لوگو آپسئو

وب سایت عالی بدون سئو بهتر از یک سایت بد با سئو

مهمترین چیزی که روی رتبه بندی شما در Google تاثیر می گذارد این است که چقدر افراد واقعی از وب سایت شما راضی و خوشنود هستند.

یک سایت عالی بدون سئو بهتر از یک سایت بد با سئو مناسب و کامل خواهد بود.

افراد زیادی عجله دارند سریع به ترافیک و رتبه های بالا در گوگل برسند اما غافل از اینکه وب سایتشان راضی کننده نیست و کاربر را فراری میدهد ، اقلب افراد بیشترین تمرکز خود را صرف انجام کلیه موارد سئو و کلمات کلیدی عالی تا حد جنون آمیز می کنند و طراحی سایت با کیفیت برای انسان ها را فراموش می کنند.

شما به احتمال زیاد بهینه سازی موتورهای جستجو را جستجو کرده اید و تعدادی از وبلاگ ها را که موارد سئو را توصیه می کنید مطالعه کردید که این یا آن را رتبه بندی کنید. زمان و تلاش شما برای یادگیری در مورد موتورهای جستجو، اگر مردم وب سایت شما را دوست نداشته باشند، جایگاه و وضعیت سایت شما را خوب نمی کند و این مهم است که که ما صفحات را برای مردم ایجاد می کنیم، نه موتورهای جستجو

اول مفید بودن سایت بعد سئو سایت

اگر یک سایت با طراحی زیبا، حرفه ای و نوشته های خوب وجود داشته باشد در واقع یک سایت عالی بدون سئو ، که مفید و قابل درک نیز هست، بیشتر احتمال دارد افراد از آن لذت ببرند تا یک سایت که برای موتورهای جستجو طراحی شده است زیرا مردم درک می کنند یک صفحه وب برای آنها مفید واقع شده

تقریبا هر بهبودی در صفحات وب برای کاربران شما اثرات مثبت و مناسبی برای رتبه بندی موتور جستجو خواهد داشت.

اگر افرادی را که از طریق گوگل سایت شما را به عنوان مفید و مرتبط وارد شدند را راضی نکرده باشید، وب سایت شما کمتر رتبه بندی خواهد شد و از گوگل کمتر ترافیک خواهید داشت.

روش مورد استفاده گوگل برای تعیین اینکه آیا سایت شما مفید است یا نه

اجازه بدهید تا آنچه را که قبلا گفتم تکرار کنم … “تقریبا هر بهبودی در سایتتان برای کاربران ، اثرات مثبت و مناسبی برای رتبه بندی موتورهای جستجو به همراه خواهد داشت.”

چگونه سایت خود را برای مردم بهبود دهیم

در اینجا به انواع کاری که باید انجام دهید تا وبلاگ یا وب سایتتان را بهتر کنید می پردازیم.

محتوای خود را به روز کنید:

به یکی از صفحات خود بروید، آن را بخوانید، سپس آن را به روز کنید یا بهبود دهید

وب سایت خود را مجددا طراحی کنید:

وب سایت خود را به صورت بصری لذت بخش تر کنید. یک وب سایت دقیقا مثل یک لباس از مد رفته است ، یک استایل جدید را امتحان کنید.

سایت خود را طبقه بندی و مرتب کنید تا به کاربران کمک کند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند

ارائه ابزار یا مشاوره ای که در واقع به مردم کمک می کند تا مشکلات را حل کنند:

آموزش های شگفت انگیز را ایجاد کنید و یک وب سایت به درد بخور داشته باشید

سعی کنید وب سایت خود را سریعتر بارگذاری کنید

به طور جدی شما باید این کار را انجام دهید ، زیرا حالا سرعت بارگزاری سایت این مسئله اصلی رتبه بندی است.

ممکن است یک میلیون چیز درباره سئو سایت به شما گفته شود، اما واقعیت این است که مردم باید از سایت شما لذت ببرند تا گوگل بتواند سایت شما را به خوبی رتبه بندی کند.

مدیران وب سایت هایی که زمان بیشتری را صرف استفاده از روش های بهبود تجربه کاربری می کنند و زمان کمتری در بهینه سازی موتورهای جستجو می گذارند، در نتایج گوگل مدرن بهتر عمل می کنند.

به یکی از صفحات وب خود نگاهی بیندازید و واقعا از منظر کاربر آن را بخوانید. سعی کنید راه هایی که صفحه برای کاربر بهتر می تواند باشد را بیابید.

آیا محتوای صفحه گویا است؟ آیا به خوبی چیده شده است؟ آیا صفحه با ارزش است؟ آیا شخصا به آن اعتماد می کردید اگر این سایت شما نبود؟ آیا این صفحه منابع دیگری برای کاربر ارائه می دهد؟

اگر شما در حال تلاش هستید با پیوند ندادن به منابع دیگر ، کاربر را نگه دارید موفق نمی شوید و به کاربران خود آسیب می رسانید ، همچنین به رتبه بندی سایت آسیب می رسانید. ارائه یک منبع باعث می شود کاربران از شما قدردانی و به شما اعتماد کنند.

به سایر وب سایت ها به موضوع مشابه سایت خودتان بروید و ببینید دیگران چه چیزی درباره آن موضوع می گویند ، ببینید چه چیزهایی خوب و چیزهایی بد وجود دارد. منابع خوب را با صفحه خود مقایسه کنید.

از افراد دیگر بخواهید به سایت شما نگاه کنند و صادقانه درباره آن نظر دهند.

بسیاری از افراد زمانی نتیجه کار بد خود را می بینند که دیگر دیر شده و گوگل به آنها توصیه می کند تا “صفحات را برای کاربران ایجاد کنند، نه موتورهای جستجو”

بگذار اینطور بگویم که شما یک مقاله عالی نوشتید و آن را در سایت خود قرار داده اید. شما مقداری ترافیک را دریافت می کنید، اما شما بیشتر می خواهید.

شما فکر می کنید ” خوب من شنیده ام که موتورهای جستجو وب سایت هایی که صفحات زیادی دارند را ترافیک بیشتری میفرستد، پس یک ایده عالی دارم؛ من مقاله خود را به سه صفحه تقسیم می کنم، سپس موتورهای جستجو با من بهتر می شوند و من همچنین می توانم تبلیغات بیشتری را نشان دهم! “

خوب حالا سه صفحه به جای یک …

حدس بزنید چه اتفاقی افتاد ، هیچ کدام از صفحات دیگر در گوگل رتبه ای ندارد و ترافیک کمتر شد ، کاربران صفحه قبلی را مفید تر و کامل تر میبینند و کاربران راحت تر بودند اما حالا مفید نیست و شما احتمالا از ترافیک کمتر از قبل برخوردار شدید ، این اغلب نتیجه چنین آزمایشهای بدون فکر و تحقیق است زیرا شما فقط شنیده بودید و این یک فرضیه بد بود.

در حقیقت تنها دلیل این اتفاق جدا شدن صفحات است چون شما موتورهای جستجو را دوست دارید نه کاربران را ، شما گام های غیر ضروری را برای بازدید کننده خود ایجاد کرده اید، زیرا اکنون آنها باید روی «صفحه بعدی» کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری را دریافت کنند. این باعث می شود که صفحه شما کمتر لذت بخش و کمتر مفید باشد. نتیجه افراد کمتر سایت شما را دوست دارند و به سایت شما باز نمی گردند.

محتوای شما در صفحه شما کم ارزش شده است. این باعث می شود که هر صفحه مطالب کمتری داشته باشد. نتیجه : هنگامی که کسی برای موضوع این مقاله جستجو می کند، موتورهای جستجو دیگر سایت شما را نشان نمی دهد زیرا ارزش آن را از دست داده است. به جای داشتن یک صفحه که در موتورهای جستجو خوب بود، اکنون سه صفحه ای وجود دارد که هیچ کدام کامل نیستند.

در حقیقت اگر سایتتان را برای کاربران طراحی و آماده کنید و واقعا روش های انسانی را رعایت کنید دیگر به سئو کامل نیاز ندارید چون با کمی فکر کردن به منطق موتور های جستجو پی میبرید و یک قدم به جلو حرکت می کنید.

بهترین استراتژی مطلق برای افزایش رتبه بندی در گوگل، مفید بودن، مناسب بودن ، پرطرفدار بودن و جذاب بودن سایت برای کاربران شماست.

Rate this post
یک سایت عالی بدون سئو
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.