سئو سایت: خرید بک لینک

/ / مطالب سئو
سئو سایت: خرید بک لینک

سئو سایت و خرید بک لینک تیتری می باشد که همواره با دلهره و استرس برای صاحبان سایت همراه می شود.

خرید لینک و اینکه تاثیر منفی در سئو سایت دارد موضوعی است که بسیار گفته می شود و مدیران را با ترس همراه می نماید.

خرید بک لینک از سایت های معتبر و پر ترافیک می تواند اعتبار را به سایت شما نیز بخشد و از این رو در روند بهینه سازی سایت مشاهده می شود که به خرید بک لینک رو می آورند. در این مقاله به آنالیزی از اثرگذاری خرید بک لینک در سئو خواهیم پرداخت.

سئو سایت: خرید بک لینک
سئو سایت: خرید بک لینک

انواع بک لینک در سئو سایت

شاید بهتر باشد که اول انواع بک لینکی که در روند سئو سایت ایجاد می گردد را بیان کنیم.

درج خبر در خبرگزاری ها همراه با لینک، درج مطلب در دیگر سایت ها ، انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی ، انتشار مطلب در فروم ها ، گفتن لینک در دیگر سایت ها تمامی مواردی هستند که به عنوان درج لینک در دیگر سایت ها یا همان بک لینک ها و لینک سازی خارجی مطرح می شود.

دائمی و موقت بودن بک لینک

لینک های خارجی یا همان بک لینک ها نقش اعتبار دهنده به سایت شما را ایفا می کنند اما این ترسی که از خرید بک لینک وجود دارد به دلیل موقت بودن بک لینک می باشد. لینک های دائمی به طور دائم و همیشگی در سایت ها باقی می مانند و مشکل حذف لینک و تاثیرگذاری لینک را ندارد. اما خرید بک لینک اغلب برای مدت معین برای مثال یک ماه دو ماه سه ماه و غیره می باشد که متناسب با پرداخت انجام شده لینک درج می گردد و این دلهره وجود دارد که با حذف لینک شما به رنکینگ قبلی خود باز می گردید و افت رنکینگ و افت در وضعیت سئو سایت خود را شاهد خواهید بود.

سئو سایت: خرید بک لینک
سئو سایت: خرید بک لینک

اثرات خرید بک لینک در سئو سایت

خرید بک لینک و لینک هایی که درج می گردد تا زمانی که موجود باشد اثرگذاری مثبت را خواهد داشت اما پس از حذف لینک اثرگذاری منفی را در سئو سایت خواهید دید. از این رو همراه در پروسه سئو سایت از خرید لینک و لینک های موقت با عنوان بد یاد می شود. سعی نمایید لینک سازی طبیعی و دائمی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *