرا جوان هستند، ما فکر می کنیم یک سبک با اشتیاق ، متناسب با مخاطبانمان است.

نام تجاری و مخاطبان خود را به خاطر بسپارید و با سبکی رسمی یا غیر رسمی تصمیم بگیرید که به خوانندگانتان بپردازید. از سبکی استفاده کنید که متناسب با شما و وبلاگ شما باشد.

مخلوط کنید تا متنوع باشد

برای اینکه یک متن برای خواننده جذاب باشد ، باید متنوع باشد. این بدان معناست که باید سعی کنید آن را کمی مخلوط کنید! سعی کنید جملات طولانی را با جمله های کوتاه تر جایگزین کنید. در کل از جملات طولانی خودداری کنید. خواندن از روی صفحه نمایش تمایل به مطالعه را کم می کند چون برای بسیاری سخت است. جملات طولانی و پیچیده خواندن را حتی سخت تر می کند.

به نحوه ترکیب جملات نگاه کنید. سعی کنید ترتیب کلمات را به طور متناوب تغییر دهید.

دستور زبان فارسی انواع مختلفی را در ترتیب کلمه امکان پذیر می کند. جمله ای مانند: “در آپسئو ، ما به شما سئو سایت مشاوره می دهیم” را می توان با عنوان “ما مشاوره سئو را در آپسئو انجام می دهیم” حتی بصورت جذابتر ، عنوان “مشاوره سئو در آپسئو ” ارائه می شود.

متفاوت بودن در ترکیب جملات شما می تواند متن شما را بسیار جذاب تر کند.

اگر تمایل دارید اغلب از یک کلمه استفاده کنید ، از مترادف استفاده کنید. برخی از افراد اغلب از کلمه “و” یا “خیلی” استفاده می کنند. ترکیب آن با “همچنین” ، “علاوه بر” یا “اینطور” می تواند متن را بسیار جذاب تر کند.

از مفاهیم انتزاعی استفاده نکنید

اگر در حال نوشتن مقاله هستید ، باید سعی کنید اصطلاحات واضحی را به کار ببرید. شما باید سعی کنید از کلماتی استفاده کنید که برای مردم معنی داشته باشند ، کلماتی که افراد می توانند تجسم کنند.

نوشتن در مورد کارمندان انتزاعی است ، در حالی که نوشتن در مورد دبیر و دستیار معنای بیشتری دارد.

بهینه سازی موتور جستجو مفهومی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که رتبه بالا در گوگل بلافاصله منظور شما را روشن می کند.

البته در وبلاگ خود به برخی اصطلاحات و اصطلاحات انتزاعی احتیاج خواهید داشت ، اما حتماً این اصطلاحات را با استفاده از اصطلاحات مشخص توضیح دهید. افزودن مثالها همچنین می تواند این کار را انجام دهد.

از استعاره ها و اصطلاحات استفاده کنید

استفاده از استعاره می تواند راهی عالی برای ادویه متن شما باشد. اگر بگوییم کسی مانند یخ سرد است ، همه ما می دانیم که به معنای واقعی کلمه به معنای آن نیست که فرد از یخ ساخته شده باشد. استفاده از استعاره یا اصطلاحات می تواند متن شما را واضح تر و جالب تر کند.

اگر از استعاره ها و اصطلاحات شناخته شده استفاده کنید ، مردم فوراً منظور شما را می فهمند.

از دوستان بخواهید متن شما را بخوانند

روش دیگر برای اطمینان از اینکه متن شما مطلوب است ، این است که از همسایه ، دوست یا همکار خود بخواهید که قبل از انتشار متن را بخوانند.

Rate this post
مطلب به سبک جذاب برای سئو
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.