لوگو آپسئو

هزینه گوگل ادوردز چقدر می شود؟

قبل از اینکه بخواهیم به هزینه گوگل ادوردز بپردازیم ، باید به نکته مهمی در مورد تبلیغات در گوگل توجه داشته باشید ، سیستم تبلیغاتی گوگل صرفا برای جذب مشتری در بازه زمانی خاص انجام میگیرد و قطعا مانند سئو سایت به صرفه نیست که بخواهید دائما انجام دهید ، بهتر است اگر برنامه ریزی طولانی مدتی برای تجارت خود دارید از سرویس سئو استفاده کنید.

گوگل ادوردز سیستم تبلیغات پولی گوگل می باشد که با گرفتن هزینه ای به وب سایت ها فرصت نمایش در صفحه اول گوگل را می دهد و در مقابل به ازای تعداد کلیک مبلغ را دریافت می نماید.

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز google adwods در مقابل سئو سایت اگر به طور مداوم بخواهید در صفحه اول باشید با صرف هزینه بیشتری همراه می شود.

هزینه گوگل ادوردز

هزینه گوگل ادوردز بسته به کلمه کلیدی و رقابتی که در آن کلمه کلیدی وجود دارد متفاوت می باشد. برای مثال هزینه کلمه کلیدی سئو با کلمه کلیدی آموزش تعمیرات تخصصی موبایل متفاوت می باشد زیرا که میزان رقابت در این کلمه متفاوت می باشد. گوگل خود برای هر کلمه کلیدی میزان و هزینه ای را تعریف می کند.

نحوه کار گوگل ادوردز

در سیستم ادورز شما تعداد اکانت خود را شارژ می نمایید. برای مثال با 50 دلار ، 100 دلار ، 500 دلار و غیره شارژ می کنید و سپس کلمه کلیدی خود را به گوگل معرفی می کنید . گوگل برای هر کلمه کلیدی و کلیکی که براساس آن کلمه کلیدی می شود هزینه ای را تعیین می کند و از مقدار شارژ شما کسر می کند.

شاید شما بخواهید سایت خود را در دو کلمه کلیدی به نمایش گذارید برای مثال در کلمه کلیدی طراحی سایت و همچنین سئو سایت بخواهید نمایش دهید . گوگل محاسبه ای از هزینه هر کلیک برای این دو کلمه کلیدی تعیین می کند و پس از آن از اکانت شما کسر می گردد.

هزینه گوگل ادوردز در مقابل سئو سایت

هزینه گوگل ادوردز اگر به صورت مداوم انجام گیرد با هزینه بسیاری شما هر ماه روبه رو خواهید شد و در نتیجه امر با قطع گوگل ادوردز ، سایت شما در نتایج و سئو جایگاهی نخواهد داشت. اما در مقابل سئو سایت اگرچه نیز با هزینه ای همراه می باشد اما مبلغ این هزینه کمتر می باشد و نیز اینکه شما در خروجی سایت سئو شده خود را خواهید داشت که ارزش و نیز سرمایه قابل فروش برای شما محسوب می گردد . پروسه سئو سایت با سختی بیشتری همراه است که در گوگل ادوردز با آن روبه رو نمی شویم.

Rate this post
هزینه گوگل ادوردز
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.