سئو سایت و اشتباه وب مسترها چیست؟

کسب وکارها اهمیت سئو سایت را می دانند اما گاها اقداماتی را انجام می دهند که اثرگذاری منفی در سئو سایت آنها دارد. در واقع با عنوان اشتباهات سئو سایت مطرح می شوند. این اشتباهات در سئو سایت موجب کند شدن سرعت پیشرفت و روند سئو می باشد و یا گاها حتی پنالتی شدن سایت را نیز منجر می گردد. در ادامه لیست اشتباهاتی که در پروسه سئو سایت اتفاق می افتد را بیان می کنیم.

محتوای کپی در سئو سایت

یکی از بدترین اشتباهاتی که وب مسترها انجام می دهند این است که با هدف ایجاد صفحات بیشتر می آیند و محتوا را از دیگر سایت ها کپی می کنند و یا اندکی تغییر و ادیت را بر روی محتوا در برخی پاراگراف ها ایجاد می کنند اما گوگل در دیتابیس خود متوجه کپی بودن محتوا می شود و این امر موجب تضعیف شدن سئو سایت آنها خواهد شد. حتی وجود محتوای کپی در جندین صفحه نیز می تواند اعتبار سایت را کاهش دهد. پس هیچ گاه محتوای کپی در سایت خود نگذارید و نیز اینکه در صورت ادیت محتوا در خصوص اینکه ادیت محتوا در اندازه کافی انجام می گردد مطمئن گردید.

خرید بک لینک در سئو سایت

خرید بک لینک و لینک هایی که به صورت موقت هستند و پس از یک ماه و یا دو ماه برداشته می شود پس از برداشته شدن اثرگذاری منفی را در سئو سایت می گذارد و نیز اینکه سایت هایی که فروش بک لینک دارند خروجی بسیاری دارند و این امر اثرگذاری را کمتر می کند و یا حتی ممکن است خرید بک لینک شما هیچ اثری در سئو سایت شما نگذارد.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *