سئو سایت : ‌چرا رتبه سایتمان افت داشته است؟

گاهی وقت ها با وجود سئو سایت مناسبی که انجام میدهیم نه تنها سایتمان رتبه نمگیرد بلکه باعث افت رتبه هم می شویم  دو مفهوم اینجا وجود دارد یکی افت رتبه و دیگری جریمه گوگل افت رتبه یعنی رتبه سایتمان با توجه به سئو انجام شده روزی ۲۵ هزار ورودی بوده و الان شده بود روزی 17هزار تا یا مثلا سایتمان از رتبه اول به رتبه سوم تنزل پیدا می کند ولی بعضی مواقع رتبه سایتمان علی رغم سئو سایت حرفه ای که انجام می دهیم از رتبه اول به رتبه 200 گوگل انتقال پیدا می کند اینجا زمانی است که گوگل ما را جریمه کرده است.

عوامل موثر در افت رتبه بعد از سئو سایت

عدم به روز رسانی : گوگل سایت هایی که اطلاعات جدید تری دارند و سئو سایت حرفه ای تری نسبت به رقبایش دارد در رتبه های اول قرار می دهد.
لینک : از دست دادن لینک های با کیفیت در سئو سایت تاثیر چشمگیری دارد . برای مثال فردی link buillding کرده است و یا یک سری افراد توسط سئویی که فرد برای سایتش انجام داده است به صورت خود جوش به آن سایت لینک داده اند و حال بنا به هر دلیلی این لینک ها از دست رفته است این موضوع باعث افت رتبه و تاثیر منفی در بهینه سازی سایت فرد می شود.
تغییرات سرور و سایت : تغییرات سرور زمانی انجام می پذیرد بر سئو سایت تاثیر گذار است که سرور از خارج به داخل ایران انتقال پیدا کند یا اینکه از داخل به خارج منتقل شود و حتی تغییرات در خود سایت می تواند در بهینه سازی سایت موثر واقع شود.
تغییر در ساختار سایت : یکی از مهم ترین بخش های سئو سایت on site می باشد و زمانی که شما ساختار سایت را تغییر دهید باعث تغییر در رتبه سایت می شود. این تغییرات می تواند شامل تغییرات در قالب یا چیدمان اطلاعات باشد.
زمانی که از طرف گوگل جریمه شویم دیگر سئو تاثیری بر رتبه ندارد چون پس گرفتن رتبه کار مشکلی است.

208 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...