سئو سایت چه مدتی طول می کشد؟

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که سئو سایت آنها چه مدتی طول می کشد یا به عبارتی برای کلمات کلیدی که دارند چه مدت طول می کشد تا در صفحه اول گوگل قرار گیرند. در ابتدا باید بگوییم که سئو سایت پروسه ای مداوم و همیشگی است واصول سئو سایت را باید به طور مداوم برای سایت خود انجام دهید اما اینکه بخواهید جواب دهید سئو سایت شما چه مدتی طول می کشد براساس متریک های مختلفی تعیین می گردد که در ادامه خواهیم گفت.

عمر دامنه در سئو سایت

اینکه عمر سایت شما چقدر است مهم می باشد. در واقع گوگل براساس اینکه رزومه فعالیت شما چگونه بوده است پروفایلی برای شما می سازدد. پس بنابراین سایت های قدیمی و سایت هایی که در زمینه کاری خود عمری را یافته اند در پروسه سئو سایت اولویتی را نسبت به دیگر رقبا خواهند داشت و می توانند به سرعت از دیگر رقبا پیشی گیرند. البته این موضوع بدان معنا نیست که شما تنها به واسط سایت های قدیمی و سایت هایی که پیچ رنگ دارندمی توانید در سئو سایت موفق باشد ٬ بلکه حقیقت این است که عمر سایت و عمر دامنه تاثیری در روند بهینه سازی سایت می گذارد .

میزان فعالیت سایت در روند سئو سایت

میزان فعالیت و عملکرد شما در روند سئو سایت مهم می باشد. هر چه میزان فعالیت و عملکرد شما در سئو سایت بیشتر باشد پس شما بیشتر می توانید روند پیشرفت در سئو سایت را ببینید. میزان ترافیک موجود در سایت ، میزان انتشار محتوا ، میزان تهیه بک لینک و دیگر فعالیت های شما در سئو سایت مورد انالیز قرار می گیرد.

سختی کلمه کلیدی در روند سئو سایت

سختی کلمه کلیدی شما نیز در روند سئو سایت تاثیرگذار است .در واقع اگر کلمه کلیدی سایت شما دارای رقابت بسیاری باشد و سایت های بیشتری در زمینه شما فعالیت کنند در نتیجه شما برای سئو سایت خود در آن کلمه کلیدی برای اینکه در صفحه اول گوگل بیایید به مدت زمان بیشتری نیاز دارید.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *