بلاگ جدیدترین مقالات در زمینه سئو

آنالیز سئو سایت با 6 ابزار حرفه ای

آنالیز سئو رایگان

آنالیز سئو سایت برای وب مسترهایی که به سئو سایت خود و بازاریابی اینترنتی از سایت توجه دارند مهم تلقی می شود. در واقع به واسط آنالیز سئو سایت اطلاعاتی در خصوص عملکرد و وضعیت سئو سایت خود بدست می آورند. سایت های آنلاین بسیاری وجود دارد که آنالیز سئو سایت و و ضعیت سئو سایت شما را نشان می دهند و موارد و مشکلاتی که وجود دارد را نیز بیان می نماید.

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت در woorank

آنالیز سئو در سایت woorank که در متریک های مختلفی مانند چگالی کلمات کلیدی ، وضعیت هدینگ ها ، تعداد لینک های خراب ، وضعیت موبایل فرندلی ، استفاده از فایل sitemap و موارد دیگر که در پروسه بهینه سازی سایت انجام می شود را بیان می نماید و در خروجی عددی را به عنوان وضعیت و آنالیز سئو سایت شما نشان می دهد.

آنالیز سئو سایت در majestic

آنالیز سئو سایت در majestic نیز می تواند مواردی همچون تعداد دامنه های لینک گذاشته شده ، تعداد صفحات لینک گذاشته شده ، تعداد لینک های فالو ، تعداد لینک های نوفالو ، تعداد لینک های حذف شده ، مهم ترین صفحات سایت شما ، چگالی لینک ها براساس انکر تکست و دیگر المان های اثرگذار در روند سئو سایت را مشخص می نماید.

آنالیز سئو سایت در open site explorer

آدرس درج شده در زیر که برای سایت موز که به عنوان برند معتبر در زمینه سئو سایت است بررسی و آنالیزی از وضعیت سئو سایت فراهم نموده است.

https://moz.com/link-explorer

در آدرس بالا می توانید چگالی لینک هایی که گذاشته شده براساس کلمات کلیدی ، اعتبار و تراس رنک سایت ، لینک های گذاشته شده براساس کلمات کلیدی و دیگر المان ها را بررسی می کنند. به واسط این سایت می توانید پیگیری از وضعیت بک لینک سایت های دیگر داشته باشید و آنالیز سئو سایت رقبا را نیز چک نمایید.

آنالیز سرعت سایت در gtmetrix

آنالیز سرعت سایت در سایت gtmetrix میسر می گردد که در آن تعداد فایل های js ، css ، تعداد فایل های تصاویر و حجم فایل آن، حجم سایت ، تعداد فایل هایی که باید بارگذاری کرد و دیگر المان های اثرگذار در سرعت و به طبع آن در سئو سایت را بررسی می کنند.

آنالیز سئو

آنالیز سئو سایت در آپسئو

سایت آنالیز سئو آپسئو سرویس رایگان ایرانی که می توانید با 70 ابزار کاربردی ضمن آنالیز رایگان وضعیت سئو سایت نیاز های دیگر خود را پیدا کنید برای بررسی وضعیت سئو سایت خود کلیک کنید

بررسی سئو سایت رایگان

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *