قرار دادن کلیدواژه های اصلی در میان 100 کلمه اول صفحات

قرار دادن کلیدواژه های اصلی در میان 100 کلمه اول صفحات

قرار دادن کلیدواژه های اصلی در میان 100 کلمه اول صفحات یکی از عوامل رتبه بندی و به این معنی است که تمرکز صفحه روی این کلیدواژه می باشد.

ایده آل ترین استراتژی برای قرار دادن کلیدواژه های اصلی در متن یک مقاله ، قرار دادن آنها در میان 100 کلمه اول مقاله است؛ البته بسیاری افراد هستند که در نوشته هایشان به صورت طبیعی و خودکار این اتفاق می افتد و کلیدواژه های اصلی در ابتدای نوشته آنها قرار می گیرند، اما برخی از نویسندگان عادت به نوشتن یک مقدمه طولانی در ابتدای مقاله، پیش از ذکر کلیدواژه ها دارند.

به شما پیشنهاد می کنم که هرگز این کار را نکنید، زیرا گوگل در برخورد با چنین مقالاتی فرض می کند که میان این مقاله با کلیدواژه ها و عبارات مورد جستجوی کاربران ارتباط کافی وجود ندارد.

بازاریابی محتوا با استفاده از کلیدواژه های اصلی

بازاریابی محتوا با استفاده از کلیدواژه های اصلی باید حتما در ابتدا متن انجام گیرد، قرار دادن کلید واژه ها در ابتدای مقاله تضمین می کند که گوگل به سادگی خواهد توانست موضوع مقاله شما و ارتباط آن با عبارت مورد جستجوی کاربران را درک کند و مقاله شما گوگل را دچار تردید نمی کند.

چگونه با قرار دادن کلیدواژه های اصلی در میان 100 کلمه اول صفحات سئو بهتری داشته باشیم.

بهتر است ضمن قرار دادن کلیدواژه های اصلی در میان 100 کلمه اول صفحات شروع مقاله یا مطلب با کلیدواژه اصلی باشد ، ضمن اینکه معنا و جذابیت موضوع زیر سئوال نرود ، همچنین از تکرار غیر معمول و زیاده روی در تکرار کلمات خودداری فرماید در غیر اینصورت احتمالا گوگل صفحه شما را اسپم خواهد شناخت.

این نکته را فراموش نکنید که سئو سایت را اول برای کاربران انجام دهید سپس برای گوگل

Rate this post
قرار دادن کلیدواژه های اصلی در میان 100 کلمه اول صفحات
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *