قیمت سئو سایت

/ / مطالب سئو
قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت اولین سوال مراجعه کنندگان من است ، بگذارید قبل از ارائه آن برای شما خاطره ای تعریف کنم. من یک خودرو آئودی دارم ، این خودرو به دلیل کیفیت بالای ساخت همیشه مورد تمجید من قرار می گیرد، من برای سرویس های دوره ای ماشینم به مکانیک قابل اعتمادم که نام او اشکان است مراجعه می کنم ، اشکان همیشه به من می گوید این رفتار خوب شما با ماشینتان باعث رفتار خوب من با شما است و من خوشحالم مکانیک خودرو شما هستم. یکبار که برای سرویس 40000 هزار تا ( اونایی که آئودی دارن می دونن ) این سرویس کمی متفاوت است، وقتی اشکان به من گفت که هزینه سرویس این دوره کمی بالاتر است و تسمه تایم و روغن گیربکس، روغن ترمز ، روغن موتور و غیره باید عوض شود، من هیچ نظری در مورد آن نداشتم. من نمیدانستم چی به چی هست ولی می دانستم حق انتخابی ندارم و باید انجام شود، اما می دانستم باید به اشکان اعتماد کنم تا با ماشین من خوشرفتاری کند.

داشتن مکانیکی که می توان به آن اعتماد کرد یک نعمت به حساب می آید. اما پیدا کردن مکانیک خوب می تواند یک کابوس باشد. یک مکانیک به ماشین شما نگاه می کند و به شما یک قیمت می دهد و مکانیکی دیگر یک قیمت دو برابر، معمولا آسانترین را انتخاب ارزانترین است، اما پس از آن دقت می کنید که آیا آن مرد می داند چه کاری انجام دهد، یا این فکر به ذهنتان میرسد اگر او از قطعات ارزان تر استفاده کند می خواهد در هفته آینده به تعمیرگاه بازگردم. استفاده از خدمات سئو و انتخاب یک شرکت سئو بسیار شبیه انتخاب یک مکانیک خوب خودرو است. این می تواند گیج کننده باشد، اما دانستن این اطلاعات کمک خوبی به شما خواهد کرد.

من مجید صالح پور قصد دارم شما را با چالش قیمت گذاری سئو و قیمت سئو سایت دعوت کنم.

چگونه یک شرکت سئو انتخاب کنیم و قیمت سئو سایت چگونه است؟

من می توانم به شما بگویم که سئو واقعا هیچ هزینه ای نخواهد داشت، زیرا سئو یک سرمایه گذاری است که بازده مثبت آن در کسب و کار شما به دست می آید و بنابراین هزینه شما صفر است. من می توانم به شما ثابت کنم که چرا من نمی توانم به سادگی قیمت سئو سایت را اعلام کنم و در نهایت شما می توانید موهای خود را بکشید و فریاد بزنید: ” من پولش را دارم فقط به من بگو چقدر هزینه دارد!”

اما حقیقت این است قیمت گذاری سئو به عوامل بسیاری بستگی دارد. در مورد هزینه های سئو چیزی شبیه به رفتن به یک نمایندگی فروش خودرو است و از فروشنده می پرسید “بنابراین، چقدر برای یک ماشین جدید باید بپردازم؟” طبیعیتا پاسخ این است: “بستگی دارد. چه انتظاری دارید؟ »سپس فروشنده از شما می پرسد چه چیزی از ماشین جدیدتان می خواهید و چه استفاده ای قرار است از آن بکنید، چه مقداری قرار است در طول مصرف رانندگی کنید، برای چه کاری مورد استفاده قرار میگیرد و چند سوال دیگر، به طوری که فروشنده می تواند ماشین مناسب برای شما پیدا کند، اگر شما به یک BMW فکر می کنید پس باید به قیمت قابل ملاحظه ای فکر کنید و یا اگر به Hyundai نیاز دارید قیمت کمتر پرداخت کنید. خبر خوب این است که من قصد دارم به شما قیمت واقعی سئو سایت را بدهم. اما ابتدا اجازه دهید نگاهی به عواملی که بر روی قیمت خدمات سئو تاثیر می گذارد بپردازیم.

پروژه سئو با یک بار پرداخت یا بصورت مداوم

اولین چیزی که در مورد نیازهای سئو سایت شما تعیین می شود این است که آیا شما یک پروژه یک بار پرداخت دارید و یا به دنبال ایجاد روابط مداوم هستید. اگر نیازهای شما به طور موقت (به عنوان مثال: “من نیاز به یک شرکت سئو برای مدیریت 301 و هدایت برای راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیک جدید هستم”)، و سپس سوال این است “چقدر قیمت سئو سایت می شود و هزینه سئو سایت چقدر است؟”، و سپس قیمت گذاری برای هر پروژه خواهد شد.

به این معناست که شرکت سئو به شما می گوید که پروژه شما طی مثلا دو ماه طول می کشد و X تومان هزینه سئو سایت شما می شود تا به اتمام برسد.

اگر نیازهای شما به صورت نامحدود باشد (به عنوان مثال “شرکت من نیاز به فروش بیشتر و کلمات بیشتر دارد”)، شما وارد یک رابطه مداوم می شوید و یک نگهدارنده ماهیانه یا Y تومان در هر ماه که تمام نیازهای شما را شامل می شود پرداخت می کنید ، گاهی اوقات خدمات سئو ، هر دو را شامل می شود که به طور موقت و همچنین نامحدود به صورت ماهیانه پرداخت می شوند.

طبق بررسی انجام شده در ماه دسامبر 2011 توسط سایت موس MOZ ، اکثر شرکتهای سئو قیمت گذاری مبتنی بر پروژه را ارائه می دهند. نگهداری ماهانه کمتر اتفاق می افتد ، حتی شارژ ساعتی سئو ، اما من متوجه شدم که خدمات سئو معمولا بصورت نگهداری ماهانه در ایالات متحده ارائه می شود، در حالی که در ایران قیمت گذاری کلمات رایج تر است. این به این دلیل است که حداقل بخشی از آن به فرهنگ کار در خانه ایرانی ها ارتباط دارد ( فریلنسرها )

تاثیر بزرگی و کوچکی شرکت های سئو در قیمت گذاری

بزرگتر بودن شرکت سئو لزوما برتری خدمات را توجیح نمی کند، هر دو شرکت بزرگ و کوچک سئو جای خود را دارند، و مهم است بدانید کدام نوع مناسب تر برای کسب و کار شما خواهد بود. شرکت بزرگ سئو ، به این معنی است که 100 یا بیشتر کارمند دارند ، تمایل دارند خدمات یکپارچه برای همه شرکت های کوچک و محلی که دارای نیازهای مشابه هستند، ارائه دهند. این می تواند برای یک کسب و کار کوچک با بودجه محدود که نیازهای سئو محدودی دارد مناسب باشد.

شرکت های سئو کوچک ، به معنی کسانی که 5 تا 50 کارمند دارند، تمایل به ارائه خدمات با کیفیت بالا و سفارشی دارند. احتمالا این بهترین گزینه است.

بازار هدف و قیمت سئو سایت

“آیا آماده هستی به من بگوئی که هزینه سئو چقدر است؟” نه، نه کاملا، اما به قیمت سئو سایت نزدیک هستم! ما هنوز باید در مورد بازار هدف یک سایت صحبت کنیم. مخاطبانی که برای محصول خود می خواهید به شدت تحت تاثیر آنچه شما برای سئو کارها پرداخت می کنید دارد.

بازار هدف شما بزرگتر و رقابتی تر است، قیمت سئو سایت گرانتر خواهد بود، اما برخی استثنائات وجود دارد. مثلا اگر شما یک سرویس آنلاین فروش کالا که دارای مرزهای جغرافیایی نیست، مانند میزبانی وب ، می توانید انتظار داشته باشید که ثروت زیادی پس از کسب نتایج بالا به دست آورید. از سوی دیگر، اگر یک دندانپزشک در یک شهر کوچک هستید، سئو بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

درباره سئو محلی بیشتر بدانید.

خوب، پس هزینه سئو سایت چقدر می شود؟

اول، بیایید کمی سردرگمی را از بین ببریم، در صورتی که قیمت سئو سایت را برای رقابت با دو رستوران در جاده چالوس می خواهید، پس شما نیاز به هیچ چیز ندارید و کافیست یک طراحی سایت اصولی و کارهای سبک را انجام دهید تا مطمئن شوید که نقشه های Google Maps سایت شما به درستی تنظیم شده اند. قیمت سئو سایت برای لوکال سئو این چنینی شاید کمتر از 1 میلیون تومان باشد.

به یاد داشته باشید قیمت های عنوان شده تقریبی هستند که براساس تجربه شخصی من در سئو سازی سایت ها به دست آمده. قیمت واقعی ممکن است بر اساس عوامل ذکر شده در بالا متفاوت باشد، و تجارب سایر متخصصان سئو ممکن است از من متفاوت باشد.

قیمت سئو سایت به روش ماهانه

بودجه سئو از 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان در ماه اگر کسب و کار کوچکی را که از لحاظ جغرافیایی محدود است (به عنوان مثال، سئو شرکت راه سازی ، سئو دندانپزشکی ، سئو رستوران ، سئو گاراژ تعمیر خودرو ، ممکن است بتوانید سئو سایت با بودجه ای در این محدوده دریافت کنید.

1500000 تومان تا 2 میلیون تومان در ماه اگر بازار شما به لحاظ جغرافیایی محدود به نوع کسب و کار شما است، اما جمعیتی بزرگتر را هدف قرار می دهید، این بودجه باید برای بازاریابی محلی مناسب باشد. بودجه 2 میلیون تومان در ماه ممکن است برای شرکت های سئو سایتی به صرفه باشد که در یک شهر با جمعیتی 5000 نفری کار می کند، اما در یک شهر با 50،000 نفر جمعیت انجام نخواهد شد.

3 تا 4 میلیون تومان در ماه اگر بازار هدف شما منطقه ای است (به عنوان مثال سئو غرب تهران ، سئو شرق تهران ، سئو شمال ، سئو زعفرانیه )، ملی یا بین المللی، حداقل 3 میلیون تومان در ماه انجام میشود

این قانون هیچ وقت تغییر نمی کند ” بیشتر پرداخت کنید از رقبای خود بالاتر برود “

40 میلیون تومان در هر ماه برای یک کمپین ملی یا بین المللی که روی مخاطبان تمرکز نداشته باشد، انتظار می رود که بیش از 50 میلیون تومان در ماه پرداخت شود.

شما هرگز نمیتوانید محتوای با کیفیت بالا را ایجاد کنید و برای برخی از شرکتها جریان دائمی محتوای جدید استراتژی سئو برای موفقیت است، حتی اگر هزینه تولید این محتوا بسیار بالا باشد.

بودجه سئو و قیمت گذاری پروژه های سئو

بار دیگر می گویم، آنچه شما پرداخت می کنید بستگی دارد به آنچه که می خواهید.

شما می توانید به تلگرام من آدرس سایت ، کلیدواژه های درخواستی و توضیح درباره پروژه خود بفرستید ، من قول میدهم قیمت سئو وب سایت شما را بلافاصله بفرستم.

شماره من : 09122126038

مجید صالح پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *