لوگو آپسئو

آغاز سال جدید شمسی با سئو 97

خوب امروز 14 فروردین سال 1397 هست و اولین پست سال جدید تقدیم میشه به شما ، سال گذشته بسیار سال عالی از لحاظ اقتصادی برای شرکت آپسئو بود ، به لطف و محبت مشتریان عزیز و خوش حسابمون ، همچنین مشتریان جدید با پروژه های با کیفیت توانستیم ضمن خدمت به مشتریان عزیز سال گذشته را سربلند پشت سر بگذاریم.

طی 14 روز گذشته از سال جدید اتفاق خاصی در رتبه بندی سایت ها اتفاق نیوفتاد و آنطوری که برخی از افراد فکر می کنند اگر بتوان در این 14 روز بیشتر روی سایت وقت گذاشت چون رقبا احتمالا سرشان گرم عید نوروز و دید و بازدید است روی رتبه سایت و سئو تاثیر بیشتری می گذارد نه این طور نیست.

نمیدانم این فرضیه از کجا آمده اما در طی این 14 روز واحد پشتیبانی گزارش های زیادی از درخواست برخی مشتریان برای فعالیت بیشتر روی سئو سایتشان خبر می داد.

کاهش ترافیک وب سایت ها در ایام نوروز سئو 97

معمولا حتی اگر 1 روز تعطیلی در ایران باشد همان روز ترافیک سایت ها با کاهش روبرو است چه برسد به 14 روز تعطیلی رسمی ، پس جای نگرانی نیست و ارتباطی با کاهش رتبه و سئو 97 نخواهد داشت.

اما جالب اینجاست دقیقا 1 روز پس از تحویل سال جدید واحد ثبت سفارش اتفاق جالبی را تجربه کرد ، بر خلاف نوروز سال گذشته امسال واحد ثبت سفارش جدید ، خبر از آغاز به کار زود هنگام بر خلاف پیشبینی می داد و سیل عظیمی از سفارشات حاکی از این است که بازار تمایل بیشتری برای شروع دارد.

اکثر سفارشات سئو 97 مربوط به کاهش رتبه سایت هایی بود که از بک لینک های غیر اصلولی و بی کیفیت استفاده می کردند ، برخی نیز متوجه شده بودند بی دلیل رتبه سایتشان در گوگل کاهش پیدا کرده و احساس خطر می کردند در هر حال ما در آپسئو همیشه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان هستیم حتی در ایام نوروز ، زیرا ما اعتقاد داریم دنیای مجازی تعطیلی ندارد و 24 ساعته است.

در هر حال پیشبینی ما از وضعیت بازار در سال جدید با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و تمایل شدید بازار به آغاز فروش در ایران همچنین نامگذاری سال جدید به عنوان حمایت از کالای ایرانی اتفاقات شوک آوری منتظر همه مردم ایران است ، بهتر است اگر تولید کننده هستید این فرصت را از دست ندهید و جایگاه خود را در گوگل محکم کنید ، همچنین اگر هنوز وب سایت ندارید و احساس می کنید حالا دیگر وقت آن است یک وب سایت برای خود داشته باشید همین امروز سفارش طراحی سایت را ثبت کنید ، سئو سایت در سال جدید قطعا با رقابت نزدیک تر و سخت تری خواهد بود.

توصیه ما در سال جدید و سئو 97 به صاحبان سایت هایی که جایگاه خوبی در گوگل دارند این است که جهت تقویت و بررسی عوامل تهدید آمیز از ما مشاوره بگیرند و به موقعیت فعلی دل نبندند چون معمولا جایگاه برتر در گوگل به هیچ سایتی وفادار نیست.

5/5 - (1 امتیاز)
سئو 1397
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.