لوگو آپسئو

کلمه کلیدی یک کلمه ای بهتر است یا دو کلمه ای؟

فرض کنید شما می خواهید سئو سایت خود به تازگی استارت کنید و حال این سوال برای شما پیش می آید که کلمه کلیدی خود را یک کلمه ای و یا دو کلمه ای انتخاب کنید. برای مثال اگر زمینه سایت ما سئو سایت است استارت کا خود را با سئو آغاز کنید یا با کلمه کلیدی سئو سایت؟ در ادامه به بیان این مورد خواهیم پرداخت.

سئو سایت در کلمه کلیدی یک کلمه ای

سئو سایت در کلمه کلیدی یک کلمه به طبع با سختی بیشتری همراه است و در نتیجه شما به تایم و انرژی بیشتری نیاز دارید . این سختی انجام پروسه سئو سایت شاید موجب شود که شما بحث سئو را رها کنید که این امر بسیار دیده می شود در پروژه های سئو سایت. اما ایا بهتر است که کلمه کلیدی یک کلمه ای انتخاب کنید یا دو کلمه ای و یا بیشتر.

سئو سایت در کلمه کلیدی دو کلمه ای

سئو سایت در کلمه کلیدی دو کلمه ای به طبع با راحتی بیشتری همراه می شود و با رقابت کمتری همراه می شود و این امر موجب می شود که شما در تایم کمتر به نتیجه دلخواه خود برسید و به رنکینگ مورد نظر در سئو سایت برسید. علاوه بر این اگر شما در تایم کمتر در کلمه کلیدی دو کلمه ای در صفحه اول قرار گیرید به دلیل ترافیک و نیز اعتباری که پس از آن به واسط قرار گیری د صفحه اول بدست آورده اید موجب می شود که در کلمه کلیدی یک کلمه ای نیز با سرعت بیشتر پیشرفت نمایید.

انتخاب مناسب ترین کلمه کلیدی

در انتخاب مناسب ترین کلمه کلیدی هنگام شروع فعالیت وب سایت خود دقت کنید زیرا ممکن است کلمه کلیدی انتخابی آن چیزی نباشد که برای شما ترافیک و مشتری به همراه داشته باشد.

مناسب ترین کلمه کلیدی برای سایت شما چه کلمه یا کلماتی است؟

انتخاب کلمه کلیدی و یا کلمات کلیدی بسیار مهم است زیرا که تمامی گام های بعدی که در سئو سایت انجام می شود در راستای همان کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید. اما حال چگونه مناسب ترین کلمه کلیدی را برای سایت خود انتخاب می کنید.

چگونه مناسب ترین کلمه کلیدی را برای سئو سایت انتخاب کنید؟

مناسب ترین کلمات کلیدی کلمه کلیدی هستند که بیشتر توسط کاربران جستجو می شوند اما چگونه می توانید بهترین کلمه کلیدی ها را انتخاب کنید و یا آنالیزی از کلمه های کلیدی داشته باشید.

ابزار google trends می تواند به شما کمک کند تا جستجویی که برای کلمات کلیدی مختلف می شود را مشاهده کنید و آنالیزی در این خصوص داشته باشید. ابزار google key word نیز وضعیتی از جستجو و کلیک کمات کلیدی را نشان می دهد.

سختی کلمه کلیدی را در سئو سایت در نظر بگیرید

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر چه یک کلمه کلیدی بیشتر کلیک می شود پس این مورد نیز طبیعی است که سخت تر و سطح رقابت بیشتری دارد.

برای مثال کلمه کلیدی سئو از کلمه کلیدی سئو سایت جستجو بیشتری دارد و این امر موجب می شد که کلمه کلیدی سئو با سختی بیشتری در زمان انجام سئو وجود داشته باشد. پس در واقع در زمان انتخاب کلمه کلیدی علاوه بر میزان جستجوای که کاربر دارد زمان و نیز هزینه ای که نیاز دارد را نیز در نظر بگیرید.

اگر در استارت کار خود هستید شاید انتخاب یک کلمه کلیدی نسبتا آسان تر به شما کمک کند که در مدت زمان کمتری پروسه بهینه سازی سایت را انجام دهید و ترافیک خود را بدست آورید. و پس از بدست آوردن سود نسبی در خصوص کلمات کلیدی سخت تر می توانید اقدامات بهتر و موثری انجام دهید که زمان و هزینه بیشتری خواهد برد.

آمدن سایت در دیگر کلمات کلیدی در سئو

نکته دیگر که وجود دارد این است که پس از اینکه سایت شما در کلمه کلیدی خاصی سئو می شود و در صفحه اول قرار می گیرد مشاهده می شود که در دیگر کلمات کلیدی نیز پیشرفتی را به خود می گیرد. در واقع بخاطر اعتباری که گرفته است در دیگر کلمات کلیدی و عبارات نیز در رنکینگ بالاتری قرار می گیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
انتخاب مناسب ترین کلمه کلیدی
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.