سئو سایت و تاثیر RSS در سایت شما چگونه است؟

اگر شما یک سایت خبری یا یک سایت اطلاع رسانی و آموزشی در زمینه های مختلف را دارید و انتشار محتوا را به طور مرتب و روزانه دارید شاید این تصمیم را گرفته باشید که RSSو سیستم خبرخوان را بر روی سایت خود نصب نمایید تا محتوای شما در دیگر سایت ها به انتشار و اشتراک گذاشته شود.

RSS چیست ؟

ار اس اس RSS سیستم خبر خوان می باشد که به طور اتوماتیک و خودکار فید خبری را در سایت های خبری می گیرد و در سایتی که در ان ار اس اس نصب شده است منتشر می نماید. امروزه سایت های ار اس اس بسیاری وجود دارند که توانسته اند بسیار قدرتمند عمل نمایند و به واسط انتشار محتوای بسیاری که از دیگر سایت ها می گیرند ترافیک بالایی را به خود گرفته اند و همچنین بسیار قدرتمند در سئو سایت می باشند. در ایران نیز سایت های ار اس اس بسیار قدرتمند وجود دارند که از این سیستم درآمد بسیار بالایی را نیز برای خود ایجاد نموده اند و در واقع بدون زحمت بسیار بالا محتوا در سایت های ار اس اس به انتشار در می آید و این به زنده بودن سایت و نیز انتشار محتوا در حجم بالا می تواند در ترافیک و نیز سئو سایت بسیار اثرگذار باشد.

تاثیر RSS در سئو سایت

RSS در سایتی که فید خبری را می خواند و نیز سایتی که از فید خبری از او گرفته می شود اثرگذار می باشد. اگر شما فید خبری ار اس اس را برای سایت خود بگذارید تا سایت های ار اس اس خوان ، فید خبری شما را در سایت خود بگذارند در واقع محتوای شما در دیگر سایت ها می رود و این امر اثرگذاری محتوای شما را بسیار می نماید و در سئو سایت شما اثرگذاری بالا خواهد داشت. علاوه بر این سایتی که فید خبری را می خواند و در واقع سایت RSS نیز می تواند به واسط ترافیک ، سئو سایت خوبی را برای خود اجرا نماید.

Rate this post
فهرست مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *