لوگو آپسئو

افزونه سئو وردپرس

افزونه سئو وردپرس در واقع به مجموعه افزونه هایی گفته می شود که در روند سئو سایت وردپرسی به کمک شما می آیند تا دید روشنی از آنچه وجود دارد به شما بدهد و از این طریق بتوانید کنترل دقیق تری روی صفحات سایت داشته باشید.

افزونه های سئو برای وردپرس کدام هستند؟

افزونه های زیادی برای این سیستم مدیریت محتوا نوشته شده است از افزونه سئو وردپرس رانک مث گرفته تا یواست و دیگر افزونه های شناخته شده در بین کاربران وردپرسی، اما از نظر خیلی از افراد؛ افزونه سئو وردپرس بدون شک و تردید یواست ( Yoast ) می باشد ، این افزونه بهترین و مشهور ترین افزونه سئو وردپرس می باشد که ضمن رایگان بودن این افزونه توانسته بیشترین استفاده را در میان کاربران استفاده کننده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس داشته باشد.

اما چه ویژگی هایی باعث شده این افزونه با دیگر افزونه های سئو برای وردپرس متمایز شود و کاربران علاقه بیشتری به آن نشان دهند.

مزایا افزونه سئو وردپرس یواست

یکی از بهترین ویژگی های افرنه سئو وردپرس یواست ، کاربری ساده آن همراه با قابلیت های بی نظیر این افزونه سئو می باشد ، از ویژگی های این افزونه وردپرسی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1. گرافیک کاربر پسند و روان این افزونه سئو سایت

2. نمایش میزان کیفیت سئو محتوا با الگی های بروز شده سئو

3. شمارش مقدار توضیحات متا

4. یکپارچگی تحلیل و بررسی الگوهای ماثر در رتبه بندی سایت در نتایج موتورهای جستجو مخصوصا گوگل

5. کنترل عنوان صفحه

6. تمرکز بر روی کلمه کلیدی خاص جهت رتبه گیری در موتورهای جستجو

7. بررسی کیفیت محتوا بصورت زنده

8. امکان noindex صفحات

9. کنترل و بررسی محتوای کل سایت جهت جلوگیری از تکراری بودن مطالب

10. رایگان بودن و بروز شدن سریع

11. ساخت نقشه سایت XML بدون دردسر

در هر حال هر وب سایت کوچک و بزرگی می تواند از یواست استفاده کند و سئو خود را بهبود ببخشد بدون اینکه حتی اطلاعات زیادی از سئو سایت داشته باشد.

این افزونه رایگان به دلیل کیفیت بالای آن همچنان پر استفاده ترین افزونه سئو وردپرس می باشد ، در حالی که افزنه های دیگری نیز برای انجام و کنترل سئو سایت ورپرسی وجود دارد اما این افزونه توانسته جایگاه بهتری در میان دیگر افزنه های سئو وردپرس داشته باشد.

به طور مثال شما می توانید به راحتی قابلیت noindex را برای هر صفحه نوشته ، دسته یا برگه ای از سایت اعمال کنید.

پلاگین سئو وردپرس رانک مث

یکی دیگر از افزونه های سئو وردپرسی رانک مث است. این پلاگین سئو وردپرس توانسته ظرف مدت بسیار کوتاه بازار افزونه Yoast را شریک شود و به یک رقیب جدی تبدیل شود. قابلیت هوش مصنوعی AI رانک مث شاید یکی از قوی ترین ویژگی های این افزونه سئو وردپرس باشد.

افزونه سئو چیست؟

افزونه سئو در واقع یک پلاگین قابل نصب بر روی وردپرس است که کنترل سئو سایت وردپرسی را به دست می گیرد و شما می توانید عملیاتی مانند نوشتن توضیحات متا و یا ایجاد نقشه سایت را با افزونه سئو انجام دهید.

بهترین افزونه سئو برای وردپرس کدام است؟

افزونه های سئو بسیاری برای وردپرس وجود دارد اما بهترین آنها با توجه به میزان دانلود و نصب فعال مخزن افزونه وردپرس یواست و رانک مث هستند.

Rate this post
افزونه سئو وردپرس
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.