لوگو آپسئو

نسخه جدید کنسول جستجوی گوگل

نسخه جدید کنسول جستجوی گوگل خبر تازه ای از سمت گوگل است ، اگر یادتان باشد چند ماه پیش گوگل یک نسخه بتا از ظاهر جدید کنسول جستجوی گوگل را تنها برای تعداد محدودی از کاربران منتشر کرد.

اما اکنون گوگل شروع به انتشار این نسخه بتا برای همه کاربران کنسول جستجو گرفته تا هر کس بتواند روند ساده بهینه سازی و حضور وب سایت را در جستجوی Google بررسی کند. این قابلیت شامل عملکرد جستجو ، پوشش شاخص ، وضعیت AMP و گزارش های ارسال کار است.

ایمیل کنسول جستجوگوگل یک پیام را به ایمیل شما ارسال می کند، با عناون سایت جدید کنسول Search برای سایت شما آماده است.

گوگل سعی کرده در ظاهر جدید با افزودن برخی از قابلیت های محبوب کنسول Search جدید (که در حال حاضر می تواند در جریان روزمره شما برای این موضوعات مورد استفاده قرار گیرد) آغاز کند.

روند تکمیل نسخه جدید کنسول جستجوی گوگل

گوگل می گوید : ما هنوز نسخه جدید کنسول جستجوی گوگل را تکمیل نکرده ایم پس آماده هم نیستیم، بنابراین در طول سال جدید روند آماده سازی کنسول جستجو (بتا) ادامه خواهد داشت تا بتوانیم قابلیت های بیشتر را از کنسول قدیمی جستجو به نسخه جدید کنسول جستجوی گوگل اضافه کنیم.

به نظر می رسد تا زمانی که کنسول جستجوی جدید تکمیل می شود، هر دو نسخه به صورت همزمان فعالیت می کنند و از طریق لینک در فهرست اصلی به آسانی ارتباط برقرار می کنند ، بنابراین می توانید از هر دو استفاده کنید.

کنسول جستجو جدید با استفاده از طراحی متریال دیزاین گوگل که قبلا آن را معرفی کرده بود بازسازی شده است و با در نظر گرفتن درک عمیق از عملکردها کار می کند.

در نسخه جدید کنسول جستجوی گوگل ، شما به 16 ماه از اطلاعات سایتتان دسترسی دارید و قطعا اگر طرفدار تجزیه و تحلیل جستجو بوده باشید، عملکرد گزارش جدید جستجو را دوست خواهید داشت.

16 ماه اطلاعات

گوگل قبلا هم محصولات خود را بازطراحی کرده ، مثلا سیستم تبلیغاتی ادورز خود را برای بهبود تجربه کاربری بروز کرد اما بسیاری از کاربران از این روند رضایت نشان ندادند ، اما ما در آپ سئو فکر می کنیم نرم افزار های گوگل آن چنان در زندگی رومره مردم جا باز کرده که مردم کوچکترین تغییر را رسد می کنند و درباره آن مطالعه می کنند.

Rate this post
کنسول جستجو
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.