لوگو آپسئو

اثر محتوا بیشتر است یا بک لینک؟

سئو سایت: اثر محتوا بیشتر است یا بک لینک؟

این سوال که اثر محتوا بیشتر است یا بک لینک عنوانی است که برای بسیاری از وب مسترها مطرح می گردد. بسیاری از مشتریان و کاربران از بک لینک با عنوان بد یاد می کنند و آن را مخرب سایت و به عنوان سئو کاذب می شناسند اما از سویی دیگر افراد به دنبال یافتن بک لینک می باشند. همچنین محتوا نیز در برخی سایت ها به طور مداوم منتشر می شود اما در برخی دیگر با فشار کمتر محتوا را به روز رسانی می کنند اما باز سئو سایت خوبی دارند. در ادامه به آنالیز و بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

نقش محتوا و بک لینک در سئو

در یک جمله اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم که محتوا و بک لینک مکمل همدیگر می باشند و تمرکز و انجام دادن یکی از این دو آیتم و حذف دیگری موجب می شود که بهینه سازی سایت در روند با مناسب و بسیار کند قرار گیرد. پس تا اینجا به ضروی بودن و لازم بودن محتوا و نیز بک لینک اشاره شده است و با حذف محتوای با کیفیت و یا با حذف بک لینک باید بدانید که سئو سایت خود را با روند ضعیفی روبه رو کرده ایم.

چه محتوا و چه بک لینکی اثرگذار می باشد؟

در پاراگراف بالا گفتیم که محتوا و بک لینک هر دو برای پروسه سئو سایت لازم است و این که افراد از بک لینک می ترسند و می گویند برای سئو سایت از بک لینک استفاده نکنید جمله اشتباهی می باشد زیرا که سایت به اعتبار خارجی که از دیگر سایت ها می آید نیز نیاز دارد. اما این سوال که چه محتوا و جه بک لینکی اثرگذار است سوالی بسیار دقیق می باشد زیرا که هر محتوا و هر بک لینکی نمی تواند اثرگذاری مثبت را داشته باشد. محتوای کپی و یا لینک های اسپمی حتی اثرگذاری منفی را نیز خواهد داشت.

در سئو اثر محتوا بیشتر است یا بک لینک؟

شرایط یکسانی از محتوا و بک لینک را در نظر بگیرید. یعنی هم محتوای با کیفیت و هم بک لینک معتبر تهیه می شود. حال کدام یک می توادن اثرگذاری بیشتری داشته باشد و انجام بیشتر کدام می تواند اثرگذاری بیشتر داشته باشد. در پاسخ باید گفت که اگر هر دو آیتم به طور جدی و دقیق انجام می شود حال وقت آن رسیده است که برایسئو قوی سایت خود از بک لینک های معتبرتری استفاده کنید در واقع در شرایط یکسان اثر بک لینک در سئو سایت بیشتر خواهد بود.

Rate this post
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.