لوگو آپسئو

سئو سایت در کلمه کلیدی خارجی

اگر می خواهید در کلمات کلیدی انگلیسی و یا دیگر زبان های خارجی، پروسه سئو سایت را انجام دهید پس باید نکات دیگری را بدانید و در پروسه سئو سایت خارجی خود اجرا کنید. بهینه سازی سایت لیستی از موارد را در داخل سایت و نیز خارج سایت شامل می شود و در سئو سایت خارجی نیز می بایست این موارد را به انجام رسانید. تولید محتوا و همچنین بک لینک خارجی مواردی هستند که باید در سئو سایت در کلمه کلیدی خارجی انجام شود.

سئو سایت خارجی و محتوای خارجی

سئو سایت خارجی که در کلمات کلیدی خارجی انجام می گردد به تولید محتوا در این خصوص استارت می خورد. زبان سایت باید متناسب با زبان کلمات کلیدی باشد. برای مثال اگر کلمه کلیدی شما به زبان انگلیسی است پس باید محتوا و زبان محتوای سایت خود را به زبان انگلیسی فراهم کنید. برای تولید محتوا می بایست مترجمی را داشته باشید تا به صورت روزانه محتوا و مطالب را انتشار دهد. محتوا را مرتبط با کلمه کلیدی خود تهیه نمایید و آنها را در سایت انتشار دهید.

سئو سایت خارجی و بک لینک های خارجی

بک لینک و لینک گذاری خارجی جزویی از پروسه سئو سایت می باشد. برای اینکه لینک گذاری خارجی و بک لینک خارجی خود را داشته باشید پس می بایست در ip همان کشور لینک سازی خود را داشته باشید. در واین معنا که از سایت هایی که در آن کشور است لینک گذاری و بک لینک را فراهم نمایید. فروم ها خارجی ، شبکه های اجتماعی که از کاربران در همان کشور است مواردی است که در پروسه بک لینک خارجی انجام می شود. لیستی از فروم ها و انجمن های خارجی در آن کشور پیدا نمایید و محتوای خود را در فروم های خارجی منتشر نمایید.

Rate this post
زبان خارجی
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.