لوگو آپسئو

سئو سایت های پر رقابت

سئو سایت های پر رقابت مانند سئو سایت مسافرتی ، سئو سایت هواپیمایی و سئو سایت هتل مخصوصا حالا که به پایان سال نزدیک می شویم و افزایش درخواست خرید بلیط و رزرو بلیط همچنین رزرو هتل ها در جستجوی گوگل بالا می رود ، اساسا با دیگر سایت ها متفاوت است ، این سایت ها به دلیل شدت بالای رقابت و اهمیتشان در بازه زمانی خاص دچار حساسیت بالا در سئو و رتبه بندی می شوند.

همنطور که در جریان هستید این روز ها گوگل با بروز رسانی های جدید خود باعث پیچیدگی بیشتر سئو سایت و قرار گیری بسیاری از سایت ها در جایگاه های غیر ثابت شده است بطوری که در لحظه چندین جایگاه مختلف را تجربه می کنند.

همیشه بحث بک لینک و استفاده از روش های غیر اصولی مورد چالش بوده بطوری که بارها مشاهده شده وب سایت های استفاده کننده از این روش های به اصطلاح کلاه سیاه ضمن بالا رفتن در جایگاه موتور جستجو به یکباره افت شدیدی را تجربه می کنند.

اما اینجا یک سئوال پیش می آید ، آیا هنوز می توان از روش های قدیمی جهت سئو سایت های پر رقابت استفاده کرد و پیشرفتی حاصل نمود؟

جواب با قاطعیت خیر می باشد ، مسئله کمدی در این جریان اسرار سئو کارهای بی تجربه و تازه کار که متاسفانه تعداد آن ها روز به روز بیشتر هم می شود ، در استفاه از روش های غیر اصولی جهت سئو سایت های پر رقابت است بطوری که صحبت از تضمین و ساده نمایی سئو سایت های پر رقابت مانند سایت های مسافرتی و غیره باعث به شک انداختن صاحبان وب سایت های این چنینی و متاسفانه باور این چنین ادعا هایی پوچ می باشد ، زیرا امکان پیگیری مستنداتی که هنگام تحقیق درباره سئو به حضور آن ها رسیده است دیگر وجود ندارد و همین مسئله باعث رقم خوردن اتفاقی بد خواهد شد.

گوگل بارها بصورت رسمی اعلام کرده استفاده کنندگان از روش هایی مانند بک لینک دچار افت و جریمه خواهند شد و این جریمه برای صاحبان وب سایت ها گران تمام می شود و ضمن زیان مالی چند برابر دچار از دست رفتن زمان طلایی نیز خواهند شد.

روش اصولی سئو سایت های پر رقابت

خوشبختانه اطلاعات موجود در سایت های معتبر غیر ایرانی و همچنین وجود اطلاعات دقیق و واقعی در سایت گوگل موجب شده بتوانید بدون تردید و توجه به حرف های اغواگرایانه راه درست را در سئو انتخاب کنند.

توصیه ما استفاده از روش های واقعی و تلاش مظاعف در جهت سئو سایت های پر رقابت و هر سایت دیگری است ، استفاده از روش های عاقلانه و حتی زمان بر باعث سود چند برابر در زمان طولانی تر است.

تجربه ما در آپسئو نشان داده وب سایت هایی که پشتوانه مدیریتی قوی دارند و با کیفیت هستند از چشم گوگل دور نمی مانند و به جایگاه اصلی خود خواهند رسید.

ضمن اینکه یک وب سایت بهینه شده با طراحی قوی و کد نویسی صحیح و بروز می تواند جایگاه بهتری نسبت به رقبا داشته باشد ، با کمک گرفتن از یک سئو کار حرفه ای و با تجربه که دچار توهمات و خود خویش روش باوری نشده ، می تواند کمک شایانی به سرعت پیشرفت سایت ها بکند.

بودن در نتایج اول گوگل کار غیر ممکن نیست اما کار ساده ای نیز نمی باشد ، وجود استراتژی صحیح ، استفاده از روش های توصیه شده توسط گوگل شما را به مقصد خواهند رساند.

Rate this post
سئو سایت های پر رقابت
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.