سئو سایت و انتخاب عنوان مطالب سایت

با توجه به تاثیر مستقیم و فراوان محتوا و مطالب سایت بروی بهینه سازی سایت ، البته با رعایت اصل یونیک و غیرتکراری بودن محتوا و نیز تعداد کلمات بکار رفته در آن و ارتباط معنایی و موضوعی محتوا با زمینه فعالیت سایت و تولید و انتشار آن به صورت مستمر در فواصل زمانی مشخص؛ بدیهی است عنوان مطالب و گزینش مناسب آن نیز حائز اهمیت خواهد بود.

سئو سایت و مرتبط بودن تیتر مطالب

با اندکی تامل در نتایج موتورهای جستجو و جستجوی برخی واژه ها و یا موضوعات با لیستی از مقالات و مطالبی از سایت های مختلف روبرو می شویم که ملاک انتخاب ما برای کلیک بر روی آنها، مرتبط بودن عنوان مطلب با واژه مدنظر ما خواهد بود. به طور مثال اگر عبارت (معنای سئو سایت) جستجو شود: تعداد زیادی از مقالات با عنوان های متفاوت و گاها تکراری ظاهر می گردد: چون سئو سایت چیست؟- مقاله جامعی در مورد سئو – سئو سایت و کاربرهای آن – سئو چیست؟ – اهمیت و تعریف سئو سایت و بهینه سازی وب سایت
بدیهی است در نگاه اول مقاله ای توسط کاربر انتخاب می گردد که دارای عنوان مناسب و نزدیک به واژه مورد جستجوی وی باشد.

سئو سایت : استفاده از کلمه کلیدی در عنوان مطالب

علاوه بر قرابت معنایی عنوان مطلب با موضوع و محتوای بکار رفته در آن، انتخاب عنوانی که کلمه کلیدی سایت نیز در آن بکار رفته باشد، اکیدا توصیه می گردد. استفاده از کلمه کلیدی در عنوان مطالب و پیمایش آن توسط خزنده های موتورهای جستجو و یافتن ارتباط آن با سایت، گامی موفق برای ایندکس مناسب مطالب سایت در کوتاه ترین زمان توسط موتورهای جستجو خواهد بود.

سئو سایت : عنوان کوتاه و خلاصه برای مطالب سایت

در انتخاب عنوان محتوای سایت، بهتر است از عناوینی که دارای عبارات و تعداد کلمات متعددی هستند، اجتناب گردد. از دید بصری و جذب بازدیدکننده نیز هرچه عنوان، کوتاه و خلاصه تر باشد، سریعتر به انتقال پیام و محتوای آن منجر می گردد.

78 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...