لوگو آپسئو

تغییر و تازه کردن صفحه اصلی سایت برای رتبه بالاتر

تغییر و تازه کردن صفحه اصلی سایت برای رتبه بالاتر یکی از سئوالاتی است که همیشه از من پرسیده می شود. من نمیدانم تاریخچه این پرسش چیست اما به نظر میرسد تحت تاثیر این گفته : که گوگل از سایت های تازه استقبال می کند نشات گرفته باشد ، اما واقعا هیچ پاسخی به سئوال ساده و صحیح در سئو وجود ندارد.

آیا تغییر و تازه کردن صفحه اصلی سایت به رتبه در سئو سایت کمک می کند؟

نه، لازم نیست صفحه اصلی خود را یک بار در ماه برای موفقیت در سئو سایت تغییر دهید ؛ این ایده احتمالا از یک ایده سئو به نام ” طراوت ” می آید، که نشان می دهد محتوای تازه تر ارزش بیشتری در چشم موتورهای جستجو دارد.

این ایده می تواند در برخی موارد درست باشد، مخصوصا وقتی که اطلاعات حساس به زمان یا اخبار مربوط باشد ، اما محتوای تازه برای همه وب سایت ها ارزشمند نیستند.

تجربه من ثابت کرده وقتی در ابتدا یک وب سایت با صفحه اصلی خوب طراحی می شود و در رتبه بندی خوب عمل می کند دیگر لازم نیست آن را تغییر دهید مگر جهت رفع عیب و بهتر شدن ، علاوه بر این، لینک های تازه معمولا در مورد صفحات مربوط به موضوعات خاص است نه صفحه اصلی، حتی اگر وب سایت شما یک سایت خبری باشد نیز همه موارد صفحه اصلی تغییر نخواهد کرد.

به طور کلی، توصیه میکنم بیشترین کارها را برای تجربه بهتر کاربران خود انجام دهید، مثلا طراحی بهتر بصری ، ایجاد یک صفحه پرسشهای متداول ، محتوای جدید در مورد نحوه استفاده از محصولات یا خدمات شما یا خبر های مفید حوزه کاری خود.

تمرکز بر روی کاربران به جای موتورهای جستجو، تقریبا همیشه نتیجه مثبت و موفقیت بیشتری را نشان می دهد.

سعی کنید وب سایتی ثابت قدم ، با کیفیت و با نوآور داشته باشید.

راه هایی برای تغییر و تازه کردن صفحه اصلی سایت برای رتبه بالاتر

همانطور که در بالا اشاره کردیم ممکن است ایده تغییر و تازه کردن صفحه اصلی سایت برای رتبه بالاتر برای همه سایتها جواب ندهد اما راه هایی وجود دارد که ممکن است با انجام آنها رتبه بهتری در گوگل به دست بیاورید.

  1. متن بیشتری به صفحه اول اضافه کنید.
  2. تصاویر مرتبط و جذاب به صفحه اول اضافه کنید.
  3. فیلم و صوت + جدوال و اطلاعات دیگر محتوای ارزشمند به حساب می آیند.
  4. طراحی گرافیکی صفحه اول را طوری انجام دهید که جذاب، کاربردی و مختصری از همه خدمات یا معرفی کسب و کارتان باشد.

آیا صفحه اصلی در رتبه گیری قوی تر است؟

بله صفحه اصلی هر سایت قوی ترین آدرس برای رتبه گیری در گوگل است پس بهترین کلیدواژه را برای آن انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
تغییر و تازه کردن صفحه اصلی سایت
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.