پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت یکی از خدمات مهم آپسئو، که اتفاقا برای مشتریان ما خیلی حیاتیست ، خدمات متنوع پشتیبانی سایت می تواند باعث بهبود وضعیت سایت مثل عملکرد صحیح سایت و همچنین بهبود رتبه سایت در موتور های جستجو شود.

همیشه تازگی سایت ، پیشرفت و احساس زنده بودن وب سایت یکی از مشغله های فکری صاحبان وب سایت ها بوده و هست ، قطعا یادآوری کردن فعال بودن و تازه بودن وب سایت به بازدیدکنندگان وب سایت کار بسیار سخت و وقت گیری است ، مخصوصا اینکه بروز بودن سایت یک عامل مهم در سئو وب سایت به شمار می رود.

پشتیبانی سایت چیست؟

تصور کنید دنیای نگهداری از یک سایت خیلی پیچیده است ، از احتمال بروز خطای نرم افزاری گرفته تا تهدید های هک شدن سایت که می تواند به اعتبار شما خدشه وارد کند ، پس چطور می تواند با وجود علم پیچیده نگهداری و پشتیبانی از سایت این مسئله مهم را انجام داد؟

قبل از هر چیز لازم است شما باید بدانید پشتیبانی سایت شامل دو قسمت مجزاست ، اینکه شما نیاز به کدام قسمت را بیشتر احساس می کنید ، بسته به اهداف شما مشخص می شود که احتمالا یا پشتیبانی فنی سایت است یا پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی فنی سایت چیست؟

پشتیبانی فنی سایت شامل مواردی می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

بروز رسانی نرم افزاری سایت : شامل بروز رسانی سیستم مدیریت محتوای سایت مثل بروز رسانی وردپرس و افزونه های آن، البته این بروز رسانی ممکن است شامل بروز رسانی نسخه php یا نرم افزار اصلی هاست شما باشد که می تواند بر عملکرد صحیح سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

تغییر و سفارشی سازی یک قسمت از سایت یا افزونه: گاهی نیاز به سفارشی سازی در وب سایت ها خیلی محسوس است ، مثلا نیاز به یک قسمت اختصاصی و سفارشی در پنل کاربران سایت که البته این کار نیازمند آشنایی فرد به کد نویسی و شناخت مسائل UX است.

اشکال زدایی سایت: حتی بهترین نرم افزار های موجود نیز دچار اختلال و ایراد می شوند ، اما یک پشتیبان سایت حرفه ای می تواند با تسلط بر این ایرادات ، مشکل را حل کند.

بروز رسانی فنی و امنیتی سایت
بروز رسانی فنی و امنیتی سایت
مدیریت سایت و پاسخگویی
مدیریت سایت و پاسخگویی
رفع مشکلات به وجود آمده و بهبود عملکرد سایت
رفع مشکلات و بهبود عملکرد سایت
رفع مشکلات به وجود آمده و بهبود عملکرد سایت
گسترش امکانات و افزایش کارایی
رفع مشکلات به وجود آمده و بهبود عملکرد سایت
تغییر و اصلاح قالب سایت

پشتیبانی سئو سایت چیست؟

ممکن است شما یک سایت دارای رتبه خوب در گوگل داشته باشید یا بخواهید از همین حالا رتبه خوبی داشته باشید ، اما در هر صورت نیاز به یک متخصص سئو می تواند روند حفظ رتبه فعلی و حتی پیشرفت در موتورهای جستجو را تضمین کند.

پشتیبان سئو سایت چه کارهایی انجام می دهد؟

یک پشتیبان سئو سایت در واقع یک فرد همه کاره است ، از تولید محتوا گرفته تا تحقیقات کلیدواژه و حتی ممکن است در روند طراحی سایت شما نقش داشته باشد ، اما معمولا یک پشتیبان سئو سایت می تواند در طول رتبه گرفتن سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بیشترین کمک را به شما برساند.

تولید محتوا

محتوایی که هم تکراری نباشد هم بتواند نیاز های کاربران را برآورده کند، کاری به شدت سخت و حساس است، همانطور که می دانید تولید محتوای تازه نه تنها باعث بهبود سئو سایت خواهد شد بلکه روند رو به رشد آمار بازدید و همچنین مراجعه مجدد کاربران به سایت را بالا می برد.

اما احتمال استخدام نیروی متخصص و فردی که اطلاعات کافی برای بروز کردن سایت ، تولید محتوای دسته اول و ناب همچنین آشنایی با برخی قوانین نوشتاری و سئو را داشته باشد به شدت پایین است ، حتی اگر در بهترین شرایط فردی با حداقل شرایط نیز وجود داشته باشد قطعا هزینه های بالایی برای استخدام خواهد داشت.

راه حل این موضوع مهم که هم از لحاظ هزینه و هم از نظر اطمینان کیفیت خدمات چیزی نیست جز برون سپاری پشتیبانی سئو سایت به متخصص سئو سایت؛ پشتیبانی سایت و  پشتیبانی سئو سایت توسط آپسئو هزینه نگهداری سایت را به شدت کاهش و کیفیت وب سایت شما را بصورت حرفه ای بالا می برد.

پشتیبانی سئو چگونه انجام می شود؟

پشتیبانی سئو سایت به منظور حفظ رنکینگ سایت ها در کلمات کلیدی مختلف صورت می گیرد ، اگر وب سایت شما حالا به نتایج بالا دست یافته و یا قصد دارید در نتایج رتبه بالایی را به دست بیاورید ، بدین منظور پروسه ای را می بایست اجرا نماید تا اعتبار را در درون و نیز بیرون سایت به طور مداوم حفظ نماید.

پشتیبانی سئو

در ادامه اقداماتی که در پروسه پشتیبانی سئو می بایست انجام گیرد را عنوان می کنیم.

پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو باید بصورت دقیق و روزانه انجام شود ، متریک هایی مانند تولید محتوای متناسب با کلمه کلیدی ، تهیه بک لینک ، فعالیت در شبکه های اجتماعی باید حتما رعایت شوند تا به سایت شما اعتبار کافی را در درون و نیز بیرون سایت ببخشد.

چرا پشتیبانی سئو همیشگی است؟

اگر شما در کلمات کلیدی خود در صفحه اول قرار گرفته اید تصور نکنید که کار شما به اتمام رسیده است زیرا که رقبای شما به طور مداوم فعالیت می کنند و اگر شما فعالیتی در سایت خود انجام ندهید در واقع ایت رقابت را به نفع رقیب خود ترک کرده اید ، پس پشتیبانی سئو سایت پروسه ای همیشگی است و هر چه سختی کلمه کلیدی بیشتر باشد به پشتیبانی سئو بیشتر و صرف مدت زمان بیشتر نیاز دارید.

آپسئو پشتیبانی ماهانه سئو را به آن دسته از وب سایت هایی که زمان کافی برای مراقبت از سئو سایت ندارند و همچنین قصد دارند به طور مداوم رشد و پیشرفت داشته باشند ارائه می شود.

شما علاقه مندان می توانید جهت اطلاع از قیمت سئو سایت و استعلام قیمت سئو با ما در ارتباط باشید.

خدمات پشتیبانی سئو سایت

تجزیه و تحلیل دامنه
تجزیه و تحلیل وب سایت
تحقیق کلید واژه
تجزیه و تحلیل رقبا
تجزیه و تحلیل سرعت سایت
تجزیه و تحلیل پاسخگویی تلفن
بهینه سازی محتوا
پیاده سازی کلمات کلیدی در نقشه گوگل ، لوکال سئو
بهینه سازی وب سایت
بهینه سازی تصویر
بهینه سازی URL
لینک سازی طبیعی
تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت
گزارش سئو (روزانه / هفتگی / ماهانه)

بروز رسانی فنی و امنیتی سایت

تولید محتوای دسته اول و با کیفیت

ترجمه مقلات روز و مطالب با کیفیت

درج مطالب در ساعاتی مشخص

مدیریت سایت و پاسخگویی

افزایش بازدیدکنندگان سایت

افزایش فروش سایت

کنترل محتوای کاربر محور

کنترل محتوای کاربر محور

سئو سایت

سئو بین المللی

پشتیبانی سئو سایت

سئو لوکال یا منطقه ای

خبرسازی

اشتراک گذاری مطالب و افزایش ارتباط در شبکه های مجازی

حضور پر رنگ تبلیغاتی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی

مدیریت تبلیغات گوگلی

مدیریت تبلیغات گوگلی ( ادورز )

مدیریت وب سایت های ساخته شده با سی ام اس ها ( جوملا ، وردپرس ، مجنتو ، دروپال ، دیتالایف ، اسکریپت ها )

ارتقا و بروزرسانی سی ام اس ها ( جوملا ، وردپرس )

تبدیل سی ام اس ها ( جوملا به وردپرس یا ورپرس به جوملا )

بروز رسانی وب سایت طبق آخرین آپدیت های الگوریتم های گوگل

پشتیبان سئو

پشتیبان سئو چه کسی است؟

پشتیبان سئو چه کسی است و پشتیبانی سئو چه اقداماتی را شامل می شود؟ اگر شما پروسه سئو سایت را انجام داده باشید حال فرصت آن رسیده است که بخواهید به فکر پشتیبان سئو سایت خود باشید. اما چه اقداماتی را برای پشتیبانی سئو سایت خود می بایست اجرا نمایید. در ادامه توضیحی در این خصوص می نماییم.

پشتیبان سئو در واقعی شخصی می باشد که عملیات سئو سایت را با اصول و استاندارد های مورد قبول گوگل انجام و باعث می شود سئو سایت هر چه سریعتر نتیجه بگیرد.

از مزایای کمک گرفتن از پشتیبان سئو ، اطمینان از اجرای صحیح مراحل سئو بدون کاستی می باشد.

پشتیبان سئو در واقع با توجه به سواد کد نویسی ، بازاریابی سنتی و شناخت ترفند های اصولی سئو سایت را انجام و باعث پیشرفت رتبه سایت در نتایج گوگل می شود.

یکی از نکات مهم در رابطه با پشتیبان سئو این است که سئو هدفمند دنبال می شود و این نکته می تواند باعث افزایش فروش نیز بشود.

پروسه پشتیبانی سئو

در پروسه پشتیبانی سایت شما می بایست هم اصول سئو درونی سایت و نیز مواردی خارجی سئو را انجام دهید. در واقع هم می بایست تولید محتوا را داشته باشید و به طور مداوم سایت خود را به روزرسانی نمایید. تولید محتواهای جدید می تواند موجب شود که ترافیک به سمت سایت شما آید.

پشتیبانی سئو چه اقداماتی است؟

هر مطلب و محتوا می تواند در نتایج جستجو نمایش داده شود و این دیده شدن محتوا و لینک شما در نتایج می تواند فرصتی برای جذب مشتری و نیز کاربر باشد و این خود کمک به روند سئو سایت شما می باشد. بعلاوه اینکه بک لینک را نیز در پروسه سئو سایت خود می بایست داشته باشید. از سایت های معتبر سعی نمایید بک لینک تهیه نمایید و هر چه از سایت های معتبرتری بک لینک تهیه نمایید شانس بدست آوردن رنکینگ بالاتر و نیز سئو قوی تر برای شما بیشتر خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
پشتیبانی سئو سایت
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *