لوگو آپسئو

سئو سایت به روش کلاه خاکستری چگونه است؟

سئو سایت به روش کلاه خاکستری چیست و چه پروسه ای را در سئو سایت اجرا می کنند تا خروجی مطلوب خود که همان قرارگیری سایت در کلمه کلیدی در صفحه اول است را مشاهده نمایند. سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه نیز دو روش دیگر در انجام بهینه سازی سایت است که در ادامه به توضیحی در خصوص روش های انجام پروژه های سئو سایت خواهیم پرداخت.

سئو کلاه خاکستری چیست؟

سئو کلاه خاکستری در پروسه خود تولید محتوا و نیز همچنین تهیه بک لینک را با خود دارد. در واقع سئوکارانی که این روش را انجام می دهند به این نکته پی برده اند که دو متریک محتوا و بک لینک هر دو برای انجام پروسه سئو سایت مهم می باشند و به طوری غیر قابل حذف نیز می باشند. در سئو کلاه خاکستری همراه با تولید محتوا انتشار محتوا و نیز لینک سازی خارجی و تبلیغات در دیگر سایت ها را خواهند داشت که از نظر من بهترین روش انجام برای پروژه های سئو سایت همین روش کلاه خاکستری می باشد.

سئو کلاه سفید چیست؟

در روش سئو کلاه سفید تنها به تولید محتوا و نیز بازاریابی محتوا تمرکز و توجه می شود. تولید محتوا متناسب با کلمه کلیدی در حجم بالا و به طور مرتب و روزانه پروسه ای است که در روش سئو کلاه سفید انجام می شود.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه تنها به نقش بک لینک و تبلیغات در دیگر سایت ها تمرکز و توجه می شود. در واقع در روش سئو کلاه سیاه سئوکار به واسط کلمه کلیدی در دیگر سایت ها به تهیه بک لینک می پردازد و گاها خرید بک لینک را نیز دارد که با ترس و دلهره همراه می باشد.

احتمال دنس گوگل در سئو سایت به روش کلاه خاکستری

دنس گوگل google dance در تعریف نواساناتی که در نتایج به طور لحظه ای انجام می گیرد عنوان می شود. در واقع اگر شما نتایج را در کلمه کلیدی مانند سئو سایت جستجو کنید و دو دقیقه دیگر نیز نتایج را جستجو کنید شما صفحات و لینک های یکسانی را مشاهده نخواهید کرد به این اتفاق گوگل دنس می گویند در واقع گوگل نتایج را به طور مرتب تغییر می دهد و جایگاه لینک ها و سایت ها را در کلمات کلیدی مختلف تغییر می دهد. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص گوگل دنس google dance خواهیم پرداخت.

گوگل دنس در سئو چگونه است؟

گوگل دنس سایت هایی با رنکینگ پایین تر را در برخی لحظات جلوتر می آورد در واقع اگر در کلمه کلیدی مانند سئو سایت سایتی لینک هشتم باشد شاید به طور لحظه ای ببینید که در لینک چهارم قرار گرفته است. به این امر دنس گوگل می گویند.

اغلب سایت هایی که در رنکینگ بالاتر قرار دارند با دنس کمتری روبه رو هستند. در واقع لینک های اول، دوم ، سوم با نواس و دنس کمتری رو به رو می شوند و در ثبات بیشتری از لحاظ سئو سایت روبه رو هستند. به منظور اینکه در سئو سایت خود ثبات بیشتری داشته باشید می بایست عملکرد خود را در سئو سایت تقویت نمایید و به رنکینگ های بالاتری روید تا دنس کمتری را مشاهده نمایید.

اما گاهی این دنس به صورتی می باشد که سایت شما امروز در صفحه سوم است و در چند ساعت بعد در صفحه ده. این نوسان و دنس بسیار مطلوب نمی باشد و نشان دهنده این امر است که مشکلی در روند سئو سایت شما وجود دارد. زیرا مقدار نوسان بالا می تواند موجب پنالتی شدن سایت شما شود. در واقع افت ناگهانی سایت نشان دهنده پنالتی شدن سایت خواهد بود و اگر اقدامی در خصوص این نوسان انجام ندهید روند بهینه سازی سایت شما مطلوب نمی باشد.

Rate this post
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.