لوگو آپسئو

سئو سایت در کلمه کلیدی مختلف چگونه است؟

سئو سایت در کلمه کلیدی مختلف روشی است که می توان کلمات مختلفی را با سطح سخت و متوسط را در گوگل به صفحه اول آورد.

سئو سایت در کلمات کلیدی سخت

کلمات کلیدی که با سطح کلیک بیشتر توسط کاربران روبه رو هستند با سطح رقابت بیشتری در سئو سایت روبه رو می شوند و همین امر موجب می شود که سئو سایت برای این گروه از کلمات کلیدی سخت تر شود زیرا که افراد می خواهند به لینک بالاتری دست یابند. بدین منظور شما می بایست عملکردی بیشتر را در سایت خود اجرا نمایید. تولید محتوای بیشتر و نیز تبلیغات بیشتر در دیگر سایت ها می تواند سئو سایت را برای شما در مدت زمان کوتاه تری فراهم آورد. هر چه شما فشار عملکردی خود را بیشتر نمایید در خروجی امر نتیجه بهتری را خواهید یافت.

سئو سایت در کلمه کلیدی در سطح متوسط

کلمات کلیدی که با کلیک کمتر توسط کاربر روبه رو هستند و نیز کلمات کلیدی دو کلمه ای ، سه کلمه ای و یا چهار کلمه ای به طبع با سطح راحتی بیشتر در سئو سایت روبه رو هستند و همین امر موجب می شود که با انرژی کمتر و نیز در تایم کمتر بتوانید به خروجی دلخواه خود دست یابید. اگر می خواهید استارت کار سئو سایت خود را داشته باشید پس بهتر است از کلمات کلیدی راحت تر آغاز نمایید تا به دلیل سختی کار پروسه سئو سایت با ناامیدی روبه رو نشوید.

چگونه کلمه کلیدی اصلی سایت را به گوگل بشناسانید؟

چگونه به گوگل بفهمانید که سایت شما در چه کلمه کلیدی و چه زمینه ای به طور مترکز کار می کند. در واقع اغلب سایت ها بر حول یک کلمه کلیدی و یا دو کلمه کلیدی اصلی در حال فعالیت می باشند که اغلب این کلمه کلیدی برای صفحه اصلی سایت انتخاب می گردد. فرض کنید کلمه کلیدی اصلی سایت شما سئو سایت است. چگونه می خواهید این کلمه کلیدی سایت خود را به گوگل بفهانید. در ادامه به آنالیز این موضوع خواهیم پرداخت.

انتخاب کلمه کلیدی اصلی برای صفحه اصلی سایت

کلمه کلیدی اصلی سایت را برای صفحه اصلی سایت انتخاب کنید. صفحه اصلی سایت یعنی روت اصلی سایت شما که اولیت و برتری بیشتری نسبت به صفحات داخلی دارد. در واقع اگر شما کلمه کلیدی را برای صفحه اصلی سایت انتخاب کنید پس به گوگل می فهمانید که سایت شما و کلمه کلیدی اصلی سایت شما چیست و محوریت سایت خود را به گوگل بیان نموده اید.

انتخاب تیتر صفحات داخلی متناسب با کلمه کلیدی اصلی

در گام بعدی باید به گوگل بفهمانید که محوریت سایت و نیز دیگر صفحات سایت شما نیز در ارتباط با کلمه کلیدی اصلی سایت شما است. پس برای مثال اگر کلمه کلیدی اصلی سایت شما سئو سایت است پس برای صفحات داخلی خود تیترهایی برای مثال سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت خبری و دیگر تیترهایی که مرتبط با کلمه کلیدی اصلی سایت شما است را انتخاب نمایید.

رعایت تگ هدینگ در سئو سایت

تگ h1 تا h6 به عنوان تگ هدینگ بیان می شوند . پس برای اینکه تیتر صفحات خود را به گوگل بشناسانید آنها را در تگ هدینگ بگذارید که بسته به اهمیت آن از h1 تا h6 بگذارید. تیتر و عنوان اصلی هر صفحه را در h1 بگذارید و تیترهای داخلی را بسته به اهمیت و ارتباط آن با موضوع صفحه و نیز کلمه کلیدی شما از h2 تاh6 قرار دهید که اولیت h2 بیشتر از h6 می باشد.

چرا باید لیست کلمات کلیدی انتخاب کنید؟

در پروسه سئو سایت گفته می شود که به جای انتخاب یک کلمه کلیدی لیستی از کلمات کلیدی را انتتخاب کنید. این گفته به چه معناست که انتخاب لیست کلمات کلیدی در روند سئو سایت شما چگونه اثرگذاری می نماید؟ سایت ها اغلب یک کلمه کلیدی و یا دو کلمه کلیدی اصلی دارند اما در محوریت این یک یا دو کلمه کلیدی می توان لیستی از کلمات کلیدی را تهیه نمود. در ادامه خواهیم گفت که چرا گفته می شود در سئو سایت لیست کلمات کلیدی را انتخاب کنید؟

کلمه کلیدی اصلی سایت را برای سئو مشخص کنید

شما برای سایت خود اغلب یک دو یا سه کلمه کلیدی اصلی داریدد و باقی کلمات کلیدی در ارتباط با این کلمات کلیدی اصلی می باشند. در واقع اگر بخواهید بیان کنید محوریت سایت شما حول یک یا دو کلمه کلیدی اصلی است. این یک یا دو کلمه کلیدی اغلب با جستجو بیشتر توسط کاربران همراه هستند و می توانید با انجام سئو در آن کلمه کلیدی ترافیک بالایی را به خود جذب کنید.

لیست کلمات کلیدی دیگر را برای سئو انتخاب کنید

پس از اینکه کلمه کلیدی اصلی سایت را انتخاب کردید حال می بایست لیستی از کلمات کلیدی را انتخاب و تعیین نمایید. این کلمات کلیدی تمامی حول همان کلمه کلیدی اصلی می باشند. در این میان می توانید از پیشنهادات خود گوگل کمک بکیرید. بدین صورت که کلمه کلیدی اصی سایت خود را بنویسید و نگاهی به پیشنهادات گوگل نمایید و آنها را به صورت لیست قرار دهید. فرض کنید کلمه کلیدی اصلی شما سئو سایت است و حال لیست کلمات کلیدی شما می تواند سئو سایت خبری ، سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت وردپرس ، سئو سایت جوملا و غیره باشد که توسط کاربران با درصد جستجو کمتر سرچ می شود.

چرا باید لیست کلمات کلیدی را برای سئو مشخص کنیم؟

اینکه شما لیستی از کلمات کلیدی را مشخص کنید موجب می شود که شما بدانید چه محتوایی و با چه تیترهایی را می بایست تهیه کنید. لیست کلمات کلیدی را تعیین کنید و پس از آن محتوای خود را در با همان تیترها تهیه کنید این امر موجب می شود که محوریت سایت شما و محتوای آن حول همان کلمه کلیدی باشد.

Rate this post
سئو سایت در کلمه کلیدی مختلف
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.