سئو سایت و بک لینک دائمی

سئو

بک لینک دائمی از سایت های معتبر می تواند اثر گذاری بسیار مثبت در روند سئو سایت داشته باشد ، اما اگر وارد بازی خرید بک لینک شوید ؛ بازی بدی را شروع کرده اید.

اقداماتی مانند خرید بک لینک برای مدتی معین و بازده زمانی تعیین شده مانند یک ماه دو ماه و غیره می باشد که متناسب با پرداخت انجام شده گذاشته می شود.

پس در واقع اثرگذاری آن برای سئو سایت دائمی نمی باشد. از این رو بک لینک دائمی اثرگذاری بالا در روند بهینه سازی سایت خواهد داشت اما اینکه چگونه می توان بک لینک دائمی را در روند سئو سایت خود تهیه نمایید را در این مطلب عنوان می کنیم.

برای اینکه بدانید چگونه می توانید بک لینک های دائمی را برای اجرا و انجام سئو سایت تهیه نمایید و انواع بک لینک دائمی چه مواردی هستند پس با ما همراه باشید.

درج خبر در سایت های مختلف و رپرتاژهای خبری ، فعالیت در شبکه های اجتماعی مواردی می باشند که بک لینک دائمی را ایجاد می کنند.

انواع بک لینک دائمی

انواع بک لینک دائمی چه گزینه هایی می باشند؟

تهیه رپرتاژهای خبری ، درج خبر در سایت های دیگر ، اشتراک گذاری محتوا در فروم ها به همراه لینک ، درج لینک در سایت های دیگران به صورت تبلیغات متنی فالو ، اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی تمامی مواردی هستند که می توانید داشته باشید.

فایده بک لینک دائمی

در پاراگراف بالا انواع گزینه هایی که برای تهیه بک لینک ممکن است را بیان نموده ایم اما چرا به تهیه بک لینک دائمی اصرار و توجه می شود.

گوگل پروفایل کاری شما در روند سئو سایت و در واقع عملکرد سایت شما را به طور مرتب مورد آنالیز قرار می دهد. پروفایل بک لینک سازی شما توسط گوگل مانیتور می شود و اگر شما در پروفایل خود بک لینک های پاک شده و حذف شده ، بک لینک های اسپمی داشته باشید به عنوان نقطه منفی در سئو سایت و روند بهینه سازی سایت شما مطرح می شود.

بک لینک دائمی اشتباه

یکی از مواردی که برخی سئو کار ها و وبمستران درگیر آن می شوند و به اشتباه تصور می کنند لینک سازی در نظرات و فروم های سایت های اتوریتی دار برای رتبه سایت ها مفید است.

لینک سازی در قسمت نظرات سایت ها به شدت منفی و اکیدا توصیه می کنیم از این کار خودداری کنید ، سایت های این چنینی به دلیل اسپم بودن باعث درج نمره منفی در رتبه سایت توسط گوگل خواهد شد.

توصیه می کنیم تهیه بک لینک را به متخصص سئو بسپارید تا با اطلاع و اشراف به اینکه بک لینک های تهیه شده با کیفیت هستند و اسپم نیستند و همچنین قرار نیست حذف شوند سئو سایت را با کیفیت بالایی انجام دهید.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *