بالا بردن رتبه سایت در گوگل

بالا بردن رتبه سایت در گوگل با سئو

بالا بردن رتبه سایت در گوگل با سئو شامل یکسری قواعد و عوامل پیچیده است که گوگل از آن به عنوان عوامل رتبه بندی یاد می کند ، این متریک ها آن طور که گوگل می گوید 200 عدد هستند که گوگل با استناد به آن ها باعث بالا بردن رتبه سایت ها در نتایج جستجو می شود.

بالا بردن سایت در سرچ گوگل

بالا بردن رتبه سایت در گوگل در وضعیتی که تقریبا با فراگیری بیماری کرونا آنچنان حیاتی شده که دیگر نمی توان آن را انکار کرد، مزایای بالا بردن رتبه سایت در گوگل به اندازه ای شده است که با نبودن سایت شما در سرچ گوگل ممکن است کسب و کار خود را از دست بدهید.

سئوکار خوب برای بالا بردن سایت در گوگل

یک سئوکار خوب می تواند همه چیز را به نفع شما رقم بزند ، برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل ، نیاز به یک سئوکار خوب به شدت احساس می شود.

مزایای انتخاب سئوکار خوب ( کلاه سفید )

بسیاری از سئوکارها و شرکت های دیجیتال مارکتینگ خدمات مفیدی را برای صاحبان وب سایت ها ارائه می دهند از جمله:

  • بهبود محتوا و ساختار سایت
  • مشاوره فنی در مورد توسعه وب سایت
  • توسعه محتوا
  • مدیریت در بازاریابی دیجیتال
  • تحقیق درباره کلید واژه
  • تخصص در بازارهای خاص و جغرافیایی

ریسک های انتخاب نادرست سئوکار ( کلاه سیاه )

ما در آپسئو روزانه تماس ها و گزارش هایی درباره افت یک سایت و نارضایتی از روند سئو توسط سئوکار قبلی داریم ، متاسفانه این نوع سئوکارها از شیوه های کلاه سیاه که دقیقا مانند یک کلاهبرداری از طریق کلمات کلیدی و خرید بک لینک های اسپم و بد استفاده می کنند دارند، این شیوه سئو سایت باعث می شود ضمن تمرکز نداشتن بر تجربه خوب کاربر باعث کاهش کیفیت محتوا و در انتها اسپم شدن سایت می شوند.

در حالی که افزایش تمرکز بر کیفیت محتوا و سایت ، ضمن کاهش قیمت سئو سایت تجربه بهتری را برای کاربر به همراه دارد.

سئو برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل

دستاورد ها و سرتیفیکیت های آپسئو

مهم نیست که نوع کسب و کار شما چیست ، سئو باید بخشی از استراتژی بازاریابی آنلاین شما باشد.

اگر تصمیم به استخدام یک سئوکار گرفتید این کار می تواند به طرز چشم گیری باعث بالا بردن رتبه سایت در گوگل ، بهبود سایت و صرفه جویی در زمان کند.

اما شما همزمان با انتخاب یک سئوکار بد می توانید به سایت و شهرت خود آسیب برسانید ؛ اطمینان حاصل کنید که مزایای داشتن یک سئوکار و همچنین آسیب هایی را که امکان دارد با انتخاب سئوکار نامناسب موتورهای جستجو به شما بابت یک سئوکار غیر مسئول برسانند آگاه شوید.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل با شهرت برند

چگونه یک نام تجاری را برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل پرورش و مشهور کنیم؟

خوب این متریک یکی از سخت ترین و شاید خاص ترین عامل رتبه بندی باشد که قطعا نیازمند یک سئوکار حرفه ای و با تجربه است.

از آنجا که ما در آپسئو یک شرکت سئو در تهران و دیجیتال مارکتینگ هستیم ، شناخت اصول شهرت برند ها تخصص اصلی ما است.

بگذارید روش بالا بردن رتبه سایت در گوگل با شهرت برند را از این سوال آغاز کنیم :

شما چه ابزاری را برای نشان دادن شخصیت منحصر به فرد خود به افرادی که برای شما اهمیت دارند در اختیار دارید؟ مطمئنا صدا ، نگاه و احساسی که ارائه می کنید ابزار های قدرتمند اختصاصی شما هستند. به همین ترتیب هر مارکی در این دنیا متفاوت است و دارای قدرت و ضعف منحصر به فرد می باشد.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل با وب برندینگ

طراحی اختصاصی برند برای شهرت برند

طراحی اختصاصی یک برند با رنگ مخصوص خودش

برای برند سازی باید ابتدا برند متولد شود ، خیلی از کسب و کار ها هویت برند خود را فراموش می کنند ، یک برند برای دیده شدن ابتدا باید لباسی متفاوت بر تن کند و این گزینه چیزی نیست جز طراحی گرافیکی اختصاصی و متفاوت برند

خبر خوب این است که آپسئو یک تیم متشکل از طراحان با سلیقه و خلاق است که می تواند در این مسیر شما را آن طور که لیاقتش را دارید همراهی کند.

