لوگو آپسئو

زیاده روی در سئو سایت یعنی چی؟

اهمیتی که سئو سایت برای سایت ها دارد موجب می شود که برای متریک های سئو حساسیت بیش از حدی قائل شوند و از این رو برخی آیتم های را بیش از حد انجام دهند تا در تصور خود در بهبود وضعیت سئو سایت خود عملکرد مثبتی را انجام داده باشند. اما در عمل باید گفت که با این زیاده روی در سئو و یا over seo نمودن، روند منفی در سئو سایت خود ایجاد می کنند.

Over seo نمودن در سئو

بیش از حد سئو نمودن به موارد و آیتم هایی در پروسه بهینه سازی سایت قلمداد می شود که در روال سئو به طور طبیعی وجود دارد اما انجام بیش از حد آن اثرگذاری منفی را برای سایت خواهد داشت . در ادامه لیستی از مواردی که در سئو بیش از حد دیده می شود را بیان می کنیم.

لینک دهی داخلی بیش از حد در سئو

یکی از مواردی که در برخی سایت ها دیده می شود این است که به واسط کلمه کلیدی خود به صفحه مورد نظر لینک می دهند و اینکار را در تعداد بالا در هر صفحه از سایت انجام می دهند. برای مثال اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت است در هر بار کلمه سئو سایت را به صفحه مربوط به آن لینک می نمایید.

تکرار بیش از حد کلمه کلیدی

یکی دیگر از مواردی که در over seo سئو ٬ over optimize بیش از حد دیده می شود تکرار بیش از حد کلمه کلیدی می باشد. چگالی کلمه کلیدی یکی از آیتم های تحت توجه در سئو می باشد اما بار معنایی محتوا نیز مهم است. اگر شما کلمات کلیدی خود را بدون ارتباط معنایی تنها تکرار نمایید در نتیجه امر شما به کاربرپسند بودن سایت توجهی نکرده اید و تنها محتوا را از منظر گوگل و سئو چیدمان نموده اید. اما باید بدانید که کاربرپسند بودن محتوا و این کاربر چه عکس العمللی را نسبت به صفحه سایت شما نشان می دهد نیز مهم می باشد و به عنوان پارامتری در سئو سایت مطرح می شود.

Rate this post
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.