صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل شامل 10 لینک برتر می باشد که با توجه به الگوریتم های گوگل و تلاش های وبمستران تشکیل شده است ، اینکه چطور یک سایت به صفحه اول گوگل راه پیدا می کند دقیقا مسئله ای می باشد که می خواهیم درباره آن بحث کنیم.

آمدن به صفحه اول گوگل چگونه است؟

شاید فکر کنید صفحه اول گوگل واقعا دیگر دست نیافتنی شده باشد ، اما به این هم همزمان فکر کنید که همه سایت های که حالا در صفحه اول گوگل یا حتی لینک اول حضور دارند زمانی مثل شما فکر می کردند.

برای شروع سئو بهتر است محتوای با کیفیت تولید کنید، سعی نکنید با خرید بک لینک ، نتایج را به نفع خود تغییر دهید ، بروز باشید و یک سایت با ساختار صحیح درست کنید.

در جهت بهبود رتبه بندی در گوگل از قابلیت معجزه آسای اینترنال لینک استفاده کنید ، فراموش نکنید هر صفحه سایت شما باید حداقل یک لینک داخلی مرتبط به صفحات دیگر سایت شما داشته باشد.

انتخاب عناوین مناسب برای رسیدن به صفحه اول گوگل

اگر می خواهید تلاشتان را برای آمدن به صفحه اول گوگل بکنید پس عناوینی انتخاب کنید که ارزش اینکار را داشته باشد ، سعی کنید کلماتی که مردم بیشتر جستجو می کنند را برای عنوان برگزینید.

اطمینان حاصل کنید هر صفحه دارای یک عنوان منحصر به فرد است که با صفحه به خوبی مرتبط است.

قابلیت سایتلینکس ( SiteLinks ) در صفحه اول گوگل

لینک هایی که در زیر برخی نتایج جستجو گوگل نشان داده می شود ، به منظور کمک به کاربران جهت پیدا کردن راحت صفحات سایت ها می باشند.

SiteLinks

گوگل درباره SiteLinks می گوید :

سیستم های ما ساختار پیوند سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنند تا میانبرهایی پیدا کند که کاربران را با صرفه جویی در وقت به هدف برساند.

ما فقط این لینک ها را در زیر سایت هایی قرار می دهیم که فکر می کنیم برای کاربر مفید هستند. اما اگر ساختار سایت طوری است که اجازه نمی دهد الگوریتم های ما لینک های خوب را پیدا کنند، یا فکر می کنیم لینک های سایت شما برای نتایج مربوط نیست ، ما آنها را نشان نمی دهیم.

به نظر می رسد این قابلیت تنها بصورت خودکار فعال است ، اما گوگل قول داده در آینده این امکان را در وبمستر ایجاد کند تا کاربران نیز در انتخاب این لینک ها تلاش کنند.

با این حال، بهترین شیوه هایی که می توانید در جهت بهبود نمایش لینک ها انجام دهید سئو سایت را انجام دهید شامل بهبود لینک دخلی سایت و استفاده از ویژگی ALT در تصاویر

ما در آپسئو آماده ایم ، سایت شما را با روش های اصولی و مورد تایید گوگل به صفحه اول گوگل بیاوریم و انتخابی درست پیش روی شما قرار دهیم.

تماس با آپسئو : 22428931