سئو سایت به روش کلاه خاکستری چگونه است؟

/ / مطالب سئو

سئو کلاه خاکستری چیست و چه پروسه ای را در سئو سایت اجرا می کنند تا خروجی مطلوب خود که همان قرارگیری سایت در کلمه کلیدی در صفحه اول است را مشاهده نماید. سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه نیز دو روش دیگر در انجام بهینه سازی سایت است که در ادامه به توضیحی در خصوص روش های انجام پروژه های سئو سایت خواهیم پرداخت.

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری در پروسه خود تولید محتوا و نیز همچنین تهیه بک لینک را با خود دارد. در واقع سئوکارانی که این روش را انجام می دهند به این نکته پی برده اند که دو متریک محتوا و بک لینک هر دو برای انجام پروسه سئو سایت مهم می باشند و به طوری غیر قابل حذف نیز می باشند. در سئو کلاه خاکستری همراه با تولید محتوا انتشار محتوا و نیز لینک سازی خارجی و تبلیغات در دیگر سایت ها را خواهند داشت که از نظر من بهترین روش انجام برای پروژه های سئو سایت همین روش کلاه خاکستری می باشد.

سئو کلاه سفید

در روش سئو کلاه سفید تنها به تولید محتوا و نیز بازاریابی محتوا تمرکز و توجه می شود. تولید محتوا متناسب با کلمه کلیدی در حجم بالا و به طور مرتب و روزانه پروسه ای است که در روش سئو کلاه سفید انجام می شود.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه تنها به نقش بک لینک و تبلیغات در دیگر سایت ها تمرکز و توجه می شود. در واقع در روش سئو کلاه سیاه سئوکار به واسط کلمه کلیدی در دیگر سایت ها به تهیه بک لینک می پردازد و گاها خرید بک لینک را نیز دارد که با ترس و دلهره همراه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *