لوگو آپسئو

سئو هدفمند

اگر تا به امروز فکر می کردید داشتن یک سایت و افزایش ترافیک آن از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین با نحوه ایجاد محتوا برای جذب بازدید کننده بیشتر آشنایی دارید پس مقاله زیر را بخوانید تا بدانید متأسفانه این پایان راه نیست.

مسئله مهم این است : چگونه آنها را به مشتریان تبدیل می کنید؟

قطعا ساعت ها روی کلمات کلیدی تحقیق کرده اید ، صفحات را در سایت خود برای کلمات کلیدی مورد نظر بهینه سازی کرده اید و مطالب جدیدی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ایده آل خود نوشته اید ، همه این ها منجر به دریافت یک خبر خوب شده است : رتبه بندی جستجو شما بهبود یافته و شما بازدید کنندگان بیشتری برای وب سایتتان دریافت می کنید؛ اما بازدیدکنندگان خرید انجام نمیدهند و شما باید صورتحساب ها را پرداخت کنید، بله آنچه شما واقعا نیاز دارید مشتری است!

ما معتقدیم که در جذب – تعامل – تبدیل فلسفه بازاریابی وجود دارد ، درست است که سئو را انجام دادید اما سئو هدفمند چیز دیگری است.

برای شروع خود را جای مشتریان خدمات یا محصولات خود قرار دهید ، واقعا چه چیزی را برای خرید در جستجو استفاده می کنند ، این مسئله خیلی مهم است ، به طور مثال سئو هدفمند در آپسئو بر پایه چندین کلمه کلیدی است و اصلی ترین کلید واژه ما سئو است ، پس باید محتوای خود را طوری تنظیم کنیم که در نتایج با کلیدواژه سئو رتبه بندی شویم ، اینکه ما با کلید واژه آموزش سئو رتبه بندی شویم قطعا مشتری نخواهد داشت.

تحقیقات نشان می دهد مشتریان بالقوه در بیشتر اوقات وقتی تماس می گیرند ، می دانند که چه می خواهند، زیرا در هنگام مراجعه به محتوای هدفمند احساس امنیت و شفافسازی داشته اند.

جستجوی بی هدف

سعی در ایجاد محتوایی به ارتباط با هدفتان تنها باعث خراب شدن دید مشتری نسبت به برند شماست ، در سئو هدفمند سعی کنید واقعا محتوایی را به وجود آورید که توانایی ارائه آن را دارید.

در خیلی از وب سایت ها دیده می شود سعی می کنند با ایجاد محتوای کم ارزش و بی ارتباط با توان خود صرفا بازدید کننده جذب کنند اما با این کار تنها نرخ فرار یا بانس ریت بالا می رود و از مشتری خبری نیست.

اگر می خواهید سئو هدفمند انجام دهید و از اینترنت مارکتینگ سهمی داشته باشید و کسب و کار خود را وارد مرحله جدید کنید با ما تماس بگیرید ، ما در آپسئو تمرکز زیادی در تبدیل نرخ بازدید به مشتریان بالقوه داریم.

5/5 - (1 امتیاز)
سئو هدفمند
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.