سئو سایت الگوریتم های گوگل تغییر کرد

 

سئو سایت : الگوریتم های گوگل تغییر کرد و مدل جدید آن انتشار یافته است .هدف گوگل از ساخت این الگوریتم ها برای موتور های جست و جو این است که بتواند کاربران را هر چه سریع تر به مناسب ترین و بهترین نتیجه برساند . 

سئو سایت و الگوریتم های گوگل

سئو سایت:چگونه رفتار کاربران سایت خود را آنالیز کنیم؟

سئو سایت:چگونه رفتار کاربران سایت خود را آنالیز کنیم؟

شرکت ها و افراد بسیاری هستند که با استفاده از روش های غیر اخلاقی و استفاده از کلمات کلیدی خود را به صفحه اول گوگل می رسانند . اما تیم برنامه نویسی گوگل با طراحی الگوریتم های جدید و ایجاد تغییرات در آنها همواره سعی میکند از این روش های غیر اخلاقی جلوگیری کند. گوگل از الگوریتم های خاصی استفاده میکند که عبارت اند از : الگوریتم پاندا – پنگوئن – مرگ مگس خوار – کبوتر – موبایا گدون گوگل-پیج لایوت و پیج لون .

 

سئو سایت و آپدیت الگوریتم ها

میزان سئو سایت شما چقدر است؟

میزان سئو سایت شما چقدر است؟

یکی از مسائلی که سئو کاران را دچار چالش میکند تغییر سریع الگوریتم ها می باشد زیرا تا آنها میخواهند که با روش های استفاده از الگوریتمی آشنا شده و آنها را به کار بگیرند مشاهده می کنند که الگوریتم های گوگل تغییر کرد.حال به توضیح مختصری از الگوریتم ها می پردازیم . الگوریتم پاندا در سال 2011 برای اولین بار شروع به کار کرد و ظیفه آن جلو گیری از کپی برداری از متن ها و تصاویر بود و تخلفات را به موتور ها گزارش می داد. الگوریتم پنگوئن بر روی بک لینک ها و لینک سایت ها تمرکز کره و به بک لینک های مخرب امتیاز منفی می دهد.الگوریتم مرغ مگس خوار حتما تا کنون مشاهده کرده اید که زمانی که چیزی را در گوگل تایپ میکنید نمونه ای از کلمات پر تکرار برای شما نمایش داده می شود این الگوریتم بر روی این مسئله تمرکز دارد. با گسترش روز افزون سئوی سایت و بهینه سازی آن جای تعجب نخواهد بود اگر هرفته با خبر شویم که الگوریتم های گوگل تغییر کرد و روش جدیدی ایجاد و ابداع شده است

187 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...