یک طراحی سایت متفاوت می تواند شامل المان ها و رنگ های اختصاصی باشد که وقتی کنار یکدگیر قرار می گیرند ، ظاهری خاص و قابل تشخیص نسبت به دیگر برند ها به نماش می گذارد.

به روز رسانی طراحی سایت روشی موثر در عملیات سئو سایت

یکی از بخش های مهم در عملیات سئو سایت تازه کردن سایت در بخشهای مختلف آن از طراحی سایت تا تصاویر، مطالب داخلی و… میباشد. طبق تجربه در فناوری وب نشان داده شده است که طراحی سایت با گذر زمان کوتاهی قدیمی شده و محبوبیت خود را از دست میدهد.

بنابراین پس از گذشت مدتی سایت شما برای مشتریان و کاربران همیشگی تان نیز لذت بخش نخواهد بود و بنابراین سایت شما را ترک خواهند کرد. پس تا دیر نشده برای تازه کردن طراحی سایت خود توسط یک تیم سئو سایت حرفه ای اقدام کنید.

سئو سایت و رابطه مستقیم با موبایل فرندلی

با طراحی سایت های واکنش گر شما می توانید به شکل به روزتر عمل کرده و سایت شما هم مناسب صفحات بزرگ سیستم های کامپیوتری و هم صفحات کوچک تر مانند موبایل میشود. باید بدانید که امروزه استفاده از جست و جوهای موبایلی بسیار زیاد شده و کاربران زیادی از این طریق وارد سایت شما خواهند شد و اگر طراحی قدیمی سایت شما مناسب موبایل نباشد این افراد را از دست خواهید داد.

به روز رسانی مطالب و محتوای صفحات اصلی سایت روشی مفید در سئو

همان طور که طراحی سایت ممکن است پس از مدتی قدیمی شود مطالب و محتویات صفحات اصلی سایت نیز پس از مدتی تکراری جلوه کرده و موجب انزجار می شوند. بنابراین تغییر این بخش ها نیز باید در عملیات سئو قرار گیرد.

این بخش را در نظر بگیرید نحوه روخوانی افراد از وب سایتها با خواندن کتاب و برگه های چاپی تفاوت دارد و افراد اصولا این بخش ها را به صورت اسکن شده و سریع می خوانند. بنابراین باید مطالب در داخل سایت به شکلی قرار بگیرد که اسکن آن آسان باشد. رعایت قواعد دستور زبان فارسی از جمله فاصله گذاری های مناسب، پاراگراف بندی ها، فهرست گذاری ها باید در محتویات سایت نیز اجرا شود.

بنابراین به روز رسانی امر مهمی در ماندگاری و ایجاد ترافیک بالا در موتورهای جستجو جهت وب سایت شما می باشد که با استفاده از عملیات سئو سایت توسط یک گروه متخصص و با تجربه کافی این امر امکان پذیر خواهد شد.

تکنولوژی خود را به جهان معرفی کنید

اگر محصول یا تکنولوژی نوین یا حتی خدمات خاصی دارید که برند شما را از دیگر برندها متمایز می کند ، سعی کنید آن را آن طور که هست معرفی کنید ، این یک فرصت بی نظیر است چون همه برند ها ویژگی خاصی را در دسترس ندارند.

اهمیت تجاری روش های سئو سایت در موتورهای جستجو

افراد و گروه های فعال در کسب و کارهای آنلاین افزایش شمار مخاطبان یک سایت را برای موفقیت و ماندگاری آن در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. این که سایت مورد نظر چه محصولی را می فروشد و یا چه خدماتی را ارائه می دهد چندان اهمیت ندارد، بلکه چناچه سایتی به دنبال فروش کالا یا خدمات و کسب درآمد است باید بیننده داشته باشد.

برگ برنده جهت سئو سایت تعداد بینندگان آن سایت می باشد. سایتی که دارای بیننده نیست به عنوان سایت مرده و یا مرگ آنلاین آن سایت مطرح است. سایت های زیادی نیز به همین دلیل روزانه از چرخه وب خارج می شوند. بنابراین تا قبل از دیر شدن وب سایت خود را باید با اجرای سئو سایت قوی و هدفمند نجات دهید. بهینه سازی سایت از مرگ وب سایت شما جلوگیری می کند.

آیا تنها طراحی یک وب سایت بدون سئو تضمین کننده بینندگان آن می باشد؟

تقریبا امروزه دیگر همه مدیران، برنامه ریزان و طراحان خبره در بحث وب بر این مسئله آگاه می باشند که تنها طراحی یک وب سایت تضمین کننده بینندگان آن سایت نیست، بلکه باید بینندگان را به روشی به سایت مورد نظر هدایت کرده و بخش مطلوبی را در سایت برای آن ها فراهم کرد تا ماندگار شده و به عنوان کاربر ثابت سایت از آن استفاده کنند و این بخش تنها با اجرای سئو سایت و محتوا گذاری مطلوب امکان پذیر است.

اهمیت انجام سئو سایت

امروزه اغلب کاربران موتورهای جستجو را به عنوان ابزاری اصلی برای دریافت اطلاعات از وب سایت ها عنوان کرده ند. تقریبا هر روزه کاربران جستجو کرده و بیشتر این جستجوها برای یافتن کالا و یا خدمات میباشد.

درصد بالایی از این ترافیک هدفمند( افرادی که به دنبال موضوع خاصی بوده و به سایتی مراجعه نموده که درباره آن موضوع محتوایی داشته باشد) در اینترنت را نیز خود موتورهای جستجو ایجاد میکنند. بنابراین باید برای جلب نظر کاربران وب سایت خودتان را با روشهای سئو باید دارای جذابیت کرده تا مخاطبان به سمت شما سرایز شوند.

با توجه به استفاده بسیار زیاد و میلیونی کاربران از موتورهای جستوجو باید به این نکته توجه داشت که برای انجام روش های بهینه سازی سایت باید حضور هر چه بهتری در موتورهای جستوجو داشت. زیرا حضور در این بخش راه حل منطقی و مقرون به صرفهای می باشد که در هر برنامه بازاریابی آنلاین باید صورت گیرد. اما هر موتور جستوجویی معتبر نیست.

در دنیای وب هزارن موتور جستجو وجود دارند اما تنها معدودی از آنها دارای اعتبار و محبوبیت مناسبی جهت بدست آوردن نتیجه خوب از جست و جو ها می باشند. عملیات سئو برای موتورهای جست و جویی که دارای کاربران کمی هستند فایده چندانی نخواهد داشت و باید بیشترین تمرکز سئو سایت را بر روی موتورهای جست و جوی پر بازدید قرار داد.

تمرکز سئو را بر روی کدام موتور جست و جو قرار دهیم؟

مدیران سایتها به دنبال کسب رتبههای بالادر موتورهای جست و جو مهم و معتبر می باشند. بررسی ها نشان میدهد که بیشتر کاربران اطلاعات اساسی و مورد نیاز خود را به وسیله موتورهای جست و جو مییابند. طبق تحقیق صورت گرفته در سال 2012 سهم موتورهای جستوجو در بخش جستوجو به صورت زیر بوده است.

google 83% – yahoo 7%- baidu 6%- bing 4%- ask 1%- Aol 0%

با توجه آمار بسیاری بازدید گوگل می توان گفت گوگل جز محبوب ترین و پر بازدیدترین موتورهای جست و جو می باشد و برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل باید بیشترین تمرکز خود را بر روی موتور جستجوی گوگل قرار داد. البته برخی موتورهای جستوجو دارای محبوبیت به صورت محلی میباشند. مانند biadu این موتور جستوجو برای کابران چینی زبان از گوگل بیشتر جذابیت دارد و چناچه قصد دارید سایت چند زبانه ای ترتیب دهید که در تجارت با دیگر کشورها می باشد باید به دنبال موتورهای جستجوی محبوب آن ها نیز باشید و عملیات سئو سایت را منطبق با آن صورت دهید تا نتیجه بهتری را از این روش کسب نمائید.

برای بالا بردن سایت در سرچ گوگل چه چیزی نیاز است؟

برای بالا بردن سایت در سرچ گوگل حداقل به یک سئوکار با تجربه و پشتکار نیاز است.

از کجا بدانیم سئو کلاه سیاه انجام شده است؟

یکی از روش های دانستن آن ، مرور صفحات و پیدا کردن کلمات مخفی در بین نوشته ها می باشد، خرید بک لینک با حجم بالا ، استفاده از بک لینک های بی کیفیت و موارد دیگری که غیر عادی هستند.

آیا طراحی سایت در سئو سایت مهم است؟

بله یک سایت خوب گزینه اول در هنگام رتبه بندی سایت است.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *