کلمه کلیدی یک کلمه ای بهتر است یا دو کلمه ای؟

فرض کنید شما می خواهید سئو سایت خود به تازگی استارت کنید و حال این سوال برای شما پیش می آید که کلمه کلیدی خود را یک کلمه ای و یا دو کلمه ای انتخاب کنید. برای مثال اگر زمینه سایت ما سئو سایت است استارت کا خود را با سئو آغاز کنید یا با کلمه کلیدی سئو سایت؟ در ادامه به بیان این مورد خواهیم پرداخت.

سئو سایت در کلمه کلیدی یک کلمه ای

سئو سایت در کلمه کلیدی یک کلمه به طبع با سختی بیشتری همراه است و در نتیجه شما به تایم و انرژی بیشتری نیاز دارید . این سختی انجام پروسه سئو سایت شاید موجب شود که شما بحث سئو را رها کنید که این امر بسیار دیده می شود در پروژه های سئو سایت. اما ایا بهتر است که کلمه کلیدی یک کلمه ای انتخاب کنید یا دو کلمه ای و یا بیشتر.

سئو سایت در کلمه کلیدی دو کلمه ای

سئو سایت در کلمه کلیدی دو کلمه ای به طبع با راحتی بیشتری همراه می شود و با رقابت کمتری همراه می شود و این امر موجب می شود که شما در تایم کمتر به نتیجه دلخواه خود برسید و به رنکینگ مورد نظر در سئو سایت برسید. علاوه بر این اگر شما در تایم کمتر در کلمه کلیدی دو کلمه ای در صفحه اول قرار گیرید به دلیل ترافیک و نیز اعتباری که پس از آن به واسط قرار گیری د صفحه اول بدست آورده اید موجب می شود که در کلمه کلیدی یک کلمه ای نیز با سرعت بیشتر پیشرفت نمایید.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *