لوگو آپسئو

آیا استفاده از قالب های آماده سایت برای سئو مضر است؟

استفاده از قالب های آماده سایت برای سئو سایت واقعا بد ترین تصمیم استراتژیک است ، یک سایت خوب باید به درستی و مطابق با نیاز کاربران طراحی شود ، قطعا یک قالب آماده که صد ها نفر از آن استفاده می کنند نمی تواند گزینه مناسبی برای سایتی باشد که قصد دارد پله های ترقی را طی کند و در نتایج جستجو به رتبه بالایی دست یابد.

معایب استفاده از قالب های آماده سایت برای سئو

امنیت هاست

یک قالب آماده از نظر بصری تکراری و بدون جذابیت است.

قالب آماده نال است و در واقع دستکاری شده است.

قالب های آماده حاوی کد های مخربی هستند که ضمن آسیب رساندن به امنیت کل سایت رتبه سایت را دچار اسپم می کنند.

قالب های آماده نرخ فرار زیادی دارند.

ما در آپسئو روزانه سایت های زیادی را آنالیز می کنیم شاید از 500 سایت آنالیز شده روزانه توسط ما متاسفانه 80 درصد آن ها قالب آماده هستند که صرفا راست چین شده اند.

وقتی صحبت از رقابت در گوگل می شود ، قطعا یک زیر ساخت اصولی و حساب شده می تواند مسیر بعدی را مشخص کند ، اگر آجر اول را به درستی در هر کاری گذاشته نشود موفقیتی که انتظار آن را دارید حاصل نخواهد شد.

مزایای طراحی سایت اختصاصی در سئو

ما قصد نداریم شما را مجبور به استفاده از طراحی اختصاصی سایت با کد نویسی اختصاصی کنیم ، قطعا قیمت سفارش طراحی سایت اختصاصی در ایران منصفانه نیست و همین امر باعث شده خیلی از افراد با قالب های آماده کار خود را جلو ببرند ، اما لازم هم نیست با بودجه ای سنگین یک طراحی سایت پر از نقص را صاحب شوید ، ما پیشنهاد می کنیم با مشورت با آپسئو ضمن استفاده از طراحی اختصاصی سایت از سئو مناسبی نیز بهرمند شوید.

از مزایای طراحی سایت اختصاصی توسط آپسئو می توان به مواردی چون کد نویسی استاندارد و اصولی ، قالب بهینه شده بدون خطا و امنیت مناسب برخوردار شوید.

Rate this post
قالب آماده سایت
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.