سئو سایت چه مواردی را شامل می شود؟

سئو سایت و بهینه سازی سایت لیستی از موارد و متریک ها را شامل می شود که به صورت آیتم های داخل سایت و نیز خارج از سایت بیان می گردد. در واقع سئو سایت را باید به صورت آیتم ها و متریک هایی در نظر گرفت که به صورت اصول سئو داخلی و نیز اصول سئو خارجی مطرح می گردند که مکمل یکدیگر می باشند و بودن انجام یکی از این دو شما نمی توانید سئو سایت خود را داشته باشید.

متریک های داخلی سئو سایت

متریک های داخلی سئو سایت که در داخل سایت اجرا می گردند لیستی از موارد می باشند که اعتبارداخلی سایت شما را تامین می نمایند. انتخاب کلمه کلیدی ، تولید سئو محتوا ، لینک دهی داخلی ، رعایت تگ هدینگ ها ، بهینه سازی سرعت سایت ، رعایت زیبایی ظاهری سایت به منظور کاربرپسند بودن سایت ، زنده بودن سایت مواردی هستند که در داخل سایت انجام می گیرند. اگر شما در داخل سایت اعتبار کافی را کسب نکنید برای مثال محتوای کپی را در داخل سایت خود بگذارید در نتیجه نمی توانید اعتبار لازمه را کسب نمایید و در واقع نمی توانید سئو سایت خود را تقویت نمایید. پس در گام ابتدایی باید اعتبارداخلی را در سایت خود رعایت نمایید.

متریک های خارجی در سئو سایت

پس از متریک های خارجی حال می بایست متریک های خارجی را در سئو سایت خود انجام دهید. بک لینک ها و لینک سازی خارجی آیتمی در این خصوص می باشد که به واسط کلمات کلیدی شما انجام می گیرند. لینک سایت خود را به واسط کلمه کلیدی خود در دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این امر می تواند اعتبار را به سایت شما بخشد. زیرا هر چه شما بک لینک و لینک بیشتری در دیگر سایت ها مخصوصا سایت های معتبر داشته باشید می توانید بیان نمایید که سایت شما معتبرتر است.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *