ارتقا سئو وب سایت

/ / مطالب سئو
ارتقا سئو وب سایت

ارتقا سئو وب سایت برای سایتی که با ایده عالی شوع کرده اید حیاتی است زیرا شما می خواهید ایده شگفت انگیزتان بازدید کننده داشته باشد.

اما از کجا باید شروع کرد و راه حل ارتقا سئو وب سایت چیست؟

نصب افزونه های کمکی سئو سایت

مشروط بر اینکه سایت شما وردپرسی است می توانید از افزونه های مختلفی برای سئو سایت وردپرس خود استفاده کنید ، در سایت های وردپرسی می توانید از افزونه سئو وردپرس Yoast استفاده کنید ، خوشبختانه سیستم مدیریت محتوای وردپرس از سئو عالی برخوردار است و این افزونه نیز مکمل عالی برای آن می باشد که می تواند کمک شایانی به در ارتقا سئو وب سایت به شما بکند.

بک لینک دریافت کنید

گوگل برای اینکه بتواند شما را پیدا کند و همچنین از اعتبار شما مطمئن باشد باید حداقل یک بک لینک داشته باشید ، بهتر است این بک لینک از یک سایت معتبر و مرتبط باشد تا مشکلی برای سایت شما پیش نیاید.

هدف از رتبه بندی و ارتقا سئو وب سایت چیست؟

در واقع برای چه چیزی می خواهید رتبه بندی کنید؟ مشتری شما چه کسانی هستند؟ برای چه کسی این سایت را ساخته اید؟ مشتری شما هنگام جستجو در گوگل چه عبارتی را جستجو می کند؟

این ها مهمترین سئوالاتی است که باید از خود بپرسید و برای تک تک آنها راه حل عالی تهیه کنید.

بهترین کار برای اینکه بدانید مناسبترین عبارتی که مردم درباره شما جستجو می کنند چیست ، تحقیقات کلیدواژه است ، ابزار های مختلفی برای اینکار وجود دارد ، البته فرامش نکنید ابزار های قابل استفاده برای تحقیق کلمات کلیدی زمانی مفید خواهند بود که شما درباره مخاطب خود اطلاعات کافی داشته باشید.

اهداف واقع بینانه برای سئو سایت تعیین کنید

برای یک سایت جدید ، در ابتدا به دست آوردن رتبه بالا کار سختی است. سایت های قدیمی تر از قبل سابقه ای دارند ، این بدان معنی است که خزندگان گوگل بیشتر در سایت های قدیمی تر رفت آمد می کنند؛ برای رتبه بندی سایت جدید ، باید کمی صبور باشید.

اگر سایت تازه ای برای ارتقا سئو دارید بهتر است از عبارات طولانی استفاده کنید، عبارات کوتاه به دلیل رقابت سنگین آن ها تقریبا برای سایت های جدید غیر ممکن خواهد بود.

لینک سازی داخلی

همانطور که در پاراگراف بالا درباره بک لینک صحبت کردیم و از شما خواستیم برای اینکه گوگل شما را سریع تر بیابد باید حداقل یک لینک از سایت مرتط دیگر داشته باشید ، برای لینک سازی داخلی نیز باید برنامه داشته باشید چون گوگل برای پیدا کردن صفحات سایت نیاز به درگاه ورودی دارد ، این همان لینک داخلی است.

خزنده های گوگل با لینک های داخلی سایت شما اقدام به خواندن و پیدا کردن صفحات سایت می کنند.

محتوا تولید کنید

برای کسب رتبه ، باید محتوا داشته باشید. یک قدم بسیار مهم برای شروع سئو، نوشتن مطالب شگفت انگیز برای همه کلمات کلیدی است که مخاطبین آن را جستجو می کنند.

حین نوشتن ، حتماً از کلماتی که می خواهید شما را پیدا کنند استفاده کنید. از آنها در عنوان ها و در معرفی و نتیجه گیری متن استفاده کنید. پس از نوشتن متن ، باید عنوان سئو و توضیحات متا را بهینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *