سئو سایت و اینکه از کجا بک لینک تهیه کنیم؟

در مقالات متعددی سئو سایت نقش و اهمیت بک لینک عنوان شده است اما شاید شما از دید خواننده این مقالات سئو این سوال برایتان پیش آید که از کجا می توانید این بک لینک ها را تهیه نمایید. چه سایت هایی به شما اجازه گذاشتن بک لینک و لینک خارجی را چه به صورت پولی و چه رایگان می دهند. در ادامه به بیان سایت هایی که امکان گذاشتن بک لینک را به شما می دهند خواهیم پرداخت.

فروم ها در سئو سایت

فروم ها و انجمن ها یکی از موارد و گزینه هایی می باشند که به طور رایگان به شما فرصت گذاشتن بک لینک را می دهد. شما می توانید بک لینک خود را در کلمه کلیدی خود به صورت پست در فروم ها منتشر نمایید. این لینک ها در فروم ها می توانند به صورت فالو و نوفالو باشند و هر دو در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما در کلمه کلیدی بسیار اثرگذار می باشند.

کامنت در سئو سایت

می توانید به صورت کامنت لینک خود را در دیگر سایت ها بگذارید. بدین صورت که شما کلمه کلیدی خود را به صورت لینک برای نام خود انتخاب نمایید و پس از آن کامنت و نظری در خصوص پست درج شده در صفحه سایت بگذارید و این کامنت گذاری موجب می شود که شما از سایت های متعددی بک لینک داشته باشید که در سئو سایت اثرگذار است.

رپرتاژ خبری در سئو سایت

رپرتاژ خبری که به واسط گذاشتن خبر در سایت های خبری می باشد با صرف هزینه ای انجام می شود و می توانید در خبر لینک های خود را درج نمایید. رپرتاژ خبری در سایت های مختلف تعرفه قیمتی مختلفی دارد و در سایت های خبری معتبرتر هزینه بیشتری را می بایست متحمل شوید و اثرگذاری در سئو سایت را مشاهده خواهید نمود.

خرید بک لینک در سئو سایت

می توانید از سایت هایی که بک لینک می خرند خرید بک لینک داشته باشید و اثرگذاری در سئو سایت را ببینید.

195 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...