لوگو آپسئو

استفاده از سرعت صفحه در رتبه بندی جستجوی تلفن همراه

استفاده از سرعت صفحه در رتبه بندی جستجوی تلفن همراه چیز جدیدی نیست. گوگل در تاریخ 17 ژانویه 2018 اعلام کرد سرعت صفحه یک عامل رتبه بندی برای جستجوهای تلفن همراه خواهد بود و به کار گرفته می شود ، گوگل می گوید طبق آخرین مطالعاتش درباره رفتار مردم در هنگام جستجو نشان می دهد مردم واقعا به سرعت صفحه توجه می کنند و برای آن ها مهم است.

چرا سرعت صفحه در رتبه بندی مهم است؟

مردم می خواهند همانطور که در هنگام جستجو سریع به نتایج می رسند ، به همان سرعت نیز صفحات برای آن ها باز شوند.

سرعت صفحه در رتبه بندی

گوگل اضافه می کند در صورتی که سایتی  با محتوای خوب و با کیفیت وجود داشته باشد همچنان با اینکه سرعت آن پایین است ممکن است در نتیج جایگاه بالایی داشته باشند.

گوگل طراحان سایت را تشویق می کند از قابلیت amp که قبلا نیز گوگل آن را معرفی کرده در طراحی سایت استفاده کنند. سرعت صفحه در رتبه بندی حالا بیشتر از قبل مهم شده و باید آن را جدی بگیرید.

ما نیز در آپسئو پیشنهاد می کنیم به رعایت نکات زیر از خشم گوگل در امان بمانید چون به نظر می رسد گوگل با کسی شوخی ندارد!

  1. محتوای دست اول و با کیفیت تولید کنید ، در محتوای خود از تصاویر ، فیلم اضافه بهره ببرید ، محتوای کوتاه نبودنش بهتر است.
  2. از کپی کردن محتوای دیگران دست بردارید زیرا با اینکار الگوریتم پاندا به شدت با شما برخورد خواهد کرد.
  3. از بک لینک های نا معتبر ، بک لینک فروشی ، اسپم و بی کیفیت هرگز استفاده نکنید زیرا الگوریتم پنگوئن در لحظه سایت شما را پنالتی خواهد کرد.
  4. از پورت امنیتی ssl استفاده کنید ، این ویژگی تا 1 درصد رتبه سایت را در گوگل افزایش می دهد.
  5. سرعت بارگزاری سایت را افزایش دهید ، برای اینکار ضمن بهینه سازی توسط یک متخصص بهینه سازی سایت ، از هاست میزبانی معتبر و حرفه ای استفاده کنید.
  6. از قابلیت AMP گوگل بهره ببرید ، این مسئله حالا به اصلی ترین گزینه رتبه بندی سایت ها در تلفن همراه بدل شده و ممکن است کسانی را جایگزین شما بکند که حتی فکرش را نمیکردید
5/5 - (1 امتیاز)
سرعت صفحه در رتبه بندی جستجوی تلفن همراه
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.