چند ترفند در سئو سایت با استفاده از تغییرات

چناچه شما هم از جمله افرادی هستید که روش های معمول سئو سایت را چاشنی کار خود کرده اید ولی هنوز نتیجه مطلوبی را نگرفته اید به شما پیشنهاد می کنیم که از روش های خاص و ترفندهای دیگرعملیات سئو سایت برای ایجاد موفقیت بیشتر و رسیدن به نتیجه مورد انتظار خود استفاده کنید. در زیر به چند ترفند از اقدامات سئو سایت اشاره می کنیم.

استفاده از عملیات سئو در تنفس جدید به سایت شما

تازه سازی و تغییرات لوگوی خود، شاید کمی عجیب بیاید که چرا برای انجام سئو این پیشنهاد را به شما می دهیم، ولی باید در نظر داشته باشید که لوگو بخش مهمی در یک سایت و برند افراد محسوب می شود. در واقع پایه و اساس هویت چشمی حرفه شما این بخش است، پس چناچه لوگوی شما دارای ایرادی است آن را برطرف کرده و اگر دارای گرافیک قدیمی می باشد آن را به روز کنید. داشتن لوگوی قدیمی و با طراحی مخدوش کیفیت سایت را پایین آورده و آن را قدیمی و منسوخ می کند.
ایجاد شعار و یک جمله کلیدی برای سایت خود در نظر بگیرید و آن را در تمام بخش ها اضافه کنید. شعار باید تمام ویژگی ها و امکانات سایت شما را در برگیرد. معمولا افراد قدرت شعار را در بالا رفتن سایت در نظر نمیگیرند در صورتیکه این فکر اشتباهی است. شعار و جملات کلیدی در اصل جز حیات هویت برندها محسوب میشوند. البته تا زمانی که مناسب و به جا استفاده شود. شعار خوب در عرض کسری از ثانیه در سایت خوانده می شود و در نظر داشته باشید زمانی که کاربری وارد سایت شما می گردد تنها در عرض چند ثانیه فرصت به شما داده می شود تا آن را مجذوب خود کنید زیرا چناچه در همان چند ثانیه نخست وب سایت شما برای او دلنشین نباشد سایت شما را بسته و به سراغ سایت دیگری می رود. بنابراین باید شعار مناسبی را برای خود ایجاد کنید و در مکان های مناسب از سایت خود قرار دهید. از اشتباهات معمول در ایجاد این بخش طولانی بودن کلمات، رایج یا کلیشه ای بودن آن، وجود اسم شرکت در داخل آن، نشان ندادن برتری های شرکت در داخل آن، اشاره ای تنها به یک یا دو جنبه معمول شرکت. که باید این بخش ها را رفع کرد و در مکان های مناسب سایت که بیشتر در دید قرار می گیرد قرار داد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...