لوگو آپسئو

مشاهده بک لینک ها در وب مستر

در ابزار وبمستر تولز ، گوگل وب مستر با نام جدید کنسول جستجوی گوگل ابزاری به نام Links to Your Site وجود دارد که به صاحبان سایت این فرصت را می دهد تعداد بک لینک های سایت را مشاهده نماید.

بک لینک ها در پروسه سئو سایت اثرگذاری بالایی دارند و گوگل وب مستر لیستی از بک لینک ها و جدید ترین بک لینک ها را برای شما فراهم آورده است.

بک لینک در پروسه سئو سایت

بک لینک ها در پروسه سئو سایت نقش اعتباردهنده را ایفا می کند و تراس سایت شما را افزایش می دهند.

هر چه شما در سایت های بیشتری بک لینک داشته باشید پس می توانید عنوان کنید که سایت شما معتبرتر است که سایت های بیشتری در مورد سایت شما صحبت می کنند.

وب مستر تولز webmaste tools در قسمت search traffic و در بخش links to your site تعداد بک لینک های سایت شما را نشان می دهد.

سایت هایی که از آن بک لینک تهیه نموده اید در قالب تعداد سایت ها و همچنین تعداد بک لینک را می توانید مشاهده نمایید.

همچنین می توانید اخرین بک لینک هایی که تهیه نموده اید در قسمت download latest link دانلود نمایید.

استفاده و بررسی مداوم این قسمت از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا ممکن است سایت هایی با اعتبار منفی از دید گوگل دامنه سایت شما را در خود بصورت فالو قرار داده باشند که اگر سایت اولیه و لینک دهنده از اعتبار خوبی برخوردار نباشد ممکن است روی سئو و رتبه دامنه شما به شدت مخرب باشد.

پس بهتر است از گزینه مشاهده بک لینک ها در وب مستر links to your site و سپس download latest link هر چند مدت یکبار آخرین لینک های اضافه شده را لیست و توسط یک متخصص سئو بررسی کنید.

Rate this post
مشاهده بک لینک ها
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.