نمونه کارهای سئو سایت مسئله مهمی در انتخاب و حتی درک قدرت سئوکار می باشد که همواره ملاک انتخاب اکثر افرادی می باشد که که قصد دارند مشاور سئو مناسب و تضمین شده ای را برای سئو سایت خود بیابند.

اما آیا نمونه کارهای سئو سایت هر سئوکار و مشاور سئو می تواند نشان دهنده قدرت و تضمین مشاور سئو برای انجام سئو سایت جدید باشد؟

آنچه که مشخص است و حداقل می توان به آن تکیه کرد تجربه سئوکار می باشد که در گذشته صرف کرده ، گذشته ای که به رقم شکست یا موفقیت در هر پروژه توانسته چیزهایی را به مشاور سئو بیاموزد.

انواع نمونه کار سئو سایت

ما کلا دو نوع نمونه کار داریم ، یک نمونه آن که معمولا با اجازه صاحب سایت انجام می شود و امضا ما در پایین سایت مذکور حک می شود البته ( nofollow ) و البته برخی نمونه کار های سئو بدون درج نام ما هستند که به دلیل عدم اجازه صاحب سایت به هر دلیلی نا ممکن می شود.

این واقعیت را نیز مورد توجه قرار دهید که رساندن یک سایت به صفحه اول گوگل و پایان قرار داد به معنی اتمام پروژه برای ما نیست و ما مدت ها کنجکاویم ، تلاش خود را ببینیم و از لذت ببریم.

در بیشتر موارد ما سعی می کنیم با مشتری خود که 1 ماه از پایان پروژه آن ها گذشته تماس بگیریم و از آن ها بخواهیم واقعیت نظر خود را از نحوه انجام کار ما و رضایت خود را در صورت ممکن در متنی کوتاه عنوان کند تا در این قسمت یعنی نمونه کارهای سئو سایت درج شود.

لطفا چند نمونه رضایت نامه مشتری را در زیر مشاهده فرماید.

نمونه کار سئو و رضایتنامه مشتریان آپسئو

نمونه کار سئو سایت برای کلیدواژه آموزش زبان انگلیسی

مدیر سایت فراگیری می گوید:

سئو سایت فرآیندی پیچیده و زمان بر است ؛ مشاوری هوشمند می تواند این راه را بسیار ساده تر و روشن تر کند ، سایت UPSEO با توجه به سابقه خود در کار سئو کمک فراوانی به پیشرفت سایت فراگیری کرد. با کمک های ایشان رتبه سایت در کلماتی مانند : آموزش زبان – آموزش زبان انگلیسی – آموزش انگلیسی – زبان انگلیسی در صفحه اول قرار دارد. بنده از همکاری با سایت آپسئو بسیار راضی هستم .
مدیر سایت فراگیرى ( حسین پرتو )
رتبه اول صفحه اول کلیدواژه آموزش زبان انگلیسی

طراحی سایت ، وب سایت فراگیری نیز توسط پلتفرم اختصاصی آپسئو انجام شده که کمک شایانی به سرعت انجام کار این سایت داشته است.

نمونه کار سئو سایت سیم کارت روند ، سایت روندباز

روندباز یکی از سایت های فعال و کاربردی در زمینه خرید و فروش سیم کارت روند می باشد که سئو سایت و همچنین بهبود وضعیت سئو سایت مذکور مخصوصا در حساس ترین زمان یعنی سقوط این سایت به آپسئو واگذار شد ، صاحب این سایت جناب آقای عارف مدت زیادی به ما همکاری کردند و ما خوشحالیم توانستیم رضایت ایشان را جلب کنیم.

این سایت با کلمات پر رقابتی نظیر خرید سیم کارت رند ، خرید سیم کارت ، سیم کارت رند نتیجه مطلوبی کسب نمودند و ما همچنین در ارتقا این سایت در گوگل و افزایش ترافیک اثر مثبتی گذاشتیم.

سئو کلید واژه های مربوط به س

صفحه نمونه کارهای سئو سایت به تدریج بروز می شود و نمونه کارهای سئو سایت به این صفحه اضافه می شود.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *